"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    До педіатра. Географічний язик і білі плями при молочниці - це різні речі. "Географічний язик" - це нерівномірне злущення епітелію слизової язика при діатезах в дітей. При цьому білих плям немає. А при молочниці плями такі, ніби дитина сиру наїлась, ці плями також є на внутрішньому боці щік, вони легко знімаються. Але це потрібно бачити.
     
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    У нього значить не молочниця а швидше діатез, дуже дякую.
     
  3. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Чи можна купати дитину,в якої стоматит?
    температури вже нема,трохи сопливить.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми купали, і вдома в ванні і на відпочинку в морі купались зі стоматитом. Мені здається одне на інше в даному випадку не впливає.
     
  5. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Вважаю , якщо температури немає , то купатись можна. Ми купались.
     
  6. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    дякую! Хотіла почути думки людей,які вже то проходили
    значить йдемо купатись!!!
     
  7. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я купаю дітей завжди - хіба би була висока температура . Нам навіть кашель і соплі не завада (правда моя свекруха каже , що я нерозумна - але хай би сама попробувала пару днів не помитись ....)
     
  8. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ромчик відійшов вже від вітрянки, а Андріанця чемно підхопила її назад - і набагато складніше протікає хвороба - і температура є, прищів - в два рази більше ніж в Роми, щей більшість з них такі "запалені"
     
  9. Galynka29

    Galynka29 New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В донечки після уколів залишилось затвердіння, підкажіть, що можна зробити
     
  10. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я коли з малим лежала в лікарні, то весь час прогрівала теплою сіллю в мішечку(але потрібно бути дуже обережним, щоб ця сіль не була часом загарячою). А ще радять робити йодову сіточку на затверділих місцях.
     
  11. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Мені колись після прививки малій медсестра радила або йодну сіточку зробити на місце затвердіння або листок капусти трошки відбити, облити теплою водою, щоб був приємної температури і прикласти.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Сьогодні уролог аби закріпити результати лікування і щоб промити нирки, призначила малій чайок з цебреця. Полізла в нет, а там є і те що чебрець допоміжний при хворобах нирок, так і те що при хворобах нирок чебрець не можна. І хоча лікарка і той мужик що травки продавав, запевняв що власне чебрець підходить, я ту в вас дівчата запитаюсь, хтось в курсі?
    де правда?
    Ще радили робиоти чай з листя брусніки ( тіпа той самий еффект), але брусніку знайти не змогла....
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А шо тим"ян і чабрець-то одне і те саме?...
     
  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А чай з мучниці не радили? Без проблем є в аптеках, дія аналогічна до брусниці. А щодо чабрецю, вперше чую про його застосування у лікуванні нирок.
     
  15. Galynka29

    Galynka29 New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я коли з малим лежала в лікарні, то весь час прогрівала теплою сіллю в мішечку(але потрібно бути дуже обережним, щоб ця сіль не була часом загарячою). А ще радять робити йодову сіточку на затверділих місцях.

    Мені здається, що гріти неможна. Уколи робили ще 3 тижні тому, а затвердіння я побачила тільки вчора - і при доторканні малу болить. Вчора і сьогодні прикладала самогонку і двічі капусту. Скільки часу приблизно треба, щоб був якийсь результат?
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Тимьян ползучий — чабрец..... це назва статті про одну й ту саму рослину
    серед рекомендованого було: іван чай, вероніка, чебрець, листя брусніки. Серед всього мені чомусь найбільше брусніка подобається.
    А мучниця російською так само називається? я просто взагалі вперше таку назву травки чую....
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Толокнянка чи ведмежі вушка. Погугліть, вона застосовується при захворюваннях сечовивідних шляхів, нирок. Аналогічно до брусниці.
     
  18. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    До речі, ми з малою пили іван чай. Можете спробувати.
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ніколь,нам педіатр радив на нирочки ведмежі вушка. А брусницю колись в аптеці "Едельвейс" купувала. Чебрець, здається, для бронхів, легень, щось таке, бо, пам'ятаю, що бабця пила, коли кашляла. Але точно не для нирок.

    Люди, хочу поїхати з Олесею на Орлика здати кров з пальчика і сечу, але не маю скерування і не знаю, до кого підходити. Хтось їздив так, робив, можна? Ну, ясно, щоб заплатити гроші і попросити, щоб добре зробили. До речі, скільки то зараз платиться?
     
  20. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    колись були в травневій аптеці на Франка подзвоніть до них запитайте, має сечогінний ефект

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

    і кал так здавала без скерування, давала 20 грн, думаю що кров так можна
     
Статус теми:
Закрита.