Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Всім привіт.
  Цікавить багато моментів по організації тренувань, поїздок, турнірів... Особливо- тренер Луцишин.
  Буду вдячна за будь-яку інформацію.
  Відразу залишаю телефон. Можу також перетелефонувати)
  067 648 5657 Віра
 2. Розгляну всі варіанти. Знання англійської також вітається.
 3. Не можу позбирати думки докупи, бо ще перебуваю в шоці від почутої інформації. Мій син (8р) любить футбол страшенно. Спортивна школа в місті одна і лише один тренер веде групу певного віку. Тобто, вибору немає. Взяв з вересня групу мого сина тренер, якого всі вважали хорошим. Старші його діти в обласних змаганнях посідають призові місця, він постійно возить їх на виїздні турніри...
  Син собі дуже вподобав тренера. Перші рази він просто після тренувань (без попередження батьків) міг посадити дітей в бус і повезти в інше місто на перегляд футболу на стадіоні. Після цього зводити в піццерію, басейн... Грошей в дітей (і батьків) не брав. Часом додзвонитися можливості не було. Батьки навіть не знали, де діти і коли приїдуть. Списували це на те, що тренер своєї сім'ї не має. Раз в сауну після тренування повіз, також безоплатно і батьків ніхто до відома не доводив.
  До речі, йому 31р. З дівчатами помічений не був ніколи. Скажу більше, на них він просто не реагує. З хлопцями -також. Возиться постійно з дітьми. Він має хороше додаткове джерело доходу. Бус великий купив, щоб дітей возити.
  Перший раз поїхали діти на змагання. Син приїхав подавлений. Обзивав їх "дибілами", "придурками"... за речі, яких на тренуваннях не вчив. (Мій чоловік також був тренером з футболу, часто ходить на тренування сина, тому знаю, що не вчив).
  Другі змагання мали тривати три дні. Ми чекаємо дитину додому (додзвонитися не можемо), ввечері дізнаємося, що залишаються ще на один день.
  Починаємо сина випитувати, що не сподобалося. Каже, що тренер ліг на мене і мене обнімав, а коли я хотів встати, то просив "ще трошки". На щастя, хтось зайшов в кімнату (до того - були самі). Коли делікатно випитала деталі, в той час пан тренер ще і робив певні рухи тазом. Лягав на сина ще раз, але до пояса, жартома, при інших хлопцях. Крім того, в сауні просив хлопців сідати йому на коліна (пишу, а мене аж підкидає). І сам казав, кому сідати. Декого обіймав. На всі тренування брав з собою Х-BOX. Хто хотів пограти, мав йому зробити масаж спини або голови. Він лежав на животі. В басейні казав дітям його носити на собі.
  Телефоную сьогодні до знайомого, в якого 2 діток ходять до того тренера (в різні вікові групи). Він мене заспокоює, що розпитував старшого, то "нічого такого не робив". Був масаж, деколи міг ВНОЧІ ПРИЙТИ В КІМНАТУ ДО ХЛОПЦІВ, ЛЯГТИ З КИМОСЬ В ЛІЖКУ І СПАТИ, АЛЕ НІЧОГО БІЛЬШЕ НЕ РОБИВ. Я в ауті. Хто знає, що він робить вночі, що за це обіцяє... І ще казав той старший хлопчик, що їх вже на коліна в сауні не садить, бо вони вже виросли. Це було раніше. Ну, мол, має він щось до себе, не роби шуму. Він дітей вчить, вони показують результат.
  Блін, то я ненормальна??? Хіба такі речі можна повз вух пропускати? Він дітей купляє. Має таку можливість. Купує дорогі подарунки на Миколая, водить по піццах/басейнах і використовує для своїх цілей. Це не типова поведінка педофіла?
  Схема відпрацьована. Забирає дітей від батьків. А вони в такому віці не бачать в цьому нічого поганого і сексуального підтексту. Батькам нічого не говорять. Я чудом все це вивідала. Довести щось неможливо.
  Порадьте, що робити. Скоро має бути поїздка в Польщу. Ми спеціально паспорт робили закордонний. Перевести просто немає куди. Чоловік може азів сам навчити, але командна гра мусить бути. Якщо чоловік з ним поговорить (щоб до дитини не підходив), може потім дитину ущимляти, поставити в запас, не виводити на поле... Забрати з футболу- буде кінець світу. Довести щось неможливо, бо нічого, по факту, не зробив. Але ж діти потім можуть мати психологічні травми на все життя.
 4. Хочу рассказать о ночи 19 февраля, когда происходила зачистка Майдана.
  Тогда была самая напряженная ночь. Пресловутых сотен самообороны не было, свободовской гвардии не было, люди, которые держали оборону, были плохо организованны и истощенны, щиты держали до изнеможения, подпирая головой.
  Радовала сцена, наверное, потому, что пафосных депутатов с их дешевыми манипулятивными лозунгами не было. Никого. Парубий заявил, что у него инсульт и довольный свалил домой. Турчинов потребовал носилки и заявил, что его убил снайпер. Беркут постоянно атаковал. Периметр держало человек 300-400 остальные – сочувствующие.
  Людей под утро становилось все меньше и меньше, Крещатик опустел, и те, кто остались, либо бегали, либо еле передвигались, перетаскивая к передовой всё, что горит.
  Около пяти часов положение стало отчаянным, передовую потеснили опять. Баррикады на Прорезной и в Пассаже осталась совсем без охраны, несколько раз прибегали ребята с предупреждением о движущемся беркуте и титушках со стороны Бессарабки.
  Было тревожно. Было страшно. Все понимали, что удержать Крещатик шанса нет никакого. После восьми люди стали расходиться активнее, прибывающих почти не было.
  По Крешатику со стороны Бессарабки бежала большая группа вооруженных щитами и битами людей до ста человек. Это был конец. Ребята взялись за камни и кинулись поджигать коктейли.
  Группа быстро приближалась, когда стали видны их лица закрались сомнения, сменившиеся пониманием – НАШИ. Такие лица могут быть только у Наших.
  Мужики сорока-пятидесяти лет подбежали, выстроились в колону по четверо и первый ряд, грохнув щитами, упал на колени. То, что мы услышали, вырвало сознание:
  – Брати! Пробачте, що так довго їхали.
  Плакали все. Все. Это была Львовская сотня.
  Они убежали на передовую, пару человек осталась, и рассказала длинную историю о том КАК они добирались. Я не буду писать об этом - это длинная повесть о мужестве и непреклонной воле.
  Слава Львовской Сотне!
  Через час был Тернополь.


  СЛАВА КИЇВСЬКИМ ГЕРОЯМ І ВСІМ, ХТО ДОСТОЙНО ВИСТОЯВ ДО ПРИЇЗДУ ПІДМОГИ!!!
 5. З ФБ, я також так зробила...
  перерахувала кошти родинам загиблих, рахунки яких знайшла:
  1. Дружині грузина Давида Кіпіані (кошти збирає
  Вахтанг Кіпіані
  : картка Приватбанку 4149 6087 8003 5642)
  2. Дружині Сергія Бондарєва, яка зараз на 8-му місяці вагітності (кошти збирає подруга дружини Дар’я Хагрів (Горб): картка Приватбанку 5168 7420 6789 6187)
  3. Дружині Валерія Опанасюка Вікторії, матері 4-х дітей (картка Приватбанку 5457 0823 9024 0153).

  Також - на операцію 21-річній Олесі Жуковській, медику-волонтеру (кошти збирає її подруга Юлія Лампек: картка Приватбанку 5168 7572 1588 4950).

  Приват-24 працює без проблем. Для нас гроші зараз нічого не варті, а цих людей треба підтримати. Слава Україні!


  А також сім"ю п. Коцюби -

  Коцюба Віталій Миколайович. 1982 р. н. Львівська обл. Яворівський р-н. с. Вороблячин.
  Загинув 20 лютого 2014 року від вогнепального поранення.
  Залишив молоду дружину та двох діток.
  ПриватБанківска картка на ім"я матері загиблого - Коцюби Софії Григорівни - 6762468500164482