Не знаю чи сюди. Хто приймав валер'янку систематично, тобто щодня курсом? Чи є якісь побічні ефекти, чи не погіршується працездатність і розумова робота?
Я десь 50 штук випила за 3-4 тижні, типу курсом. Спокійніша не стала, побічних еффектів не було, на мене вона діяла лиш до години часу після прийому. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Я пила, ну коли зовсім зле, гомеопатичне. Правда відносно до - після виглядало ніби "ви собі триндіть, обвал на фондовфй біржі, долар до 100- я допю свій чай, а потім подумаю чи вас вислухати". На мою думку, то закруто, але тоді я була щаслива, що малий мене "не діставав". Валер'янка, хіба апетит псувала.
лише в першому триместрі пише - з обережністю. а так - все ок. до речі, разово валер'янка допомогла - трохи пофігістично ставилася до того, що сталося, але ніби додатково не тупила.
ясно, тоді не мені. бо я випила кави, а тоді валер'янку. знаю, "дуже розумно", але так вже тої кави на холодному вокзалі хотілося.
@Almariel я. І ні побічних, ні очікуваних ефектів не помітила. Пила польське седативне на травах, було значно краще.
Пробувала і мабуть ефектом самонавіювання ставала ніби то трохи пофігістичніша, коли хоч пару днів протрималась, щоб прийняти регулярно.) Але такі курси, якби то сказати, не екстренного лікування явно не для мене, постійно забуваю про ту валеріанку, хоч і дома на видному місці і в сумці маю завжди. А от колись, ще в суденські роки, в універі перед іспитом трохи переборщила і увесь іспит проспала. Якось так мені запамяталося.)))
В мене проблеми з нєрвішками почались після народження дитини (тривога, злістиь, поганий сон), але я запустила те діло, що організм збунтувався і я почала хворіти також і фізично. Помогли голки (рефлексотерапія). Дуже крута процедура, а головне що не довелося їсти пілюль, бо мені вже на той момент прописали антидепесанти, що мене дуже лякало. Але тьху-тьху обійшлося. Насправді наша психіка...то дуже складний лабіринт, якщо ми страждаємо від чогось, то потрібно усунути проблему. а не глушити її хімієє, це чрівато послєдствіямі)) Є багато мудрих психологічних порад як і що робити, реально для кожного індивідуально але по кілька штук діють. Ідіть з дому, знаходьте час на себе, щоб розібратись. Нема можливості поїхати на кілька днів у місце де подобається? Ідіть на масаж, в басейн, на спорт (стрес добре відпрацьовувати фізично), на ті ж голки спробуйте. Шукайте причину. Ідіть до психолога. Психолог не по кишені? Пишіть щоденник, перечитаєте потім і побачите проблему з якою прицювати! Таблетки в останню чергу... Якщо ще комусь помагає валеріанка це чудово, трави? - прекрасно! Якщо вже є потреба в чомусь із сильнішим хімічним складом, то не ведіться зразу, спробуйте те, що я тут написала. Я пройшла складний період в перший рік по народженню дитини, в мене був такий деперсняк. що з таким спокійно можна було лягати в психдиспансер))) Але я вичухлась, завдяки способам які знайшла сама, бо не хотіла стати псіхом)) Робота над собою це і є запорука активного, здорового життя.