"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Вік,наскільки я знаю,то прогрівання провокує запалення поширюватись глибше,тому можуть бути ускладнення. ну,принайми мені так колись уролог казав з моїм хронічним цистітом. видужуйте!
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.


    я вже собі подумую,що то все через мене,бо я з вірусом ніяк не попрощаюсь..живе та зараза в мені...через 2-3 дні температура,горло..сьогодні відходити почало капець....знову ламає...мо тут джерело....
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2010
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нам навіть купатися в надто теплій воді заборонили,то ми Таю як купали при 32градусній воді,так і далі купаєм. Я взагалі не практикую вигрівання про хворобах,ні сухим теплом,ні мокрим.
    В нас бактеріальна інфекція сечових шляхів,в п"ятницю перездамо аналізи,візуально дитина вже здорова).

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    Дівчата,розкажіть,хто знає як запарювати правильно ісландський мох,в мене Софія сильно і сухо кашляти почала,хотіла б спробувати її тим полікувати. Ука писала про пачку моху на півлітри води з содою,а я не знаю скільки то пачка моху?,бо мох ми в карпатах купили,він нефасований і не подрібнений і там нам радили пити його з молоком,детальніше шось ми не розпитали тоді...
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    нам так і сказали, або шерстяну тряпочку на низ живота і поясницю, або якусь кролячу шкурку,

    якому? я спеціалістів такого плану ніколи не знала і до них не зверталась, але якщо є якійсь толковий, підкажіть пліз.

    ---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    мені лікар пояснила що це має бути не стільки прогрівання як розігрів крові, щоб вона там постійно посилено циркулювала і тим самим якимось чином сприяла одужанню...
     
  5. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Цитата: Допис від Ная Дівчата,розкажіть,хто знає як запарювати правильно ісландський мох
    Я знайшла ось так : він дуже помічний при багатьох захворюваннях, зокрема дихальних шляхів, крові, травної системи тощо. З нього рекомендовано готувати чаї: 2 ст. ложки моху залити холодною водою, варити 3–5 хв, настояти й пити з медом чи цукром. Джерело http://www.simya.com.ua/articles/14/16878/
    Чай з ісландського моху: 2 чайні ложки з верхом лишайника залити 1 / 4 л холодної води, повільно нагріти до кипіння і відразу ж відцідити. Пити 2-3 рази на день по 1 чашці. При кашлі можна підсолодити медом (діабетикам НЕ підсолоджували !). Джерело http://setrum.net/islandskij.php
    Слоевище ісландського моху застосовують при туберкульозі та запаленні легенів, кашлюку і хронічному бронхіті. Для приготування відвару 20 г добре подрібненої сировини заливають 0,5 л гарячої води або молока, кип'ятити на повільному вогні 5 хв і настоюють 30 хв. Приймають по 1/3-1/2 склянки 3 рази на день перед їжею. Джерело http://proherbs.org.ua/view/447/
    Але от дози для діток мають бути значно менші я так думаю.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2010
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    я собі на горло ліпила перцевий пластир і багато пила і попустило, тиждень мене ковбасило - боялась малого заразити...
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну в нас ще 1 біда вночі зявилась- конюктивіт....очі вночі кілька разів промивала..чи можна молочком закапати чи не варта..бо думки різняться...
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Молоко- чудове поживне середовище для мікроорганізмів. Я своєму капала його тільки на початках кон'юктивіту, а як вже є виділення, то краще взяти сульфацил натрію 20% або левоміцетинові очні краплі.

    Дівчата, а де можна купити ісланський мох?
     
  9. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Мені Ісландський мох принесла масажистка,каже що треба шукати в трав"яних аптеках.

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

    Давала сину в 3 роки по столовій ложці кожні 2 год.
     
  10. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я в аптеці бачила, 28 грн за 100 г (вроді) пачечку
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    дівчата, підкажєіть,бо сумніваюсь виписали нам препарат..в інструкції доза 8 мг/кг маси тіла..марек має бл. 8...лікарка визначила це як 1/2 ч.л..правильно чи ні..бо дозатор там в мл...від 1 до 10...можливо,така мала доза...

    бо читаю в ін. препаратах...для прикладу
    со дня рождения до 24 мес или с массой тела до 10 кг - 4 мг/кг или 10-20 мл (2-4 ч.ложки) сиропа,
     
  12. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    дівчата підкажіть у мого малюка на губах при грудному годуванні появляються великі білі мозолі, але з часом вони прорходять. коли на наступний раз він гамає то вони знову появляються. шо це так?
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Уляночка, напишіть скільки мг є в 1 мл, чи в 5 мл, це має писати на упаковці.
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    100 мг/5 мл
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    8 мг/кг помножити на ваших 8 кг буде 64 мг.
    Ти написала, що 100 мг - це 5 мл ( тобто, одна чайна ложка ).
    Отже, 64 мг - це трохи більше чайної ложки. Думаю, що лікарка все правильно порахувала :).
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    троха менше чайної
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    64 мг - це ~3 мл (я вже Уляночці в пп писала). А чайна ложка має 5 мл.
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну я розімую на філологічному вчилась...ну що півфоруму рахувати - то тєжко....
    насправді,дуже дякую..аденовірусна інфекція в нас...конюктивітище таааааакий,що страшно глянути...горло,риніт,частий стілець і т.д. по картині...але на вечір ніби краще...навіть посміхався і трошки побавився.....
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В синулі також був мозолик на верхній губці, (часто і довго нямав маму:girl_flirt:)до місяця часу пройшов
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а у нас під вечір без якихось інших симптомів непонятно чого поперла температура.....засинала з 37.8, зараз спить і чує моє серце, зранку будуть соплі...як мені наш лазарєт набрид, тільки но викарабкаємся......2-3 тижні і знову...
     
Статус теми:
Закрита.