Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Все може бути. Такими гадостями краще не "бавитися".
    Ви лікуйте свою кисту і все буде добре.)) Головне попасти до хорошого спеціаліста, бо те лікування, яке ви описали вище мені абсолютно ніякої довіри не вселяє. Проте я не медик, але вам раджу звернутися ще до одного лікаря.
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В який період циклу потрібно здавати аналізи на гормони по гінекології?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Жіночі проблеми

    то вам краще ваш лікар скаже. Бо різні гормони здаються у різні дні циклу- одні на 7, другі- на 21.
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Хотіла профілактично здати на всі можливі, бо маю деякі проблеми, тому хочу з цих аналізів почати....
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Жіночі проблеми

    тоді вам точно тільки лікар повний графік розпише. Бо деякі гормони треба здавати двічі протягом циклу.
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, може хтось мені підкаже, бо геть не розумію що то зі мною. В другій половині циклу, я так думаю що напевно після овуляції відчуваю рідину, або в області правого, чи лівого яйника, по очереді. Скоріш за все біля того з якого була, чи мала бути овуляція в даному циклі і такі відчуття тривають до місячних. Вже перед самими КД так добре та рідина відчувається, вона ніби давить.
    Може хтось таке мав?

    ---------- Додано в 23:35 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

    Підкажіть чи то є вагома причина відвідати гінеколога?
     
  8. marmelade

    marmelade New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Можу порадити вам прекрасного спеціаліста в медінституті, Киричинська Інна Георгіївна, прекрасний гінеколог, в основному оперує.... Сама звертаюся лише до неї ось вже 8 років підряд зі всіма своїми "жіночими проблемами" і задоволена. Вона оперувала мою маму, операція була дуже складною, але все пройшло добре. От черги у не великі:girl_sad:
    Jalla, а вам раджу все таки відвідати гінеколога, щоб точно знати причину такого вашого стану. Не мучте себе догадками, сходіть на огляд
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Треба-треба, ніяк не виберусь зі своїм малечою. Нема з ким лишити в будні дні- вічна проблема.
    Я також маю хорошого спеціаліста на Батальній, але щоб туди з"їздити і провіритись треба з пів дня потратити... А то знаєте, як завжди, поки не притисне, все відкладую тай відкладую.
     
  10. marmelade

    marmelade New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Чудово вас розумію, сама довго збиралась...::girl_smile:
     
  11. darbi

    darbi New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Привіт ... Дівчата, підкажіть, може в когось був такий випадок. Я прийшла на УЗІ, на 5 тижні вагітності, лікарка виявила кисту жовтого тіла і приписала Дуфастон, гормональний припарат. Десь я прочитала що гормони треба приймати в один і той же час. Це не зашкодить плоду?...
     
  12. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мала полікістоз обох яєчників під час вагітності. На правій - вибухнула кіста, чистили під наркозом, а на іншій - кіста була невелика й лікарка сказала, що вона розсмокчеться з часом, тому що під час вагітності гормони все одно діють на жіночий організм інакше. так й сталось, в принципі.
    Я, звісно, не спеціаліст, але ,можливо, треба проконсультуватись з іншими лікарями?
     
  13. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Вчора була в гінеколога. Діагнос- кіста з крововиливом правого яйника. А ще гемоглобін -88, наразі піднімаємо його, а киста має розсмоктатися. Сили нема, голова крутиться, страх ужасний. Ще ніколи так не периживала. Ну де та кіста взялася?
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, в другу фазу в мене піднімається температура тіла (або постійно тримається, або скаче). Знаю, що це нормально, але раніше температура тіла трималась на рівні 37.0 - 37.1, але вже як мінімум рік в деякі дні температура піднімається до 37.4-37.5, і сильно відчувається, голова розколюється і т.д. МОж,хтось порадить,що з тим робити і,можливо, як запобігти. Чи то все ж моя доля.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    в мене так часто буває, тобто постійно в другу фазу ТТ в межах 37-33.2, а в деякі дні до 37.4 піднімається, теж трохи відчуваю, слабість є, головна біль, але не знаю, чи щось тут допоможе
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

     
  17. kolosov

    kolosov New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми


    Підкажіть хто оперувався (лапаротомія) з приводу кисти яйника у Томича на Батальній. Як у Вас все пройшло. І взагалі з того приводу я хотіла б знати все, що можна. Тому,що призначена операція. А в мене просто паніка, боюся просто страх.
    За Вашу швидку відповідь буду дуже вдячна.
    [mod]А форумлянки будуть Вам вдячні за читання УЖЕ НАПИСАНОГО. Можна швидкого читання...[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2011
  18. selaya

    selaya New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Доброго дня!в мене та сама проблена, здала цитологiю 3 б тип, кажуть треба на бiопсiю боюся чи може виявитись щось гiрше? ви робили бiопсию це болить? скiльки чекати результат? Дякую
     
  19. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Біопсія - це не страшно і не боляче. Трохи тягне живіт, подібно до відчуттів при місячних. Ви не бійтесь біопсії чи її результатів, а налаштуйтесь на позитивний лад. Можливо, результати цитології виявляться помилковими, тоді виявиться, що не потрібно було переживати :) А якщо підтвердяться, то будете з лікарем далі обирати послідовність дій.
     
  20. selaya

    selaya New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую, я на це надiюсь Вам бажаю здоровя:girl_tender: