Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

 1. Miamama

  Miamama Well-Known Member

   
 2. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  @Miamama, в сина алергія на амброзію, полин і ще на 3 польові трави (забула вже назви, бо там незначна реакція). Амброзію в радіусі метрів 50 від нас я вирвала, але вона масово в нашому районі. Масовіше я бачила хіба в Дніпровській області :sad:. Вже думаю на наступний рік агітувати на те, щоб в селищі знищити амброзію. Наразі нас декілька алергіків, що навколо себе її вискубують.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Havronia

  Havronia Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Сьогодні Варварі робили довідку в школу. Записались першими на 8-00. В амбулаторії чисто, помито і порожньо.
  Медогляд проходити не треба.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Я брала скерування дітям на аналізи - навіть не заходила в амбулаторію, медсестра винесла. Людей мало, всі на свою годину, чекають на вулиці (нас було аж 3 до різних сімейних). Реєстратор запрошувала по одному, після того, як від лікаря вийшов попередній клієнт і в призначений час.
   
 6. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Хотіла вам сказати за паспорт.
  Я теж десь навесні випрала, теж чоловіка (ох ті жінки-чистюлі!!).
  І ніц йому наче й не сталося , всі штампи, шрифти, сторінки Ок, ну трохи відчуття потріпаності чи потертості. Але ото місяць тому чоловік йшов з малою виробляти їй новий закордонний паспорт , ну і там треба укр.паспорт того з батьків з ким дитина прийшла. І вони там відразу просікли, що паспорт в неналежному стані і змусили податися на перевипуск паспорта. Ну як змусили - сказали, зо приймають заяву по дит. паспорту, якщо він відразу подає і собі на новий. То тепер має пластикову ту картку-паспорт.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 7. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

   
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

   
 9. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  В нас маленька амбулаторія на Личаківській (туди відділили частину лікарів з Митної, поліклініка і там була маленька). Тому так...
   
 10. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну в нас теж сім поверхів, але насправді крім рентгену і здачі аналізів всюди малолюдно, дотримуються електронної черги, скерування медсестра сімейної друкує в реєстратурі, і сама в руки приносить (хоча можна просто з електронним приходити, тим що смс присилають).
  Друга справа, що до вузьких спеціалістів навіть із скеруванням неможливо записатися в інтернеті - треба або йти в поліклініку, або дзвонити (а в них там висне комп‘ютер і можна по три рази пробувати).
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. In4a

  In4a Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 3
 12. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Коротко про головне :).

  Старший почав говорити Р. Майже рік в мене на то пішло. Спочатку обмежувалась Ютьюбом (принаймні виявила, що фізичного дефекту нема). Потім звернулась до логопедів, але ціна-відстань-наші переїзди в різні моменти завадили. В останній раз знайшлась шкільна логопед в січні. Ціна-відстань підходили. Вона сказала які посібники купити і наголосила, що все рівно основна робота буде вдома. Ну ок. Через тиждень синок захворів, а далі - карантин... Тому я методично, наскільки могла і старалась, пропрацьовала різні букви (і продовжую). Спочатку перевчився бурмотати замість Р, потім заричав :girl_dance:, а зараз випрацьовуєм, щоб всі слова з буквою р вимовлялись з буквою Р :). (А ще я думаю, що син лінувався :girl_in_dreams:)

  Відкриття в сімейних відносинах. Я писала, що зараз знаходжусь в дещо пригніченому стані, і з цього стану зараз ми з чоловіком виходимо. Тобто, від дна я вже відштовхнулась :). Один з аспектів цього стану - це образа на себе. Над цим і розмірковую. Та ще в цьому комплексі є складова. Чоловік вчора почав розмову (на мою думку, які причини, чим йому мені допомогти...), а я сказала, що в моєму стані прямо винен ... він. Так мені лягло на душу це сказати, бо в принципі, це очевидно. Чоловік погодився, ми розібрались які саме ситуації мене вразили та понівечили. Слава Богу, що я знайшла в собі сили то сказати! Адже, останні пару років він змінився в кращу сторону, а я все ще не могла сприймати його без призми подій перших років шлюбу. Це дуже коротко описую подію, є причини - є наслідки мого стану і є зкинутий душевний тягар. Бо чоловік все справедливо визнав, взяв відповідальність за те, що сіяв, вибачався і тепер мені залишилось одне. Я так думаю, одне явне. Це вага і все що з нею пов’язано... :girl_flirt:

  Сьогодні 11 років з дня знайомства. Хлопці вкладаються спати, маленька ще дожовує молоко (три місяці зірочці :girl_in_love: ). Тож, дай Боже нам гарно-смачно повечеряти вдвох. І ще раз, в мене дуже велика радість від вчорашньої нічної розмови з чоловіком і цього всього відкриття.

  Машина надовго в ремонті, замовлені камін, кухня, ось-ось школа, лікування чоловіка - але це все фінанси. Головне, налагоджуємо відносини.
  А ще, я зовсім забула, що хочу довишивати і перейти на в’язання пледів (отими файненькими пуффі нитками) :girl_in_love:
  Всім Божих благословінь різноманітних та щедро!
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Зе бест! Зе бест! x 2
  • мімімі мімімі x 2
 13. Khrystik

  Khrystik Хороша дівчинка :)

  Сто років не писала...
  Ми на самоізоляції, бо у батьків пневмонія(чекаємо результати ПЛР), а ми контактні особи. В чоловіка 6 день температура, ми з дітьми в порядку(принаймі візуально, без симптомів. Теж чекаємо на результати тесту:sad:
  Я вже тиждень як "вийшла" з відпустки, але наразі дистанційно вчуся на вебінарах/конференціях.
  Наша сімейна лікарка у відпустці, та , що заміна теж. Отак в нас в країні лікують/відстежують ковід:facepalm:
  За тиждень школа. Не знаю чого чекати...
  Якась загальна втома і безнадія від того всього. Своїм того не показую:dntknw:
  Печаль...
  Бережіться❤
   
  • Співчуваю Співчуваю x 11
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 14. Khrystik

  Khrystik Хороша дівчинка :)

  Підтвердився ковід в чоловіка(дуже важко переносить) і меншої(безсимптомно), старша - негативний, а мій тест "загубився":girl_crazy:
  Українська медицина, вона така)) Буду ІФА здавати як контактна особа. Досі чекаємо на тести батьків:girl_cray:
  Але дякувати Богу усім вже краще.

  З позитиву - сидимо вдома, дов'язую светрик дитині:d7:
   
  • Співчуваю Співчуваю x 14
  • Подобається Подобається x 1
 15. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  Цьому допису сьогодні рівно 10 років.


  Цьому - 6 років.


  Чоловік з малою пішли до свекрухи в гості, а я... ну, ви зрозуміли, чим зайнята.
  С - стабільність.:girl_crazy:

  Яні 16 років.
  У вівторок - перший раз в 11-й клас.
  І так хочеться, щоб усе було добре.
  Вибрати хороших репетиторів (ага, я нещодавно "прокинулася" і "наздоганяю останній потяг") - хто має майбутніх випускників, не робіть так, як я, розпочинайте пошуки хоча б трохи більше як за півроку, не помилитеся.
  Щоб нормально закінчила 11-й клас, гарно здала ЗНО і вступила в омріяний навчальний заклад. І щоб не розчарувалася у своїй мрії...:girl_in_dreams: Розпочнеться новий життєвий етап - студентство. А мені якось воно так дивно і незвично, і трохи моторошно... і трохи страшно... і по-своєму цікаво і захоплююче.:girl_smile:

  Гарних і веселих усім вихідних!:girl_yes::girl_curtsey:
   
  Останнє редагування: 29 Серпень 2020
  • мімімі мімімі x 20
  • Подобається Подобається x 9
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 16. porIra

  porIra Well-Known Member

  Дуже знайомі ваші відчуття. Рік тому у мене було те ж саме.
  Головне - щоб була здорова (враховуючи, в який непростий час ми зараз живемо), решту все можна доопрацювати.
  Хай у цьому навчальному році у вас все йде за планом і не буде всяких форс-мажорів і непередбачуваних ситуацій.

  Мої випускники лиш тепер вповні насолоджуються відпочинком. Навчання у них розпочнеться з 15 вересня.
  Трохи незвично що післязавтра ми нікуди не збираємся :)
   
  • Подобається Подобається x 7
 17. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Сьогодні останній день літа. І мені від цього навіть не сумно). І хоч ми сьогодні останній день на морі, і завтра нас чекає довга дорога додому, школа і садок в умовах абсолютно невідомих, та все ж настрій дуже навіть оптимістичний. Це літо було дуже незвичне. Воно було насичене подорожами Україною, неймовірними новинами (від великого мінуса і до величезного плюса), зовсім неочікуваними (я б навіть сказала - авантюрними) змінами у нашому сімейному житті. Від осені також чекаю чогось нового та незвичного), і отак на око то все має бути). Хочу щоб всі були здорові! Хочу щоб діти ходили в школу та садок, а я мала на все час. Хочу до друзів поїхати, хочу маленьку племінницю побачити! Хочу золоту осінь, теплу і суху.
   
  • Подобається Подобається x 10
  • Оптимістично Оптимістично x 5
  • мімімі мімімі x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 18. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Ділюсь радістю. Встановили низ кухні та зробили камін (плюс опалення в кімнати на другому поверсі від камінної топки). Сьогодні підключили індукційну плиту та змінили кран (підтікав попередній) - і суп вже варений по-новому на новому :). Ми перший день аж остерігались будь що ставити на столешню... поки не зрозуміли, що це, все ж таки, столешня і вона для того, щоб ставити, нарізати, протирати... :girl_crazy: Зараз помила електро комфорку, на якій два роки виконувала свої обов`язки, завтра віддам назад мамі. Мила і прощалась з цим етапом. І навіть зараз не усвідомлюю навіщо мені аж чотири комфорки :girl_impossible:. Треба час, щоб звикнути і потрібен новий підхід до приготувань страв.
  Духовку, холодильник та верхню частину кухні будемо замовляти пізніше. Є ще мультиварка-скороварка і вже перевірені рецепти тушеного м`яса чи бісквіту. Хочемо відпочити, бо останній місяць дуже (повністю) спустошив гаманець, запаси, ще й від учора машина стоїть на СТО... знову.


  Хлопці другу ніч будуть в батьків ночувати - мають якусь роботу (за їх рахунок, певно, наступні тиждень-два і будемо жити до зарплати :girl_in_dreams:). Старший збирає гроші на годинник, а середній хоче просто булочку купити чи щось смачненьке. Нещодавно дав мені 50грн, щоб я купила йому морозива. Приношу йому здачу - а він щасливий! Мало того, що морозиво, а ще й «грошей стало більше» :girl_haha:. Такий ще дитячий, щирий... і часом впертий :). Старший все більше провокацій влаштовує, стараюсь його делікатно наставляти. А взагалі, з початком школи, ми стали більше проводити час разом: привести-забрати старшого зі школи, уроки-заняття спільно за столом.

  З тої нагоди, що діти не вдома, я менше втомилась і вчора ввечері відновила вишивку. Сьогодні знову хочу пару годин відновлювати вишивання :).

  Нарешті, нарешті, нарешті! Вага зсунулася з плато і три кг я втратила. Одразу влізла в дві спідниці, що ще літом дискомфортно на мені тримались - прям обновила гардероб і в планах сховати одяг для вагітних, в якому ще ходжу :girl_blush2:. Сховати до кінця місяця. З врочистостей - почала робити собі зачіски (з 7-8 класу я перейшла на простеньку косу або хвости, а до народження дітей ще просто з розпущеним волоссям ходила). А тепер кручу всілякі пучки, цікаві коси, купила гарні заколки собі та маленькій пані :). Тож, ідеальний мій ранок починається о 6: пробіжка, душ, коси, сніданок і о 7.15 будити старшого до школи (молодші вже за цей час всі готові до сніданку :girl_crazy:). ... Приблизно о 9 я з донею повертаємось зі школи та з магазину, а о 12 вже виходимо всім колективом щоб забрати школяра і обід вже має бути готовий. - це ідеально для мене. А буває підйом о 7й, а буває мала погано спить і я не біжу і всяке різне буває в цьому житті :).
   
  • Подобається Подобається x 9
  • мімімі мімімі x 4
  • Зе бест! Зе бест! x 3
 19. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Мої буденні дні вже давно в принципі не прив’язані до загальних робочих днів, але я ще й досі любою п’ятниці :girl_in_dreams:. Забрала старшого зі школи, замерзли всі впятьох, та це не завадило мені відчути радість напередодні вихідних. Є велика вірогідність, що хлопців до неділі забере моя мама :). А я буду... може, нарешті в гардеробній приберу, одяг по прасую, переберу, відділю вже зайве :girl_crazy:.
  Зараз кава-готувати обід-втішати доню-може уроки зробити перед тим, як хлопців заберуть.
  Запалили камін. :connie_pull-pigtail
  Тепло та затишок в будинку та в душі.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1
 20. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Я хочу спати, спати, лежати і нічого не робити. Настільки я змучена та замахана. І я нарешті зрозуміла, що то мене так ноги болять, думаю, то від постійного напруження від водіння.
  А так все ніби нормально, форум почав швидше грузитися, що не може не тішити.
  Бульба невиконана, хата не прибрана, їсти є що, тому я просто дивлюсь лише 2 сезон престолів.
  Так, я молодець, у мене ще все попереду, головне,
  спойлерів не хапнути.
  Добили мене сьогодні дві події: уперше пробила колесо і мусіла вертатися увечері знову в місто, бо забула в скриньці супермаркету документи та продукти...
  Усім гарних вихідних!!!))


  Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Співчуваю Співчуваю x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1