Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ну так... але і при біопсії тягне низ живота. А тут, я так думаю, буде сильніше боліти. І лікарі ще, напевно, перестраховуються. Все таки це операція, яку треба робити дуже уважно, і якщо пацієнтка раптом почне кричати чи рухатись, акуратно важко буде зробити.
    Ну і питання грошей не останню чергу займає. :) Загальне знечулення 300грн. коштує. Представники клініки говорили, що без такого в них навіть біопсію не роблять, але нічо, зробили. :)
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    то певне Інтерсоно??? :)
     
  3. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ні, альтернативний варіант, "Альтернатива".
    Але в мене без варіантів. Або купу часу і нервів витрачати на черги на Броньовій, або тут - швидко, вчасно, комфортно, але і дорожче.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    +1000

    бажаю щоб все пройшло якомога успішніше і малотравматичніше. Тримайтесь :give_rose:
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    та то тільки так, інакше і не розглядаєм!
    Отримала пів року назад фото ерозії в інтерсоно, дали відстрочку на пару місяців, походи подумай...
    Знову ж, в сусідки ще до першої вагітності є фото дисплазії шийки матки з клініки ДВ. В іншій клініці сказали - ніц нема. Зараз чекає другу дитину, ніякого натяку на гінекологічні проблеми не має.
     
  6. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А що вони Вам пропонують?

    Вибачте, знайшла, що заморожування.
     
  7. Swalk

    Swalk Загублений

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата привіт.
    я недавно ходила на УЗД молочних залоз, і мені сказали що в одній груді є кіста, та написали що це підозра на фіброзно-кистозну мастопатію. Гінеколог порадив звернутись до мамолога. Чи хтось можливо стикався з такою проблемою? Порадьте щось.)
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Беріть результати УЗД іідіть до мамолога. Навряд чи хтось дасть вам тут пораду.
     
  9. Swalk

    Swalk Загублений

    Відповідь: Жіночі проблеми

    мене просто цікавить чи у когось було щось схоже, а то страшнувато)
    а до лікаря йду на наступному тижні
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ну страшнувато вам буде у будь-якому випадку, поки не дізнаєтесь щось конкретне. Головне тільки не починайте надумувати всяких дурниць і накручувати себе. (по собі знаю) Підете до мамолога, будете мати чітку картину (сподіваюсь :)
    Все буде гаразд!
     
  11. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ну в мене таке, сподіваюсь, що вже немає. :) Пила якийсь час Мастодінон, але не знаю, чи воно допомагало... Мамолог радила народити та годувати-годувати-годувати. Чим і займаюсь :)
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Відвідала сьогодні дохтора.
    Моя ерозія, ще пів року назад потребувала заморозки і на фотографії виглядала не найкраще, по розмірам і опису гінеколога - більша за середню. По тодішнім словам лікаря, в такому стані ерозії не проходять самі собою, але з ними можна ходити і контролювати щоб не перейшло в щось гірше.
    Так ось...ерозія все-таки може пройти без всяких маніпуляцій всередині, тепер я це можу стверджувати. По словам і фото лікаря на сьогодні - заморожувати вже недоцільно і фактично й немає що. Якщо темпи заміни враженої тканини на здорову не зменшаться, то не за горами той час, коли й нагадувань про неї не буде.
    Рекомендації - не допускати запальних процесів, і контрольний огляд за рік.
    І не вір після такого в гомеопатію...
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2011
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А я раджу йти зразу і до онколога. Не хочу вас нічим лякати, але завжди краще попередити і перестрахуватися. Враховую мамин досвід..

    ---------- Додано в 20:26 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

    Дуже рада за вас, що все йде на краще і без всяких втручань. І головне що вона - гомеопатія - ні на що інше негативно не впливає. А що конкретно ви робили?? так на всякий випадок щоб знати на майбутнє. Може десь там вище вже писалося а я прошляпала, то також вибачайте
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

     
  15. Swalk

    Swalk Загублений

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Була сьогодні в мамолога-онколога, сказав що то нічого страшного тільки потрібно раз в рік перевіряти чи будуть якісь зміни)
     
  16. Alexina

    Alexina Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка, всім привіт! Підкажіть, хто знає?! В мене 12 жовтня почалися місячні, були не 5 днів, а три, тепер сьогодні знову почалися. Живіт болить уже давно (але в мене ще є проблеми з тазовими кістками), а сьогодні вже дуже болів. Пішла на узі сказали, що на лівому яйнику фолікулярна кіста 5 см. Лікарка приписала глюконат кальція, кровозупмнні якісь уколи три дні колоти і аскорбінку. я не знаю чи це місячні почалися невчасно, не по графіку, чи це кровить. І чим небезпечна така кіста?!
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В нас навіть є окрема тема про таку кисту.
    А по суті, в тому нема нічого страшного, тільки треба лікувати. У мене була колись, вилікувала таблетками Утрожестан. Тепер напевне знову вона є, бо я її відчуваю, таке враження, що в животі з лівої строни кульочок з рідиною бовтається, але щось ніяк до лікаря не виберусь і збій циклу. Але ви можете її і не відчувати.
    Якщо ці медикаменти виписали для лікування кисти, то тут щось не те. Така киста лікується гормонами.
     
  18. Alexina

    Alexina Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Лікар сказала, що спочатку так попробуєм. Бо як я відлучала від грудей пила гормональну таблетку, то в мене мабуть усі побічні дії були. Дуже боюся пити гормони!
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Розумію, то діло трохи малоприємне. Я проходила курс тим самим Утрожестаном три місяці. Спочатку трошки підтошнювало і пару кілограм набрала. Не багато десь 3-4, але після відміни відразу ж повернулася до своєї ваги.
     
  20. Alexina

    Alexina Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Того року в серпні я пила Постінор, так зараз шкодую, бо після прийому мало того, що вмене збився цикл на пів року, так весь час тошнило дуже сильно, голова крутилася, як під наркотою якоюсь була, бігала з тими тестами як дурна! Вже пройшов рік і 2 міс, не знаю, може це його наслідки, цієї кісти?