"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В нас теж так було. Гемоглобін був менше 80, але по дитині видно не було, тоді просто погано засвоювалось залізо. Пили ми здається Ферумбо, для засвоєння ну і відповідно змінили харчування, а саме гранатовий сік, печінка, червоне і куряче мясо, гречка, яблука, ікра червона, буряк і сухофрукти. Зараз гемоглобін 117.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Жовтень 2010
  2. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А ми знову хворіємо:girl_cray:Горло червоне, кихикаєм, температура скаче, нежиті не має, а дихає тяжко. Ще й ясна понапухали. А сьгодні взагалі капец бо ще очко закисати почало, в вечері вже ледве відкривала, і друге вже почало:sad::sad::sad:капати не дається,а я не можу око насильно відкрити, і як його капати коли там сльози? Їсти не може, зригує, ледве рідку гречку 2 ст.л. з'їла, а їсти то хоче, але все вертає,крім печенька чомусь:confused:
    І не п'є вона!, і зі шприца голову ворочає, а сича вже концентрована, бо вона дужеее потіє, а цицею мабуть не вдається водний баланс поновити...я в шоці мабуть... і чуть шо зразу такий рьов що заспокоїти не завжди вдається...
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    щодо гранатового соку- карще все-таки гранати,а не сік.сік важкий на нирки(гранат до речі теж,але не так як сік),тому з соком треба бути обережним.
    їсти продукти багато залізом-то лише половина справи,треба щоб вони ще й засвоювалися організмом,а для цього потрібний вітамін С (добре пити відвар шипшини,там його дуже багато).
    яблука-найбільше заліза в зелених сортах і то з свого саду,в супермаркетних яблуках -лише форма,без змісту ;)
    і з ікрою я була би дужее обережна.при її приготування використовуються консерванти (чоловіка дядько працює на Сахаліні на виробництві ікри,то він привозить лише в відерках,не консервовану ще,бо без хімії лише така),а вони дуже шкідливі,та і ікра сама може викликати алергію.

    ---------- Додано в 08:35 ---------- Попередній допис був написаний в 08:30 ----------

    вдасться....
    шо за кіпіш? все нормально..хворорба дитини-то не завжди її хвороба;)
    для початку заспокойтеся,не штресуйте(ніхто в хаті),а любляче доглядайте її і любіться з чоловіком і піде доця на поправку:)
    зваріть узвар або настій шипшини-він гарно поновлює втрачені сили.запропонуйте поїльник,пляшку,стакан з трубочкою-є щось таке,з чого вона ну дууже любить пити,а ви забороняєте?( у нас то стопки,наприклад)
    вихід є- просто треба шікати і шукати..
    добре,що маєте цицю.самі пийте побільше вітамінних напоїв,щоб в циці було все корисне і будьте впевнені-дитина скоро піде на поправку.бо дитина як губка-все впитує,що вив думаєте,особливо з молочком.
     
  4. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Та я не нервую, але воно таке біднятко, ми хворієм, але якось не так цього разу.
    В тому й проблема що ми нічого з нічого не п'ємо, ні з пляшок/кружок/трубочок/поїльничків(різних), ні води, ні компотів різноманітних, ні куплених чайочків(різних в дівчат позичала), ні соків нічого...а як за цілий день 10 гр зі шприца, і 0.5 ч.л. з горня то добре...
    Може то не сюди, але якщо мала протягом двох годин безперестанку смокче з просоння, бо як легенько забираю кашляє і плаче, то нехай так буде? Бо тільки і перекладаю з права наліво, соски так болять...
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2010
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В мене теж проблема -нічого не п`є крім грудей,і нічого не їсть,темперетури нема ,кашляє сильно,але хрипів нема,помітила ще,що в роті сильний білий наліт-тому напевно і не їсть,другий день протираємо розчином соди.А зранку ще голос хриплий-капець просто.Раніше хоч з келішка вдавалось напоїти,а зараз ніяк!
     
  6. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    купила я раз ікру червону, брала в супермаркеті "Фуршет" (але в Тернополі), так після тої канапки з ікрою дитина 2 дні рвала, нічого не хотіла їсти і сказала, щоб я ікру їй більше не купувала.
     
  7. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    у нас те саме

    роблю настій з шипшини, але ще додаю м"яту, п"є з задоволенням

    коли спить, то біля ліжечка ставлю тарічку з кип"яченою водою, з якої йде пар (сьогодні кинула у воду мазь"зірочку" , а вчора відварювала в каструлі 3-4 столових ложок соснових (можна кедрових) нирок), так планую робити до суботи
     
  8. Zyzya

    Zyzya New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    шипшина рахується ліками,довше семи днів пити не можна

    ---------- Додано в 16:29 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

    а червону ікру давала малечі з 6 місяців ,бо був так само низький гемоглобін .брала одну ,дві ікринки роздавлювала і в ротик ,два рази в день. десь біля тижня
     
  9. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Порадьте будь ласка якісь ліки - в дитини (2 роки) червоне горло, можлива початкова стадія ангіни.
     
  10. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата порадьте що мені робити й куди звертатись і чи взагалі звертатися! в нашої Софійки час від часу(пару разів на місяць) різко піднімається температура до 38-38.5, 39, один два дня і все проходить, при тому соплі вже місяць ніяк не пройдуть, здали аналіз крові розгорнутий і сечу, сеча в нормі, а от в крові РОЕ підвищенне, як сказала лікарка в два рази 21мм(чогось там) і лейкоцити 9.6, відповідно лікарка сказала, що в нас запальний процей, але вона не може сказати де він і направила нас на Орлика в стаціонар на здачу аналізів всіх. ясна справа що в лікарню ми лягати не збираємось лягати, а от чи потрібно якісь аналізи таки здати? може ще хто порадить хороших лікарів з Чорнобильської лікарні???
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    У нас була аналогічна ситуація 2 роки тому. З досвіду можу порадити лягти в стаціонар, так буде легше і дитині, і вам, тому що СОЕ підвищується при будь-якому запальному процесі і шукати причину можна довго. Нас відсилали від одного лікаря до другого, стратили 1,5 місяці і купу грошей, аж поки нефролог не сказали, що ми її "клієнти". Все-таки в стаціонарі лікарі приходять до вас, всі обстеження якось систематизовано, а вже коли виявлена причина, можна шукати фахового профільного лікаря.
     
  12. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Думаю, аналізи можете зробити всі, шо скажуть і напевно УЗД скажуть робати і огляд всіх лікарів...це не проблема хай оглядають, вам буде легше. Але ви як тільки ляжете на стаціонар, вам зразу захочуть антибіотики колоти, там всім без виключення колять, навіть, якщо у дитини просто кашель...і без аналізів. Я відмовилася зразу і сказала поки не буде аналізів і огляду лікуючого лікаря, ніяких уколів колоти не будемо. При поступленні нам сказали, шо бронхіт і хрипи з двох сторін, аналізи виявилися ідеальними, а хрипи пропали...але не зважаючи на те, нас все таки переконували проколотися декілька днів для підстраховки....Зате ми пройшли всіх лікарів і знаємо, шо в нас все добре.
     
  13. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А ви попробуйте промивати (все-таки легше, ніж закапати) настоєм ромашки, обов"язково від зовнішнього кутика ока до внутрішнього.
     
  14. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    тобто все ж таки варто лягати в лікарню на огляд??? а якщо з лікарем з лікарні домовлятись щоб здавати аналізи, але не лягати, все ж таки в лікарні можна ще багато чого підчепити...
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Настуня, лежачи в лікарні зручніше здавати аналізи. Лікарі під боком. Не треба дитину возити туди сюди. Але... Там точно захочуть колоти антибіотик. Купа інфекцій, ну і не завжди є нормальні умови для перебування з дитиною. Ну і ще на нормального компетентного лікаря треба попасти
     
  16. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    їздили сьогодні в чорнобильську лікарню, попали до лікаря імунолога, числимося в стаціонарі, будемо завтра здавати аналізи, нам їх гарно розписали щоб за день-два здати всі. надіюсь що все добре, тільки знову чути хрипи в Софійки, будемо ще інгаляції робити...
     
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а на вечір знову піднімається температура...має 37,8 що за біда???
     
  18. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Це саме перше що я почала робити, воні тільки трішечки закисати почало. Цілий день ходила протирала, а на вечір вже почервоніло, припухло, і друге теж почало, от і капає...
    Ніби вже здорові були, вийшли на вулицю, і зараз в вечері знову кашляємо.:sad: Трайфед вже 5 днів даю, думала сьогодні останній, і не знаю чи давати далі чи то вже не можна?
     
  19. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Чиста правда, звичайно зараз деякі наші лікарні це просто жах, але я теж мала досвід стаціонару, коли жоден лікар не міг поставити діагноз, а лікарні я страшно боялась, інфекції різні. Але все ж лягла, правда умови там я взагалі мовчу... з немовлям просто не реально там лежати. За два дні мені поставили діагноз - банальна алергія на антибіотик, стан дитини покращився, я гроші в кишеню лікарці- написала розписку, що забираюсь додому і лікувалися ми вже вдома.
     
  20. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну от температура тільки ввечері і вночі до 38 піднялась, на ранок нічого. були в лікарні, взнали результати повторного аналізу крові з формулою - все гаразд, ніяких РОЕ чи лейкоцитів, трошки гемоглобін низький, зробили ультразвук, ЕКГ, нейросоно, і рентген легень, ну і робимо інгаляції, бо маєм хрипи трохи, ще залишилось кров на імуноглобуліни. може я зря переживаю і мучу дитину обстеженнями? бо чоловік саме так і думає...а я не знаю що краще, бути впевненою, що все гаразд чи просто спостерігати...
     
Статус теми:
Закрита.