Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Не знаю чи є в них загальноприйняті рейтинги [​IMG] по впливу, ефективності чи ще чомусь, але я складу власний [​IMG].

    [​IMG]місце [​IMG]НІЧНІ[​IMG].
    Для мене вони просто the best of the best - це коли перед сном [​IMG] наносиш маску, а вранці обличчя як королівський оксамит. І навіть якщо просто вмитись найхлорованішою водопровідною водою воно все одно оксамитовим [​IMG]і залишиться!

    [​IMG]місце [​IMG]ТКАНИННІ[​IMG].
    Завжди маю вдома кілька (і це не просто залишки [​IMG], а свої власні, заховані окремо).
    Вони мають накопичувальний ефект [​IMG], але перш за все - миттєвий[​IMG]. За 15 хвилин з маскою виглядаєш так, ніби ти щотижня в косметолога. Шкіра жива, сяюча, з рівним тоном[​IMG].

    [​IMG]місце - [​IMG]БУЛЬШКОВІ[​IMG].
    Люблю їх за відмінне очищення, мікромасаж шкіри та якісь, ніби дитячі, такі приємно-захопливі враженння.

    [​IMG]місце - [​IMG]глиняні[​IMG]
    В мене вони просунулися в списку бо шкіру таке пересушують, а бавитись зі зволоженням [​IMG] в процесі мені ліньки [​IMG]. А от для жирної та проблемної шкіри будуть в топі [​IMG].

    [​IMG]місце - [​IMG]альгінатні[​IMG]
    Її посунула нижче бо таки вони є в мене процедурою більш рідкісною, бо мій максималізм вимагає підібрати для них крутий серум або ампулу, аби отримати отой максимальний, неймовірний ефект [​IMG] салоної процедури.

    [​IMG]місце - [​IMG]змиваючі[​IMG]
    Вони в мене є завжди, бо рятують шкіру коли треба [​IMG]от вже, коли розумієш, що обличчя хоче більше, ніж щоденний догляд ален немає часу на повноцінну процедуру, настрою на листову, та й лякати домашніх нею не хочеться [​IMG].

    А які маски ваші улюблені? Цікаво буде почитати про кожеш вид окремо?
    Akina, kewa, New look та 6 іншим подобається це.
  2. От пів дня ходжу і думаю як то мудро і цікаво написати про зволоження і ніяке «вступне» слово (та й навіть речення!) аби не торочити про зволоження одразу не вдається. І так кручу, і так, а таки не виходить. Вся проблема в тому, що зволоження у корейській косметиці це основа основ. Суперзволожена шкіра апріорі перетворюється на пружну, сяючу здоров’ям. Корейці навіть окремий термін мають - "Chok Chok". Засоби з такою поміткою не просто зволожують, а перш за все утримують природну вологу всередині шкіри, а поки шкіра не потребую зволоження в ній не відбуваються негативні процеси старіння.

    Найлегший спосіб досягнути глянцевої шкіри це хайлайтер. Але це як лікувати віруску колдрексом – ну ніби ефект досягнули, але ціна і майбутні наслідки хіба того варті? Індустрія краси у Південній Кореї розвинена до величезних меж не дарма, тому ніхто не женеться за швидким результатом, всі активно налягають на повноцінний догляд.

    · Перш за все, очищення шкіри, яке її не пересушить.

    · Після очищення одразу наноситься тонер, на це в нас є аж цілих 3 (ТРИ!!!) секунди. Рівно стільки дозволено шкірі бути «голою» . Через 30 секунд рівень зволоження знижується на 50%, а через хвилину в порах залишається вже не більше 40% вологи. Всі тонери перш за все, зволожують, а вже потім мають якісь додаткові функції.

    · На етапі серуму/сиворотки ми працюємо з активними речовинами, з тими, які покликані проникнути максимально глибоко в шкіру і зробити для неї весь максимум. Такі активні засоби все ж не радять застосовувати постійно, вони йдуть курсами, які чергуються з максимально зволожуючими - так, система каже, що навіть якщо є перерва в курсі, все одно ми не починаємо нічого_не_роблення, а займаємось просто максимальним зволоженням.

    · Емульсії та креми так само перш за все мають функцію зволоження, тобто покриваючи активні елементи серуму попереджують розпорошення сил останнього на просте зволоження, а стимулюють його працювати глибше та активніше.

    · Маски в сенсі зволоження роблять теж, що й попередній пункт. Нагадую, в системі, якщо ми використовуємо маску, то можемо пропустити етап крему/емульсії, а тим більше якщо маска нічна.
    kykysia, Miamama, lesja.f та 2 іншим подобається це.
  3. Корейська система догляду за обличчям останнім часом масово охопила весь світ. На перший погляд виглядає все вкрай складно і заплутано – купа етапів, нові назви, купа засобів, певно так воно і є, але це справді того варте! Доглянута шкіра кореянок справді вражає і так, це щоденна праця. Ми можемо використовувати частинку, періодично робити маски чи клеїти патчі й отримувати чудовий результат, але для того, аби шкіра сяяла здоров’ям та виглядала доглянутою, таки треба доглядати її постійно.

    Отже, сама схема догляду:
    перш за все це очищення шкіри. Якщо зараз ранок і ви щойно прокинулись , то перші два пункти (які стосуються зняття макіяжу) пропускаємо.

    #1 Зняття макіяжу з очей та губ. Тут до справи йдуть міцелярна воді або спеціальні серветки з маслами.

    #2 Очищення обличчя за допомогою гідрофільної олії, яка розчиняє ВВ- та СС-креми та інші водостійкі компоненти косметики. Виглядає як олійка, яка при додаванні води перетворюється на легку емульсію.

    #3 Повне очищення та шкіри та підготовка її до активного подальшого догляду. Зазвичай це пінки, для створення яких є навіть окремі мочалочки та ступки.

    Двічі на тиждень сюди ще додається пілінг для глибшого очищення. Зазвичай вони йдуть у вигляді скаток, які роблять це ніжно та акуратно, на відміну від скрабів із абразивними частинками.

    #4 нанесення тонеру – засобу, який збереже «голу» після ретельного очищення шкіру від втрати водного балансу, відповідно тонізує та зволожує шкіру.

    #5 нарешті ми дійшли до активного догляду – шкіра очищена, зволожена тонером і верхні шари вже не заберуть всі «корисності» собі, а здатні пропустити їх далі, глибше. Тут йдуть в дію есенції, сироватки та ампули.

    #6 зволоження шкіри кремом або емульсією. Цей етап може замінити використання масок. Найпопулярніші це таки тканинні, та все ж активно задіяні також і нічні, і на глиняній основі, і альгінатні, і не змиваючі.

    #7 нанесення макіяжу.

    #8 Крем для захисту шкіри від сонця. Корейська система догляду передбачає обов’язкове нанесення на обличчя сонцезахисного крему. Він має легку текстуру і не створюють жирної плівки.


    Насправді, зазвичай схема більш спрощується у рутинному догляді й займає орієнтовно 10-15 хвилин. Основне – захотіти, наважитись та приділити системі час, тоді результат приємно тішитиме щодня.
    kykysia, lesja.f, New look та 3 іншим подобається це.
  4. ...

    Якось дивно самій з себе - я не плачу. Всі навколо ледве стримують сльози, а я почуваю себе бездушною колодою чи як... Реально, для мене заплакати - хвилина роботи, а якщо ще й від несправедливості - зразу.
    Дивлюсь записи, відео, мене калатати починає, але без сліз. Все почалось з дня штурму - просиділа перед телевізором до глибокої ночі з відчуттям сильної лихоманки і купую сліз, зашмарканим носом і все. Як відняло. Зі мною таке було в дитинстві, коли хоронили бабцю, яка було для мене дуже дорогою і важливою людиною, але я тоді була мала ще, вирішила, що то просто шось переклинило в душі.
    А зараз не можу знайти собі виправдання. Третій день щодня тільки одна тема на ДП і ФБ, а сліз нема. Зціплені зуби, розпач і все...
  5. "На це запитання можна відповісти тільки тоді, коли це саме кохання спікатиме тобі руки чи принаймні попіл від нього студитиме пальці. Кохання з чиїхось слів – найбезглуздіша в світі річ." (про справжнє кохання)

    "Маленькі діти відчувають набагато більше, ніж ми звикли думати. Вони схожі на провидців чи янголів з церковних ікон, в очах яких – безмежне знання. З роками вони втрачають більшу частину своїх здібностей, гадаю, на щастя."

    "Тобі боляче тому, що ти посварилася з самою собою, вигнала справжню Mapro і поставила на ЇЇ місце шаблон, що на нього усі очікують. Озирнися, твоє «я» стоїть за тобою, як ображена тінь. На твоєму місці я обійняла б її і попросила вибачення. Вона – найцінніше, що в тебе є.
    – Але ж інші…
    – До дідька інших!"

    "На роботі ніколи не треба опиратися перебільшенням. Вони – своєрідна компенсація за те, що більшість часу ти змушена вислуховувати претензії та зауваження."

    "Нагадай агресору про те, що ти – жива людина. Говори з ним, намагайся зробити все, щоб він тебе почув і почав відповідати"

    "Дитяче запитання. Справжнє, як і всі запитання дитини. На них не існує відповідей, бо справжнє запитання потребує справжніх відповідей, а справжніх відповідей не буває. З віком діти втрачають здатність по-справжньому запитувати і дорослими запитують лише тоді, коли знають відповідь заздалегідь. Сумно."

    "– Проте, як на мене, то світ – не злий і не добрий. Він просто небездоганний. Мабуть, забагато часу спілкувався з людьми і заразився нашими хворобами. Інколи вінруйнує красу. Чи то через необачність, чи…
    – Через заздрість?
    – Так, зіронько, вгадала. Через заздрість. Найдавніше з усіх почуттів."

    "Чоловік не може зрозуміти жінку. Він може казати, що розуміє, проте це – брехня. Чоловік може лише кохати і захищати. Це – все, що йому даровано Богом. А ще, дуже рідко, вінможе відчувати жінку, яку кохає. По-справжньому кохає. "

    "...був розлюченим, бо чоловіків завжди охоплює лють, коли вони перелякані. Лють – чоловіча відповідь на страх."

    "Те, від кого ці квіти, аж ніяк не впливає на їхню красу. Вони ж не знають, що за людина їх купила. Вони навіть не знають, що їх взагалі купили! Вони наче заручники у нашому світі. Все, що вони можуть, – це цвісти."

    "Чому якийсь жалюгідний збіг має право вершити людські долі? Що він таке? Звичайна випадковість, яку можна прорахувати до мільйонної частки. Він ніщо! Математична формула. Купка знаків."

    "Якщо ви не бачили сутінків у Львові, ви не знаєте, який вигляд має печаль. Місто перетворюється на фата моргана, прозору примару, яка під вашим поглядом починає набувати знайомих обрисів: темна маса будинків, затремтівши від сили вашого смутку, розпливається на асфальті величезною калюжею, щоб за мить вирости знов містом вашої мрії – дивної суміші з рідних місць і казкових ландшафтів. Обличчя людей змінюються, пам'ять накладає на них маски з рисами ваших рідних, друзів, коханих. Сутінки дають бал. Львів, як палка куртизанка, на кілька хвилин дарує себе кожному перехожому, щоб з настанням ночі знов повернутися до звичного життя витонченої аристократки."
  6. - Ти поганий менеджер свого часу, - не поступався Вiктор. - Тягнеш i свою, i чужу роботу. З такими звичками твоє мiсце серед заступникiв. (мова йде про звичку "я сама");

    ...вiльна людина вирiзняється передусiм бурхливою енергiєю. Квола людина не може бути вiльною.

    Мало знати собi цiну, треба ще й попитом користуватися.
  7. "Усе в життi коштує рiвно стiльки, скiльки люди готовi за це заплатити."

    "— А хто найбагатший? — раптом озвалася мовчазна бабуся.
    Я здивовано подивилась у дзеркало на лобовому склi. «Прошу?» — вже мало не зiрвалося з язика. Проте жiнка нi до кого не зверталася.
    У люстерку можна було бачити вираз її обличчя — вона говорила сама з собою.
    — Той, хто не має нескiнченних бажань, — голос її звучав дещо хриплувато. — А хто найбiднiший? — знову озвалася вона i, зробивши паузу, завершила: — Захланний."

    " Чому я так рiдко тiшу себе дрiбними радощами? Вiд них — найбiльша втiха. Зупинитися i вийти з машини — така проста, усiм доступна насолода. Спостерегти змiни у деревах та травi, вiдчути рiзницю мiж денним та вечiрнiм повiтрям. Запам'ятати гру кольорiв та вiдтiнкiв на жовтневих пагорбах. Куди я постiйно жену?
    Намагаюся усюди встигнути, а досягаю протилежного — усе проходить повз мене, однаково не встигаю. Чим далi — тим бiльше не встигаю."

    " Гриби зварити, додавши наприкiнцi лавровий лист та перець горошком, окремо на пательнi засмажити п'ять дрiбно порiзаних цибулин на олiї, п'ять ложок борошна, й довести до золотисто-коричневого кольору, розвести водою, вимiшати, вилити у бульйон, через п'ять хвилин кипiння витиснути п'ять зубчикiв часнику i зняти з вогню. П'ять хвилин постоїть…"

    "Люди живуть, нiби вони тут головнi й усе вирiшують. Дивлюся на тих, хто видерся нагору, i на тих, хто доповзає, та думаю собi: мовчать їхнi iнстинкти… Грошi вiд головних негараздiв не захистять: iмунна система уся в дiрах, нерви розсипаються на порох, в душi — неспокiй, у сiм'ях — корпоративна етика замiсть живих почуттiв."

    "— Гадє поховалося наприкiнцi вересня, на Воздвиження Чесного Хреста, — таким було бабине пояснення. — А та змiя, яку земля не прийняла — то є грiшниця, що людину вкусила. "

    "Небезпека та панiка для бiльшостi жертв — синонiми, якi виключають спокiйну врiвноважену реакцiю."

    "Людина завжди потребує менше нiж вона має. Завжди. Варто лиш зазирнути у свої шафи та комори. Але людина цього не усвiдомлює."

    "Твоє призначення, твiй талант, твоя сила належать не тобi, ти — провiдник мiж Господом i тим, що повинен зробити. Якщо порушуватимеш певнi правила, переходитимеш межi (якi саме — вiдчуватимеш сам), то одного разу можеш прокинутися безсилим та безталанним, i вже нiчого не зумiєш. Тому роби своє, але не будь-якою цiною. I матимеш пiдтримку…"
  8. Знову не спати вночі важко... Тому, що треба не крутитись,щоб намагатись заснути, щоб виспатись, щоб завтра підти на роботу, щоб нормально "відбути" день, щоб не наробити помилок, щоб прийти потім спокійно додому, щоб все почалось знову з початку. Хочу змін, бо більше так не витримаю.
    Чудово розумію, що буває гірше, що це все дрібниці, що багатьом гірше і так далі, але для мене ці слова самозаспокоєння звучать швидше як просто "бла-бла-бла". Адже зараз саме ці проблеми мій сенс життя. Обертаючись назад, бачу, що буде як і раніше - зціпити зуби і гребти далі і далі, от тіки вже з пів року ловлю себе на тому, що від того "зціпити зуби" реально починає боліти щелепа.
    І треба не плакати, бо так точно не засну.
  9. нарешті сфотографувула свою сорочку
    Це так було:
    [​IMG]

    А це так стало:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Я вже навіть почала другий рукав:
    [​IMG]