"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    то імуностимулятор, я як чую перші намьоки на хворобу, беру в користування
    єдине тре чітко інструкції дотримуватися
    помагає
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Вже ця тема мульйон раз піднімалась. То міф.
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Хочу вашої поради.
    Я писала, що ми вдень температури як такої не маємо, в ночі піднімається висока. Зараз температура 37.5.
    Малий активний.
    Пє багато, весь час просить цицю.
    Наша лікарка нас сьогодні не змогла прийняти, вона сьогодні і завтра буде в районі. Може якщо прийде швидше завтра, то огляне його.
    Гайдука номер взяла. Але до мужчин в нас така велика нелюбов. То б вже край з крайів, що б ми до нього пішли. Я дуже боюсь знову тої реакції страху чужих людей.
    Думаю може то з Сінево медсестру на завтра викликати і взяти аналіз.
    Знову боюсь тої травми, бо тоді було власне через аналіз крови з пальця,з вени, уколи.
    Поральте будь ласка що робити.
    Які аналізи треба?
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А скільки днів вже дитина температурить? І які ще симптоми? Зараз вірус такий гуляє. Дууууже багато хворих дітей.
    Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (ми завжди її робимо).
    Лікар у вас приватний чи дільничий? Просто щось дивно, що лікар прийде тоді коли зможе, а не тоді коли потрібен. З таким підходом я б шукала іншого лікаря, який зможе прийти та оглянути дитину. А не чекати по два дні.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    От в нас якась така фігня.. Прийшли передвчора до дому ввечері, міряю температуру, 38,5. Не збивала. Потім у ночі піднялась до 39, дала Нурофен, не допомогло, полізла до 39,6.. після пів дози Панадолу дуууже повільно стала повзти в низ. Ніч ми перебули з температурою не нижче 38. Зранку 37, вдень знову до 39,5.. збила... І вночі знову зашкалювала за 39, то дала Панадол, трохи впала... Сьогодні 37-38, ніч покаже. Кашлю нема, хрипів нема, горло трохи червоне і трохи соплі і все... що то за вірус...

    ---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    І мене звалило, але в мене температури нема, дуже сильно все крутить і ломить, особливо потилицю і Марко в перший день дуже жалівся, що "шия болить"
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    в нас було подібне. два дні Т 39 і вище, інших симптомів нема. потім як температура впала - горло червоне. такий вірус. я думала,що ангіна, погнала до лора - він сказав що віруска і ми за пару днів вже були в нормі. потім я подібним перехворіла(перший день при 38.7 я взагалі встати з ліжка не могла, враження,що мене били три дні)
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Сьогодні третій.
    Симптомів більше не має ніяких.
    Він міг вчора, після вчораще ккк, типу щось в горлі встало і то кілька разів. Сьогодні навіть не було цього.Ну, і все.
    Активний, апетит недуже, але не голодає, їсть, пє нормально і циця, циця, циця. в нас набухше ікло нижнє останнє, і маємо ще усі задні. Він в перший день коли я питали чи щось болить показував мені на щоку, власне з боку зубів останніх. Але я нічого не бачу, він ротика не відкриває сильно, то я не може гарно заглянути.
    Зараз 38.2 буду ставити свічку, вже ліг спати.

    Лікар приватний, але вона просто не у Львові, мала приїхати, але попереджала, що не факт. Їх зараз відправляють трохи на райони, трохи на полігони. Так пояснила, багато на Сході зараз.

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    Ну, і я рівно тиждень тому, саме у вівторок прийшла і звалилась з температурою 39.
    Мусила випити парацетамол .БІльше температури не було, але захрипша ходжу до тепер, голос не повністю чистий.
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    думаю кров тре здати, бо всяке може бути. ну та й в принципі поки лікар до вас добереться, то ви собі про показники в аналізі почитати зможете(або лікарю в телефонному режимі сказати, щоб може порадив чи тре переживати чи ні).
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А розкажіть будь-ласоча, як вітрянка з"являється? Марко мені перед сном жалівся, що спинка чухається, там пару прищичків, потім побачила на сідничці 2шт і біля піпіськи :) от я думаю, то в нього алергійка на мандаринки(бо останній тиждень поглинає їх) або то вітрянка
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    по тілу з"являються такі малі прищики, водянисті. подібні на пухирці від опіків, тіко що малі:)
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    То в нас все таки трохи алергійка на поглинання мандаринок :) та я про прищики пам'ятаю, але спочатку ніби не водянисті, а такими плямками
     
  12. Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчатонька, привіт) наша алергія то проходить, то знову з'явлється(((((( такі дрібнесенькі прищики на вісках і верхній частині щік. Деколи з'вляються червоні плямки - потім зникають на щоках. Вже і Феністил пили, з хачрами експериментувади, щоб визначити алерген. То не може бути пітничка?
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    навряд, ви ж малюка в шапці вдома не тримаєте:) зверніться до дерматолога чи алерголога.
     
  14. glasses

    glasses Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А в нас бронхіт:girl_cray:
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    атопічний дерматит, реакція на сухість повітря + посилюється від їжі на яку динина має алергію (тільки коли є сухість повітря). Ми мали практично на все... глютен, молоко, яйця, гречка, риба, цитруси і шоколад і тд...
    З віком проходить, але не у всіх. Якщо запустити, то може і до астми дійти.
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, маємо бронхіт. При ньому можна гуляти?Температури немає 3 день, кашель і хрипи. І ще цікавить. Ми заразні?Чи можна контактувати з іншими дітками?
    В нас ще трахеїд.
     
  17. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, Яна мала соплі плюс сильний кашель, давала амбробене, тепле молоко з какао-маслом, викашлювала густий слиз, особливо вночі, зараз практично не кашляє, але ще є густі соплі і трохи хрипить в грудях, лікар слухав, казав, що легені чисті, але я не знаю, чи давати ще відхаркуючі, бо вже так пили 6 днів?
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    нам виписали від 7 до 10 днів все пити.
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Я чула, що гуляти можна. Але на дворі така зюзя і вітерець неприємний, то чи варто? Моя здорова і то більше години не витримала.
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Лікарі, яким я довіряю, кажуть що гуляти треба! Головне щоб не було сирості і туману. А ще вдома потрібно підтримувати 18 градусів. Для мене це важче ні гуляти)))

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    попробуйье дренажний масаж поробити.