"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    чому писала про заразність, бо тому що в нас вже пройшло 5 днів від початку хвороби і між дітьми ми не були в цей період, тому що сама розумію що негарно привести хвору дитину до інших і заражати ще і їх
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В нас сімейна лікар, що приходить на заміну нашої при потребі, дуже багато читає і їздить на різні семінари- конференції. То вона завжди каже , що за дослідженнями при звичайному грз дорослий заразний 5 днів, дитина 10. Якось і пояснювала, але я то не запамятала.
     
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, дитина скаржиться що вушко закладає. Що то може бути? Може після тривалих сопель? Прошу порадити толкового ЛОРа.
     
  4. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дмитрик сьогодні з обіду відмовлявся від грудей, потім забував, прикладався і знов відмовлявся. Підкрадалася думка про стоматит, але язичок був чистий. І ось ввечері додумалася посвітити в ротик ліхтариком, то на внутрішній поверхні щічок і губ язвочки! Дві години вкладався спати, постійно просить цицю, прикладається і плаче. Дала Нурофен, щоб трохи знеболив, бо більше нічого не маю. Ротик змастила олією Обліпихи, знаю, вона при ранках в роті допомагає. Завтра йдемо до лікаря, головне ніч пережити. Чим підручним можна допомогти вночі? Так жаль малюка, як цицю просить, а потім каже, що вона погана і плаче:girl_cray:
    І ще, стоматит обов'язково заразний? Гуляли сьогодні з моїм похресником і Дми випив воду з його пляшки, дуже тепер за це переживаю...
     
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Та ніби заразний. Як не мав ранок в ротику і має гарний імунітет , то може і " пронесе". Я завжди стараюся не давати пити іншим діткам. Своїм даю, як не хворі. А от племінникам стараюсь все ж не давати.
     
  6. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Цілком ймовірно! В нас часто звтяжні соплі переходять в отит.

    ---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

    Синька, варення з троянди (або як в народі кажуть рожа перемелена з цукром)
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Хотіла написати про варення, яке збиває дуже сильну температуру і помічне при лихоманці. Вдома ми використовуємо перетерту кам"янку з цукром. Температуру збиває так, що при перших застудних 37 - ложка варення на горнятко води - температура впала до 35,8 і лишень за 12 год піднялася до 36. дуже і дуже сильне жарознижуюче, тому не захоплюватися.
    Також кам"янка знижує тиск і виводить пісок з нирок - це заувага для дорослих
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    а що це таке і де росте?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ягоди такі біло-рожево-червоні, тверді, росте в горах, сезон - серпень-вересень, якраз після бурівок.
     
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Знайшла - це брусниця. Так?
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Не знаю, що робити :sad: зранку в дитини понос і протягом дня. Ввечері відчула, що з рота відрижка "тухлими яйцями" дала смекту, через пару хвилин його вирвало і видно було, що шлунок з сніданку не працював. Після того дала знову допити Смекту і води, ганяв, дурів, хотів істи. Дала дитині поісти. Зараз знову мені то все вирвав(( не знаю на що тут думати, бо істи роблю кожен день свіженьке. Але зараз відчуваю, що в мене в шлунку "не все добре" то може бути інфекція? Температури нема. Чим лікуватись?

    Отправлено с моего SM-N9000 через Tapatalk
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Понос, рвота, відрижка - подібне на кишкову інфекцію. Відмініть молочні продукти, якщо просить їсти давайте легкоперетравлювану їжу і тільки малими порціями. Пити давайте багато (сушка, відвар родзинок, чай з лимоном), але якщо буде рвати то теж не заливайте великими чашками, малими, але часто. На понос ми давали ентерол, щоб не допустити обезводнення (тим більше, якщо дитина не хоче пити) давали регідрон. І дивіться за станом дитини, якщо не буде покращення (часта рвота і понос+ добавиться температура), то краще звернутися в лікарню, де, зазвичай, призначають Ніфуроксазид (місцевий АБ). Одужуйте!
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дякую. Зараз прокинувся і пити попросив, п'є добре. Молочного не даю, істи робила, то овочі-котлетки на пару. На всякий випадок маю Регідрон, але бачи, що поки не треба
    Ніфуроксазид теж здається був, але то вже на крайній випадок. Як легше не стане, то до лікаря звернемось. А Смекту давати?

    Отправлено с моего SM-N9000 через Tapatalk
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    якщо дитина далі поносить, то давати. якщо вже не дуже, то дивіться по ситуації. дивіться, аби температури не було. так, Ніфуроксазид - то вже на крайній випадок.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Мамочки, що ви даєте дітям від кашлю? Я вже халодна, щойно дітьо позвонив зі школи і каже мама я почав сильніше кашляти. Пропили тіки недавно антибіотики, муколік пили, знову простуда. Я йому не вгроблю печінку ліками, стільки давати. Порадьте щось дієве і не шкідливе, не тільки в цілях профілактики, а й як позбутись кашлю
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    не антибіотик і не муколітик- протизапальний засіб ереспал(дешевший аналог бронхомакс). але перше лікарю покажіться, хай послухає сина.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    а до речі він комусь реально допоміг?
    Бо нам щось він ніяк, і нікому, і нічим...
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В Цьомочки в щоденнику є рецепти сиропів, які вона сама варить дітям від кашлю
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    нам:) але ми приймаєм в таблетках, бо сиропи нам ніззя:)

    ---------- Додано в 19:00 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

    покажіться спершу лікарю. ну і кашель який?сухий?вологий?
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, в меншого страшно пересушений носик, не дихає, а хропить, особливо вночі. Квартира зволожена, під 60%. Як ті сухі соплі прогнати? І чим зволожувати ніс?
     
Статус теми:
Закрита.