Тілесна терапія дисоціації. День 2

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 446

#тіло_веде_рахунок
#терапія_знизу_догори
#тілесні_практики
#долаючи_дисоціацію
#допоможи_собі_сам
#день_колін

Ну що б, здавалося, коліна.
Але ні. Вони несуть на собі вагу, не менше, ніж плечі. Несуть досвід - досвід того, як вставати після падінь. Несуть зусилля. Ривкове, штовхальне зусилля, яке запускає великий маховик подій.
Вони часто перевантажені.
Мої коліна сьогодні сказали, що якщо я вирішу всі питання зі стопами, то вони теж припинять саботувати. А взагалі, вони дуже люблять тепло. Приємний досвід колін - озокеритове лікування, 7 років тому. Огорнути теплом коліна значно легше, якщо і себе всю огорнути.
Коліна - для мене місце, де зосереджений мій страх надто розслабитись. І де дуже наочно можна простежити, як нічого страшного не стається від цього розслаблення. Навпаки, промасажовані, відпочивші і відігріті коліна більш здатні до подальших зусиль.
Подолання дисоціації - це коли відчуваєш себе собою. Відчуваєш, що твої коліна належать тобі знов. Ну, в мене ще, звісно, не подолання. Але забута приємність потроху відчувається.

Ні, наразі я не знаю, де щодня взяти час на вигрівання. А на масаж вже знайшла.

Ви помітили, мабуть, що я так спецом непрофесійно беру не анатомічну частину - суглоб чи зв'язки, а суто точку тіла, рівень, до якого піднімаюсь. Можливо, колись розберу і детальніше. Але чомусь зараз поспішаю "зібрати" себе з розкиданих деталей. Скучила за собою.
З ногами вже дуже багато емоцій, зусиль, невпевненостей. Що ж буде далі? Щось буде.
exmargarytka, fantazerka, matematyka та 3 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment