"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а мене цікавить хто що дає дітям для підвищення апетиту? бо мала 4 рочки дуже погано стала їсти, відмовляється від котлет/відбивних/риби, тобто додатків до гарніру, травлення глистів вже провели, може якісь аналізи здати?
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    питання про імуномодулятори? в цій темці десь з місяців 2 тому писала про наш досвід, загалом не раджу їх.
    я зробила один висновок, хороший Лор=менше хворіб, легший їх перебіг. Закладений носик, шморгаючий, сопливий на протязі довгого часу - то треба задуматись і пролікувати, бо ніс і норм. діяльність його слизової - перша ступінь захисту нашої імунної системи.
    На обох дітях переконалась, до нежиті ставлюсь вороже дуже, бо нам "нелікована нежить, що мала б пройти за 7 днів" виливається в ларинго-трахеїти зі спазмами, бронхіти з обструкцією.
    Зараз в обов. порядку промиваю соляним розчином (фізрозчин) носик доні перед походом в садок і ввечері. В порівнянні з першим роком "неходіння", менше хворіє і набагато легше справляється.

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

    як я вас розумію, в сина в 2 роки був такий приступ "вегетаріанства", само пройшло, зараз котлетами і ухою б жив, але як я страдала (бо дитина неповноцінно харчується)
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    от мене то дуже насторожує, бо трохи схудла але й підтянулася в рості, по вазі поки не дуже замітно
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В моєї малої недавно була голодовка, вона протягом тижнів двох ніц не хотіла їсти - ложка каші чи супу була великим успіхом. Пожовувала трохи печиво. В мене стрес від того був шалений, як так дитина перестала їсти, при чому перед тим вона гамала порції порядні(по 250 г каші ранком, суп стільки ж в обід + трошки другого, полуденок, вечеря 300г між тим фрукти чи печиво). Я їй вже і тваринок з їжі ліпила, і картоплю буряком підфарбовувала, посуд новий їй купили. А вона :"Ні!" і все. Лікарка хтіла нас вітамінами годувати, але я не погодилась, бо вважаю що спершу потрібно причину встановити, а потім вже таблетки. Аналізи поздавали усі можливі - нічого не знайшли. Минуло само. Просто якось ранком вона встала і попросила каші, я зварила і вона з"їла все. Поки їсть нормально.
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    То, виходить, що я не заразна, бо висипки в мене ще нема, хіба би була завтра...
     
  6. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчатка, підкажіть хто які противірусні препарати дітям дає. Маю на увазі не для профілактики і імуномодулятори, а вже коли з"являються перші симптоми, напр температура соплі, кашель і т.д. Бо ми вже з тим садком просто холодні. За два місяці вже четвертий раз хворі, і вже майже четвертий блістер гропринозину допиваємо. Вже та хімія мене з розуму зводить. А дитина хворіє якось странно. На тобі температура 3 дні висока, а далі на поправку як у всіх нормальних дітей, а в неї ні 37,2 буде триматись, але майже 2 тижні. Може є якесь дієве противірусне, але щоб не така хімія. В Інфлюцид і Анаферон щось не вірю. Чи може забити і не давати його взагалі, а хай сам організм бореться. Порадьте щось, бо не так напрягають хвороби дитини, як та вся кака, яку приходиться в неї вливати
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Я вороже ставлюся до імономодуляторів, бо, як на мене, заважають правильно працювати імунній с-мі. Хай дитина сама бореться. А то ви перешкоджаєте нормальному розвиткові хвороби, дитина не отримує необхідного імунітету (тобто не загартовується) після хвороби і вона знов повертається.
    Краще природніми методами зміцнювати імунітет: багато гуляти (можливо, зробити нетривалу перерву від садочка після хвороби і використати її на зміцнення імунітету); корисно в кімнаті на тарілочку натиснути часнику, щоб відганяти віруси; загартовуватись миттям ніг в холодній воді, босими ходити по підлозі, поки нема сильних холодів. Особисто для себе, крім вищеописаного вирішили спробувати давати дітям пергу (бджолиний продукт, читала, що навіть маленьким корисний) або квітковий пилок.

    А нас оглянув лікар і підтвердив, що швидше за все у нас була краснуха. Висипки вже нема, як і т-ри і, якщо це справді була та зараза, то тішуся, що поки що мали такий легкий перебіг (надіюсь, ускладнень не буде ніяких) і матимемо імунітет на все життя. Зате з острахом чекаємо на краснуху в мене і моєї сестри, бо самі не хворіли в дитинстві.
    Ще на рахунок заразності, то доктор сказав, що ми не є заразні, бо вірус краснухи не переноситься як такий, а може передатись лише при контакті з хворим в день висипу і кілька днів після щезнення висипу. Але проявляється через 10 днів після контакту.
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а ви його побічну дію читали? 4 блістер :girl_impossible: (давала сину при мононуклеозі, бо там нема чим іншим зарадити і то, це було як підтримуюча терапія, але дотепер гризе мене чи варто було)
    Нема в фармацевтиці противірусних "не хімічних" і безпечних, вони всі конкретно атакують печінку, в першу чергу.
    часник та цибуля в сирому вигляді, промивати носик, багато свіжого повітря, часто провітрювати кімнату.
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В нас зараз Максимко вже другий тиждень не хоче їсти. Що я тільки вже не готувала.. "Не хочу!". Але у нас таке буває, не їсть- не їсть, а потім як почне їсти то нема спину.
     
  10. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Повністю підтримую. А на рахунок Гропринозину, то у мене самої шлунок і печінка давалися чути після нього, то що ж про дитинку говорити :d25:
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в Сергія після 5-денного курсу антибіотику РОЕ 35, день після відміни 32 (і то точно, бо перездавали в різних лабораторіях).
    В шоці всі, і сімейна, і пульмонолог і я. Температури тиждень як нема, в легенях чисто, аналіз сечі в нормі, формула крові ІДЕАЛЬНА, лейкоцити ідеальні... тільки в трахеї залишкові мокроти, вимасажовуванням і відхаркуванням яких, власне, і займаємось... ну і гемоглобін 100, що після антибіотика і не дивно...
    Дитина весела, активна, їсть як зазвичай... Частота дихання, колір обличчя - все не те що непогано, а дуже добре. Кашляє пару разів за добу, після масажу. Спить спокійно.
    Як мені в здоровому глузді дожити до понеділка, щоб організм трохи відновився після лікування і ще раз перездати ту кров і сечу...
    пульмонолог каже, що нема сенсу в ще одному антибіотику - хіба би піднялась ще температура.
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    буває
    Який рівень лейкоцитів, моноцитів та сегментоядерних, атипових мононуклеарів не знаходили? Де здавали кров?
    А як в нього з лімфовузлами, печінка/селезінка не збільшена?
    є одна така болячка як мононуклеоз, може воно, але щоб декілька лікарів пропустило, малоймовірно
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ні
    Здавали кров в Медісі, поліклініці, пульмонології на Устияновича.
    5.5 вчора, 5.2 сьогодні чи навпаки - не суттєво, бо ж то норма...
    знаємо, але
    нічого подібного не виявлено...
     
  14. Tagonga

    Tagonga New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    РОЕ вам скоро не впаде, на нормалізацію цього показника може піти декілька тижнів після захворювання. Не росте - і то вже добре. Тому, напевне, немає сенсу перездавати кров часто.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Вчора в черзі до пульмонолога був хлопець, приччина звернення - кашляє півроку і ніхто не знає чому, бо аналізи ідеальні. І Сергійчик - по вигляду практично здоровий і з таким РОЕ. От і думай, називається, що краще. А головне - що робити...
     
  16. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ну і добре, що то не то.
    але зараз в голову нічого не приходить на пораду іншого, в яку сторону копати.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    та і я теж так думаю, ну мені хоч би прогрес якийсь реальний побачити.

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:35 ----------

    перш ніж копати, треба почекати пару днів після антибіотика. Що ми і робимо.
    Якщо за вихідні нічого невідкладного не трапиться, то в понеділок - до пульмонолога. А далі - подивимось.
     
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    слухали стетоскопом? Можливо є зміст зробити ренген? У сусідської дитини пневмонію лікарка *прослухала*. Дивно тільки, що таке високе РОЕ, по ідеї і лейкоцити мали б підвищитись. Тримайтесь!
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Так, але дитячий пульмонолог, слухала довго... І простукувала...

    тут справа ж і в тому, що є і інші ознаки пневмонії - кашель, хоча б. Не кажучи вже про задишку, часте дихання, температуру, втягування шкіри між ребрами тощо. І не кажучи про кволість, зниження апетиту, блідість, потовиділення в сні...
    Ну нема ж нічого, навіть зачепитись.
    дякую.

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

    от це мене теж дивує.
     
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Юля заспокойтеся, зараз вам треба бути спокійною. ШОЄ так швидко не падає як би хотілося, треба почекати і перездати аналізи (хоча шкода колоти маленький пальчик). все буде добре у вас. Ви ж самі пишете про симптоми запалення легень, а у малого їх немає, бо
    В мого малого таке минулого року було ШОЄ високе, а потім ми вже й не перездавали аналізи, внормувалося само по собі.
     
Статус теми:
Закрита.