"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    здавали 3 рази в різних поліклініках і лабораторіях - результат одинаковий 88-90
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Бліда шкіра не обов"язково є показником низького гемоглобіну:girl_yes2:, от я блідувата завжди, а гемоглобін 136. (всі лікарі мені говорять, що це панська шкіра :girl_wink:)
    Колись переважно для підняття рівня гемоглобіну радили їсти печінку, бо у ній багато заліза, але якщо врахувати теперішню нашу екологію:girl_cool: і тим чим годують тварин :khomyak: (а печінка - це фільтр всього організму, через неї все "проходить") то багато педіатрів тепер не так завзято радять їсти печінку, хіба що маєте родичів/знайомих в селах, де можна дійсно придбати хорошу, якісну печінку.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Зважте добре за і проти, пігулки мають побічні ефекти, і надлишок заліза теж даром не минається, тим більше для дитячого організму, що формується.
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2010
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В меньшого сьогодні піднялвсь Т до 37,5, слиниться, сопельок нема, як і зубів, від педіатра допомоги ніякої. От і думаю - може все-таки зуби, хоча ясна ніби-то без змін...ЩО робити?
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В мене Міюся зовсім слабенька стала :sad: хоче бути тільки на ручках і при циці і так жалісно плаче :sad: Оце в неділю рвала, в понеділок поносила і температурила, але перестала рвати. В вівторок тільки поносила. А от з середи на четвер уже навіть спала нормально. А сьогодні тааак капризує, але після обіду уже не поносила. Я їй їду хочу вводити, бо вона була на жорскій дієті - тіко циця і водичка, то вона дуже сильно перебирає - і вибирає цицю, може ще зарано їду давати раз не хоче?
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Цілком можливо! Моя Софійка весь час мала гемоглобін в нижніх межах норми або бувало і нижче норми,я нічого з тим не робила,бо не бачила потреба. Останнім часом,вже десь рік майже,вона дуже полюбила пити сирі перепелині яйця,недавно здавала її кров на аналіз,гемоглобін 140!

    ---------- Додано в 19:19 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    До річного віку така температура в дітей в межах норми може бути. А взагалі 37,5-то ше не привід шось робити,дайте організму поборотися самому.
     
  7. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В Лянусі температура 38, сопельки течуть і покашлює. Мала весь день капризує, плаче, хоче на руки. Але як прийшов тато маленька почала трохи бавитися і сміятися.
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    140 то вже трохи зависокий для дитини. До речі, якщо після чи під час хвороби здавали, може свідчити, що трохи зневоднення було
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Норма 120-140,то для дітей до двох років показники норми є нижчими.
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нає, то 140 у доці вашої гемоглобін був при здачі аналізу не після хвороби і не після підвищення температури?
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Та ні,здорова вона на той час була і перед тим не хворіла) У мене теж все життя гемоглобін на верхній межі,Софійка успадкувала мою групу крові,може ше то має значення.
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Начиталась я про те ,яка помічна редька з медом і давала сьогодні Мартину до обіду по чайній ложечці-три рази.Вже після обіду, його не частий вологий кашель ,перейшов у безкінечний кашель,при якому він навіть не може поїсти.Що не так ? До сьогоднішнього дні,алергії на мед не помічала.
    Пи.Си Тільки,що так кашляв ,аж вирвав,вже другий раз за день :girl_sad:.
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Галя, редька з медом таки помічна, вона сухий перетворює у вологий кашель і сприяє відкашлюванню. Мабуть просто Мартину воно не пішло, або особиста непереносимість, може меду( мед також буває різний) а може і редьки. Нам ну просто офігенно помогає все відкашляти звичайна мать і мачеха, запарена в термосі. Правда я не знаю чи ти в курсі, нам лікарка казала що основне приймати трави часто і по трошки, бо дія трав на організм незалежно від кількості спожитого отого відвару триває годинку-півтори, тобто по кілька глоточків але як можна частіше - шо півгодини/години це найефективніше.
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    попробуй бронхіал з ісландським мохом (доза по інструкції на вік і вагу) або суху мікстуру від кашлю з пертусіном (суху мікстуру на 150 мг теплої води розведи і туди ж 100 мл пертусіну) по 1 ч.л. 4-5 раз на день
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Може, то справа не в алергії. Моя Златка, до прикладу, має схильність до гострої обструкції, тому я дуже обережна з препаратами з відкашлювальною дією. І те, що малий вирвав, як на мене, є якраз підтвердженням того, що редька з медом добряче розрідили мокроти
     
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    лікуємось вдома (перед операцією, яку відклали через темп.37,2),а саме капаю протаргол і настойку з запареного лаврового листя в ніс,промиваємо ніс водою з содою(шприцом без голки, пів ч.л. на пів склянки кипяченої води), очні каплі флоксал(очі закисали, капали перед тим левомицетином - не помогло),даю арбідолу по пів табл. 3 р.день і в малого температура занижена вже 2й день.Чи може так арбідол подіяти, що робити для нормалізації температури?
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Весела нічка у нас була,Мартинко кашляв безперервно,дитина така вимучена,вночі ще й температура підскочила.Дочекалися ми лікарку,знайомі порадили ,виписала препаратів на кругленьку суму.Лікуємося,маємо ларинготрахеїт.Як мені набридли ті хвороби,тиждень здорові,три - лікуємося:girl_sad:.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    треба було до гайдука поїхати
    150-200 грн і то того вартує
    згідно Гайдука:
    1.лікувати з розумом;
    2.не можна вилікувати дитину за один день;
    3.вчить як лікувати а не заліковувати;
    4.вилікувати дитину - це праця мами над імунітетом дитини, а відповідно підхід до кожної дитини індивідуальним, бо лікуємо дитину, а не хворобу, і т.д.
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Тільки він у відпустці зараз,буде за тиждень,ми до нього звернулися з самого початку,потім порадив нам іншу лікарку,шоб ми в часі його відсутності були під контролем. Теж поважаю думку цього лікаря,зверталися до нього вже не раз.
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
Статус теми:
Закрита.