10 неймовірних фактів про себе

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Dominika, 22 Жовтень 2020.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, пропоную цікавий експеримент.
    Кожен бажаючий розповідає про себе в 10 пунктах якісь неймовірні факти про себе. Не просто «сова, люблю каву, вишивати і т.д.», для цього є тема про знайомство, а щось таке дуже цікаве, що робить вас унікальною людиною чи просто виокремлює якийсь ваш епізод якоюсь особливістю, можливо це щось пікантне або навіть «за межею розуміння», або щось, що покаже ваш темний бік. Не обов’язково 10 фактів, можна 5,7, скільки вийде. Приєднуйтесь.
    Буду перша)))

    1. Я – амбідекстер. Тобто одинаково добре володію і правою і лівою руками. Пишу правда правою, після того як мене прабабця дуже жорстко перевчила перед школою, пишу нею як курка лапою та тримаю ручку більше як шульга. Решта справ роблю лівою.

    2. Розмовляю мовою «навпаки», тобто читаю і говорю слова з кінця наперед. Усно, синхронно, так ніби то звичайна розмова, можу так говорити довго, хоч декілька годин. Розмовляю не задумуючись, ну ок, на імені Бенедикт Камбербетч можу запнутись на пару секунд, не більше)))

    3. Мала молочний зубчик до 40 років, вилетів влітку. Зубна фея не прилетіла чогось, журбинка.

    4. Бачу віщі сни, не часто, але є.

    5. Маю дуже низький больовий поріг. В дитинстві навіть не дозволяла заплітати собі косички чи робити хвіст, бо «боліло волосся» і шкіра голови.

    6. Не люблю романтику з оцим всім «ванна з піною, пелюстки троянд, свічки» та іншу «розовопонію». З цієї ж причини маю абсолютну байдужість до усього, що пов’язане з весільною тематикою.

    7. Ніколи не їла суші, від однієї думки, що я їх їстиму, мене вивертає. Іноді, коли щось смердить, мені здається, що саме так «пахне» суші. До ре, гамбургерів з Мак не їла також, з цієї ж причини. Але від них мене верне менше.

    8. Не вмію плавати, хоч на морі була більше 30 разів(спеціально рахувала)

    9. Ніяк не можу запам’ятати дні народження близьких, родичів і тд.(виняток – мама і малий) ДН чоловіка плутаю з похибкою плюс мінус 2 дні. Те саме про якісь пам’ятні дати. В жовтні в нас річниця розписки, але мушу йти подивитись у свідоцтво коли або спитати в чоловіка, він, на відміну від мене, пам’ятає)))

    10. Вперше матюкнулась лише пару місяців тому. До цього обходилась словосполученнями «йошкін кот», «ітіть-калатіть», «а най би го..» і «Йосип босий». Ну але в світі таке робиться, гріх не матюкнутись.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Смішно Смішно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нічого собі)! Щойно дізналась, що я певно теж). Ну або просто перевчена шульга. Пишу правою жахливо правда, все решта витягує ліва. Або знову ж права. Навіть ніколи про це не задумувалась.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    1. В мене нереально погана пам'ять на обличчя. Можу не впізнавати навіть добре знайомих людей. А красу тих, хто мені подобається, завжди бачу як вперше :)

    2. Можу дуже довго затримувати дихання. Страшенно люблю видихати все повітря і лягати на дно басейну. В 50-метрівці не практикую - людей шкода :)

    3. Дуже не хотіла весілля і весільної сукні. Але страшенно люблю обручку.

    4. Кілька разів в житті була в ситуаціях, де "грала роль" іншої людини. Проживала цілий день з іншим іменем, віком тощо. Не кримінал :)

    5. Вела блоги деяких відомих людей. А мені знайомі, надсилали скріни їхніх цитат типу "думка експерта тобі допоможе" :)

    Ніби більше нічого... хоча, ще не вечір :)
    А от від цього прям оговтатись не можу, такий клас:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    6. (Як для колишньої блондинки - неймовірно :) ) - я заводила "Жигуля" з корби і причіпляла бампер до буса :)

    7. У мене в дипломі написано "Викладач японської мови та літератури".

    8. Я все ще вмію танцювати на пуантах, хоч балетну школу так і не закінчила.

    9. Про темну сторону. Я можу відкрити для себе одної цілу пляшку шампанського - і кілька днів пити по бокалу ввечері :) до речі, якщо замотати горлечко пляшки плівкою - газбульки не виходять, і воно таке ж прикольне кожного наступного дня. Практикую нечасто, але так - я можу :)

    10. Моя максимальна невагітна вага була 72 кг, мінімальна 49 (комфортна 55-57).
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ви знаєте, це такий непрактичний навик, що краще б я вміла корову доїти чи на коні їздити)) Толку було б більше. Я можу розказати передісторію...В "1728 році", коли я вчилась у старших класах, мені було нудно на уроках, так як я ні разу не аудіал, а слухати вчителя і не обробляти інфу було нестерпно, треба було чимось зайняти мозок, от я сиділа читала "задом наперед" слова на навчальних плакатах чи в підручнику, а потім почала синхронно "переводити" слова вчителя і тд.
    йой, яка ж то темна сторона, то світла, ще й "напівсуха"))
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2020
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 3