+1

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Chortenia, 19 Листопад 2007.

  1. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: +1

    а я "торчу" від "Касабланки". Там стільки прикольної та дешевої біжутерії! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: +1

    дівчатка, вже стільки тут написано про ту КАСАБЛАНКУ!!!!!!!!
    покжіть хоть однесеньке фото тої біжутерії, з цікавості носик чіхається :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: +1

    Недавно спробувала питний йогурт Живинка, і знаєте - сподобався! Особливо яблучний, мням.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: +1

    сир Брі - справжня насолода... недавно спробувала - підсіла, ще й маму підсадила... нам їсти не дай, дай Брі...)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: +1

    Класний майонез купила "кухар Ришельє"
     
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: +1


    Ось дещо із інфантильно-дитячого (що мені подобається і ми на двох з донькою носимо), а взагалі там на будь-який смак знайти можно (моя подруга з Києва, банкір, дуже любить там скуповуватись,як приїжджає у Львів.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Carycia

    Carycia New Member

    Відповідь: +1

    Можливо трішки не в ту тему пишу...але.. чи може хтось підказати де у Львові знаходяться магазини чи магазин "Фен-Шуй" варті/й уваги? Потрібно на подарунок... :)
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: +1

    Стосовно Касабланки, не знаю, може то я така вибаглива, але скільки разів заходила з щирим бажанням придбати прикрасу, але жодної для себе не знайшла, якесь усе таке блискуче і штучне. Не знаю, не по мені. Ну і як на мене, ціна е завжди відповідаю виробу. :-(
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: +1

    мені теж не підійшло, один раз купила шпильку і все
     
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: +1

    на Південному є в Європі 2-й поверх сакура вроді наз...там є по фен-шую усьо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: +1

    заходила пару раз в КАсабланку... декілька речей сподобались ,але вони якраз і були дорожчими, а я не хотіла стільки витрачати на біжу...
     
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: +1

    Сьогодні пила дуже смачне пиво, що буде подаватись в "Кумпелі" (на площі Митній). Вони його там самі варять. Просто супер: м"який смак, легеньке (світле), з дуже ніжною гірчинкою....ням!
    Решта пили темне, але я не стала через ГВ (хоча ковточок мабуть не зашкодив би).
    І взагалі там прикольно, тіко не знаю, коли вони відкриваються (була там по справах).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: +1

    +1. Клюква у цукрові пудрі. виробництва України.
    ніколи такого не їла. купила у ТЕМПІ, суперсмачне. якраз на мій смак - солоко-кисло-гірке. так як я не люблю солодке - то от таке мені дуже засмакувало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: +1

    В Арсені є. на жаль, там таакий величезний шар того цукру-пудри, що поки до ягоди доберешся, цукру переїш :8: :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: +1

    може то різні виробники. мені подобається.