Зустріч випускників

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Уляночка, 11 Лютий 2009.

  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Каті-от так і робила.здзвонилась з самими близькими однокласниками,зібрала трохи грошей і занесла завдаток.Правда то була не половина,але там погодились(одна з одн.там працює).Кафе навпроти школи,памятаєш там кооператор був,вроді.Нас було 22(разом з керівничкою).До речі досить непогане кафе.А головне не дороге.Тоді було 80-100грн з людини.залежно від кількості.Музики немає живої,є автомат.два зали малий і великий.Працюють вроді до 11,а потім треба доплачувати.Я пішла в 22,а наші вроді домовились і аж до 3 ранку так гопали!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    минулого року я теж організовувала зустріч однокласників, дата була некругла (7 років), але від тої декретної повсякденності вирішила зайнятись організацією зустрічі. Дату зустрічі я вибрала символічну 31 травня (бо по-перше: останній дзвоник, по-друге: вже тепло і можна було одягнуте якусь красиву і легку коктельну сукню:xaxa:). Розшукала номери телефонів, навіть тих однокласників, які не довчились з нами до кінця 11-го класу (шоб було більше народу), створила таблицю в екселі з наступними таблицями: прізвище, контакт. телефон., чи згідні кликати вчителів, чи згідні на живу музику (ці питання задавала, бо відповідно до цього зростала вартість на 1 людину), який алкоголь буде пити. Усіх однокласників про зустріч попереджала десь за півтора місяця до вказаної дати аби не набудували собі якихось інших планів. Щодо коштів, то всі гроші я збирала напротязі 2-х визначених тижнів (зробила так спеціально, щоб людина здала і точно прийшла, а не крутили голову до останнього дня). Замовила фотографа, купила диски під час вечірки він нас фотографував, потім зразу скинув на ноутбук і ми їх роздали всім гостям. Слайдшоу зі старими фотками і відео як ми йшли до 1-го класу теж зробила, привезла в ресторан, а в них не виявилось DVD (то весів проектор,а я навіть не перепиталась:suicide:) Музика була з комп"ютера, але хіти 98, 99-х рр. типу такі як в школі на дискотеках. Дуже це всім сподобалось, танцювали із задоволенням. До речі, ще сказала всім однокласникам, щоб принесли з собою кілька своїх весільних фотографій, фоток їхнії діточок. Було цікаво подивитись. Перший раз, коли сіли за стіл кожен ставав і розказува декілька слів про себе. всього нас було 28 осіб. Загалом вечір був дуже вдалий, всі мені так дякували:xaxa::xaxa::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Дівчата, хочу звернутись з аналогічним питанням про можливі варіанти для зустрічі одногрупників - 5 років закінчення універу. Зустріч планується на 22 серпня (субота), кількість людей приблизно 15, підходять Франківський, Сихівський район і центр.
    Можливо хтось має досвід чи десь нещодавно щось подібне організовував? В мене поки тільки Гуцульська гражда на думку спадає, але ніц про їх кухню не знаю... Староста запропонував "Червону руту" на Сихові, хотілось би також якісь думки почути про кухню-обстановку...
    І ще один ньюанс, з 16 чоловік тільки 3 дівчини... тому було б добре якби може більярд був, бо з танцями напевне, що буде туго:girl_in_dreams:.
    До цього року кожен рік збирались на Комсомольському у Винниках, там шашлик, футбол, поплавати - це для наших. А на 5 років хочеться цивілізації...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    як на мене - гарний вибір. кухня мені подобається. а місце- тим більше


    у нас на 10 років після школи запрошували перших вчительок і класних керівників (принаймні, останніх класів). вони теж мали, що про нас всіх згадати, таке що ми не пам"ятаємо.
    тільки збиралися всі, з обидвох випускних класів, і навіть з тих, хто з 9-го пішов. як на мене - багатьох навіть не знала, нецікаво.

    а наступна зустріч була - 13 років, провели 13 числа (хоч і середа була). запрошували багатьох, а прийшло тільки 13 (!) - ото збіг! відповідо, все було не просто суперово, а просто пречудово!
    головне, щоб люди, які приходять на такі зустрічі, дійсно щиро хотіли зустрітися
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Oddly, може Ви знаєте, а яка ціна з людини на банкет і до якої години вони працюють?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    не знаю, але знайшла отаке:

    П.С. До слова, за вечерю на 4 осіб заплатили близько 400-500 гривень
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    У нас була зустріч 10 років! Організовувала однокласниця! Я не ходила, бо чого мені іти....:girl_cray:
    А про Гуцульську гражду можу трішки сказати. Дуже гарно кругом, багато організовують всяких свят. Жива музика з 19 чи 20 год. Наш співробітник там святкував день народження. Всі задоволені!
    Дуже гарно можна фото роботи. Обстановка дуже гарна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    у вас погані спогади про однокласників? не було цікаво побачитися?
    мені просто цікаво, бо насправді через багато років ці люди настільки різними дорогами ідцть, що може бути нецікаво.
    наприклад, моя мам йшла на зустріч 25 років після закінчення інституту - то казала - чого мені іти - всі вже давно стали чужими-пречужими - буде нецікаво.
    але пішла - і настільки задоволена була. незалежно, хто чого досяг, в кого, як життя склалося - бо дійсно часто люди ідуть ніби відзвітуватися-хвалитися - а просто там всі забули, хто вони і що - і побули якийсь час тими одногрупниками, що і 25 років перед тим. хіба не чудово?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    У мене хороші спогади і так всіх хотілось побачити. Та якби це сказати 10 років це ще дуже мало і переважно всі ідуть похвастатись - от хату купив, от діти які і т.д. А мені що казати....
    Звичайно 25 років, всі дорослішають і ідуть на зустріч, що зустрітись, щоб побачитись і уже не важливо хто і як.
    От як у мене буде 25 років, я напевно і піду. Сподіваюсь, що піду.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    В мене в Гуцульській гражді було весілля, в тих роках 2003-2005 ми там з сімєю багато забав робили, кухня в них справді чудова, ціни були нормальні.
    Що зараз-не знаю.
    Але якщо ви будете організовувати забаву на 16 чоловік, то вам запропнують маленький зал, і ви сто відсотків будете ще мати дну забаву в звлі великому де танцюють.
    Але природа там прекрасне, є де вийти, де пробити фото.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    От і настав наш час святкувати зустріч випускників , правда щось ми запізно кинулися , більшість залів зайнято :sad: Може хтось порадить щось ? Бажано район Топольної. І ще одне питаннячко стосовно конкурсів програми проведення зустрічі, бо не хотілося б це перетворити просто в п"янку ?! Буду дуже вдячна
     
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Недавно мали зустріч однокласників. Поїхали в Карпати, там дуже гарно подуріли, погуляли, а один день навіть в гори ходили. Словом, було супер. Думаю тому, що в невимушеній обстановці, не в ресторані, а на природі.
     
  14. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    А ми зустрічаємося з однокласниками так: На свята, або просто так коли захочеться ми збираємося в нашого класного керівника вдома (керівник наша вже 8 років важкохвора, не встає з ліжка). Розважаємо її розповідями про життя і про все на світі.
    Нам вистачає тої невимовної радості, яку завжди ми бачимо в її очах.
     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Вчора зустрічалась з однокурсниками (але тільки з двох груп), в ресторані "Золотий вепр-3!, на Коновальнця. Сподобалось. Гарно і затишно, смачно. Мало людей, припускаю через ремонт дороги поряд. Зверніться, може там вільно, ми дуже задоволені.
     
  16. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    З однокласниками обох шкіл, де вчилася, зустрічаємося рідко, чомусь не виходить зустрітися всім разом :girl_sad:
    А от з одногрупниками планували зустрітися, але прийшло кілька чоловік, посиділи трохи у квартирі одногрупника, та й за 2 год розійшлися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Katuska

    Katuska New Member

    А що робити, коли не хочеться йти на зустріч однокласників? В нас 10 років має бути 1 липня, а в мене немає бажання. Просто була я аутсайдером в класі, потім хотіла весь час носа усім втерти, збиралась бути багатою, з багатим чоловіком.... А в результаті працювала у школі психологом, зараз в дикреті, чоловік вчитель історії у школі, а я за спиною маю тільки щомісячних 860 грн....Похвалитися нічим....Може щось порадите, підтримаєте? Що робити? Йти чи не йти? Чоловік каже йти, а мені чогось соромно...
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Ви маєте чоловіка, який вас підтримує, маленьку дитину. А це завжди більше, ніж купа грошей чи шикарна машина/хата, і вдома ніхто не чекає. Тому вище носа і йдіть на зустріч.
     
  19. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я, мабуть, приміряю на себе. Я зараз теж в декреті, завжди і всюди з дітьми, тому як мене кудись відпускає чоловік, я довго не думаю, "хочу-не хочу", збираюся і виходжу, поки не передумав)))
    І ще з власного досвіду,коли я дуже чекаю якось дійства чомусь інколи розчаровуюся, а коли не хочеться, але треба, то навпаки, отримую море задоволення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мене це також дивує. Так історично склалось , що я на 10-11 клас перейшла до "ворогуючого" класу. Мої однокласники, з якими провчилась 9 років мене зненавиділи, зрадниця і бла-бла, а новий клас не особливо і прийняв. З одиницями спілкувалась, на вулиці привіт, пока. На зустріч 5 років не пішла, бо поїхала закордон на стажування, ні з А, ні з Б класу мене навіть не збирались кликали, а за 4 дні до зустрічі вийшла стаття в газеті про мене, і на наступний день 20 чоловік згадали про мене! А згадали через статтю, бо коли я сказала що не зможу, а то ти вже поїхала?!
    Зараз нові здобутки, і знову люди, які мене не знали в школі набиваються в друзі...Також 10 років і немає дуже великого бажання іти, дивитись на те підлабузництво. Знаєте, якби просто зустрілись на вулиці, поговорили, на каву сходили, можливо повірила що людина хоче згадти шкільні роки...а отак, сіра мишка - ти нікому не потрібна, щось здобула - усьо, закадичні друзі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1