Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Дівчата-театрали, така ситуація: хочу піти на концерт в Оперний театр. Питання які квитки все ж можуть бути кращими: останній ряд навпроти проходу ( тоді не заважатимуть голови з попередніх рядів, то я так думаю), чи Ложа А, яка навпроти оркестрової ями? (може дуже косо буде дивитися)Квитки по ціні однакові, але чи є в чомусь перевага?
    І ще дитину 9 років дозволять взяти якщо на коліна посадити?
  2. Я знову в пошуках репетитора з англійської((( Може хтось підкаже, порекомендує, може маєте знайомих, або чиїсь діти ходять до когось. Підкажіть, будь ласочка. Буду дуже-дуже вдячна!
  3. Дівчата, хтось може має номер телефону дитячого кардіолога Куриляк, поділіться, будь ласка.
  4. Така ситуація: полікували карієс на передніх зубах на контактах. Тепер в тому контакті зазтрягає їжа, хоча до лікування цього не було. Записалася я на ущільнення контакту. І от щойно мені передзвонили і зорієнтували на таку суму, що я в шоці. Я не сподівалася на таку суму раз, по - друге, чому я маю в даному випадку доплачувати, адже вони переробляють свою ж роботу і я за неї вже оплачувала. Неlp, як себе повести в цій ситуації?
    Ligymunka подобається це.
  5. Може хтось має контакти до неї, бо планувала позайматись з нею англійською, а вона на форум не заходить. І не знаю як з нею зв"язатися?
  6. Шукаю репетитора з англійської мови для себе. Може хтось має контакти, чи знайомих. Може на форумі є вчителі англійської?