"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А у нас така біда... Вчора Аня почала поносити (12 раз), рвала, була температура 38.0. Саме більше мене лякає, що в неї сильно болить живіт. Весь час лежить рачки, в"яла, апатична, місця собі не знаходить. Мало п"є. В інфекційну не дуже хочу. Порадьте толкового лікаря інфекціоніста, який може приїхати додому. Тут радили Гайдука, не можу з ним зв"язатись, моб. не маю, в лікарні тел. не відповідає.
     
  2. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дашулька!Можна побачити, але моя малеча не дуже мене туди допускала добре подивитися, нема почервоніння, ні на що не скаржилася, то мені і в голову не приходило, що в неї синехія. В сечі були лейкоцити 16-18, і то часте підпісювання. Лікарка нам пояснила, що пізніше від слизу який затримувався на синехії, інфекція могла б попасти по сечовим шляхам в нирки. Чула вже не раз, що як в дівчинки температура і підозра на нирки, то лікарі дивляться також чи нема синехій.
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Вчора ввечері Міюся вирвала просто фонтаном, на вулиці, але нічого її не турбувало, бавилась, як звичайно, дуріла, сміялась, а перед сном ще й пропоносила. А от вночі два рази рвала і вранці знову пропоносила. І вже сьогодні така бідненька, тільки до мене тулиться, бавитись зовсім не хоче тільки в мене на ручках сидить або спить.
    Уже зїздили до лікарки. То сказала нічого з їди крім циці не давати ну і багато пити. І виписала смекту і ще хелівський препарат. Будем лікуватись
     
  4. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Маю його моб. і дом. можу скинути в пп якщо ще потрібно.
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
  6. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нас лікувала Мостюк Олександра Степанівна. Якщо тре маю моб.
    Але вже краще в лікарню і зробити всі аналізи. Єдине що в інфекційній зараз ну дуже холодно.((
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    нє...такого"щастя" в нас точно немає, бо по перше і в гінеколога якось були, і я сама бачу що там в доні все в порядку ;)
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Доня спить, чоловік казав, що бідака так плакала під час огляду, а коли кров з пальця брали - то взагалі ридала. Аналіз крові не дуже добрий, правда не знаю деталей і що саме погано. Сказали відпоювати, вже купили хіпп ОРС 20, будем старатись, а якщо ні - то крапельниця!:sad: Ще прописали антибіотик, бо дитина слабенька (не бачу зв"язку, слабенька, бо обезводнена, а підтвердження бактеріальної інфекції нема), поки не даю. А ще цілий список ЛЗ. Як їх вливати в дитину, я не знаю. Вона від усього відмовляється...

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    Порадьте якийсь нормальний на смак електроліт, бо ОРС 20 не п"є (я сама спробувала, смак жахливий).
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ше дієвий атоксил (решту в кармі написала)
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Provizor, в моєї малої подібне на ваше було в лютому, так само рвота фонтаном, температура 38, ну і понос що 15 хвилин водою протягом тижня. Були в Гайдука на консультації тоді. Так от він казав що то такий вірус, і ніякі антибіотики на нього не діють ніякі - по суті вони не потрібні навіть, а виписують їх лікарі лише для того щоб в разі більших ускладнень на папері з їх сторони було вжито усіх заходів для лікування. Я не те щоб вас закликала нічого не давати дитині, дивіться самі....
    В моєї малої також було зневоднення але в меньшій мірі, вона в мене з циці не злазила буквально і регідрон хлебтала ну літра півтора за день точно.
    Казав ще постійно відпоювати малу смектою - бо вона якраз поглинає віруси, всякі ніфуроксазиди і т.д. також без толку.
    Одужуйте поскорше.
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А у нас уже і температура піднімалась (39) і ми приймаєм смекту, Нормазис, Ніфуроксаазид, але уже не бекає і не поносить. Навіть трішки побавились :) А тепмературу збила свічкою анальдин.
     
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Fast, моя красуня сказала на Ніфуроксазид кака, ледве що дала їй трошки мотиліуму. Я перший раз на практиці стикнулась, як воно давати ліки дитині. П"є узвар, фантазуємо над електролітами. Аня вже явно краще виглядає, бігає, сміється.
    Ніколь, я повністю з вами згідна і більш ніж переконана, що це вірусна інфекція. Але моя мама, а особливо чоловік дуже хочуть лікувати дитину. Пів аптеки вже скупили...
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Положа руку на серце ми також лікувались цілим списком, крім смекти, регідрона і ніфуроксазида нам поетапно виписували і ріабал, і цефодокс, і пангрол. До пангрола ми не дійшли але ріабал і цефодокс ми приймали. Бо до Гайдука поїхали вже майже в кінці тижня, коли нічого не допомагало і вже опускались руки ( сказав що крім регідрона і смекти нічого і не потрібно було). А дільнича наша виписувала ліки поетапно бо сама не могла з впевненістю сказати що в нас і перестраховувалась.
    Ну але на помилках вчаться, не дай Боже як ще прийдеться буду з іншого боку до лікування приступати.....хоча кожен випадок особливий і не знати як і що може бути...

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ----------

    :) а моя казала ням-ням, і уявіть, навіть на регідрон :bad: казала ням-ням

    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    чуть не забула написати, нам замість регідрона, якби моя не хотіла пити радили аналогічний "напій" від хумани
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    здається є регідрон дитячий з банановим смаком
     
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нікуся
    здається є регідрон дитячий з банановим смаком

    Якщо точніше, то це називається електроліт від Хумани [​IMG], ось так виглядає. Точно знаю, що продається в Антошці.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а в нас таки цистит, хоча і зі змазанимим проявами.
    свіжий аналіз - Лейкоцитів 15-20, присутній слиз, були в уролога, призначив нам фурагін, канефрон також продовжувати пити, і ще призначила преперати ( Алору в порошку або магне В6 в ампулах приймати внутрішньо)- мол щоб сечовий міхур не був збуджений а був в спокійному стані. І якщо фурагін з канефроном я ще допускаю то оці заспокійливі - ніяк не врубаюсь чи воно дійно треба чи ні, чи воно дасть ефект очікуваний....
    А ще категорично заборонила сидіти в тазіку з тепло-нарячою водичкою, толком не пояснила чому але сказала що тим лише гірше дитині робимо...., странно, бо не розумію чому...
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Не поясню чому, але чула, що якщо прогрівати, то краще вже сухим теплом.
     
  18. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, скиньте, будь ласка,тел. толкового інфекціоніста, для консультації.
    Вчора в малої був понос ,а в вечері в калі був слиз з прожилками крові. сьгодні зранку покакала і знов комок слизу з прожилками крові. Температури нема. мала грається
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    такс...кашель знов посилився і пішли густі зелені соплі...а так тішилась,що ще день-два і мацьопа одужає..знову лікарку кличемо..що за біда...дитину не перегріваємо, зволожувач ввімкнений, кімнати провітрюємо...а от тільки 2 дні як вийшли надвір і все повернулось....
    мучу дитя-соплі тягну, пальцем в роті провокую рвоту,щоб слиз виходив...воно таке замучене знов....
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Але ж центральне опалення ще не вмикали, не мало б бути сухо в хаті...Може в вас повітря сире?Нє? Ви вологість міряєте?
     
Статус теми:
Закрита.