"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчата, порадьте, на якому сайті полюдські норми аналізів дитячої крові і сечі, на що орієнтуватись.
    Просто різні лабораторії дають чомусь різні норми. Особливо мене цікавить рівень лейкоцитів в крові і гемоглобін - якісь таблички відповідно по віку.
     
  2. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Чергування грудей на кожне годування. Дитина їсть що 1.5 - 2 години, по 10-15 хв. Чула, що може бути дизбаланс переднього і заднього молока, тому зелний кал (можливо помиляюся, то мене виправте). Але раніше такого не було.

    Від нині вже не даю.
     
  3. Zaichiha

    Zaichiha New Member

  4. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а ми докашлялись до запалення :girl_cray:
    робили рентген,бо один лікар каже обструктивний бронхіт, а друга не впевнена, тому порадила рентген, на якому показало правосторонню пневмонію...зараз сиджу чекаю, бо наша доктор їде зі Львова, і подивиться що робити.
    Чи обов"язково в нашому випадку лягати в лікарню, чи можна якось обійтись і вдома лікувати?
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Онозначно важко радити, але щоб в лікарні ще чужого не набратись.
    Ми так з меншим (в 6 місяців) попали в лікарню, то на третій день тікала додому, бо в одних кашель жахливий, в інших соплі до колін, там ще щось й вирішили вдома лікуватись
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    немаю можливості перечитувати темку, то прошу поради в карму: Чим вилікувати нежить дитині 2.6р? Буду вдячна за поради, бо ніколи не хворіли, а сьогодні цілий день сопливий(((
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    напевно, залежить від складності - мене вдома лікували...
     
  8. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    тому й задумалась, та й умов у лікарні ніяких...

    напевно так і буде, якщо прийдеться колоти,то сусідку покличу.
     
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я,чесно кажучи, в шоці від тих лікарів...один дивиться на рентген- каже є пневмонія, другий каже що ні, третій теж бачить її, четвертий не бачить...дурдом. Вроді зупинились на бронхіті, лікуємось таблетками.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В такому випадку знайдіть хорошого масажиста, і як не буде температури поробіть дренажний масаж.
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчата, така ситуація. 2 тижні тому почали хворіти - просто сопельки, а вночі почався кашель, схожий на ларингитний, лікувались, все йшло добре, майже вже не кашляв, тільки зранку, правда, сопельки були постійно. І от вчора почав знов хрипіти, кашель повернувся, вночі взагалі - ларингитний, видих тяжкий. Тобто, 2 тижні - і в результаті кашляє гірше, ніж на початку хвороби. Ларинго-трахеіт. Температури не було! Сьогодні нам вже виписали антибіотик. Я не можу зрозуміти - то вірус такий "довгограючий" якийсь, чи ускладнення пішло? Чи може приєднатись бактеріальна інфекція, але без реакції організму у вигляді підняття температури? Чи доречно той антибіотик приймати?

    І ще, чим лікуються сопельки? Саме лікуються, а не просто закапується в ніс судиннозвужуючі препарати. Нам прописали "міліносік", але прочитала інструкцію - майже то саме (знімає набряк), але побочних - купа купезна.
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в моїх майже два тижні був кашель без температури, правда, сопель теж не було. лікувала багато чим, в тому числі й народними методами, але поки не пішли до лікаря й не почали пити антибіотик -полегшання не було. Зараз у багатьох діток такі симптоми, можливо, й вірус якийсь:sad:((
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    як наркоша з 5річним стажем сидіння на судинозвужуючих, і якій вдалось з них зіскочити, скажу - ефірні олії
    мені допоміг піносол
    3 дні, потім забула і вже місяць живу без оксиметазоліну
     
  14. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)


    А взагалі, при густих, вибачте, зелених, він допоможе?
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я б робила інгаляції, мила фізрозчином і інгалювала
     
  16. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    густі розрідить Синупрет,
    зелені можна підсушувати Протарголом
    густі+зелені:
    підтримаю
    А на піносол в мене алергія, закладає ще більше
     
  17. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    складне питання... Ми в схожій ситуації одного разу вирішили не пити АБ (в сиропі). Через тиждень більш "лояльного" лікування докотились ледь не до пневмонії і прокололи ще сильніший аб в попу (в комплексі з купою муколітиків і курсом дрен.масажів). Як згадаю..... А починалось все з трахеїту... Тут важливо не промахнутись.
     
  18. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Міліносик п"ють, а не закапують в ніс (флакон схожий як для закапування в ніс, але то краплі для перорального застосування). І при ларинго-трахеїті він знімає набряки не лише в носі, а кругом, тому й легше дихати і призначаєть його не для носа, то назва так плутає.
    Вам інгаляції було б просто супер, але не гарячі. Ну і не натирайте, не грійте, ніяких компресів.
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Та ми теж раз до лікарні "долояльнічали"....
    А в цей раз почалось все з сопельок, які зазвичай, я не лікую(хіба фізрозчином), та вони проходять самі, навіть такі густі і зелені дні за 2 ....А тут (((
     
  20. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Мій Артем знову розклеївся. Почалося все позавчора під вечір з нападів сухого кашлю. Вчора кашляв весь день, надвечір полізли соплі. Сьогодні вже температура, соплі рікою. Єдине тішить, що кашель став трохи продуктивним.
    Даю Ереспал, Вокару, Синупрет. Мию ніс фізрозчином.
    Прописали нам ще Бронхомакс, але прочитала, що то то ж саме, що і Ереспал, тому не даю.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
Статус теми:
Закрита.