Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Причин може бути багато, краще зверніться до гінеколога. Я два місяці легковажила такими виділеннями, виявився поліп... Але не лякайтесь, краще зверніться до лікаря, щоб не затягувати і бути спокійною.
     
  2. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я може це щось пов"язано вагітністю? А якщо позаматкова? А може просто перенервувала (на роботі останній тиждень просто завал)? я проходила лікування, може це його вплив?

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    ще цього мені бракувало :girl_impossible: до полікистозу, кисти і щитовидки.
    При першій же нагоді біжу до лікаря.
     
  3. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка допоможіть, будь ласка. Другий день болить в лівому боку, ниюча біль з поколюванням, навіть якщо якось незручно приляжу болить. Незнаю до якого лікаря звернутись.
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Можливо, до невропатолога. Але краще до хорошого терапевта.
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Тільки не приміряйте відразу мій діагноз на себе, бо так можна собі навнуша-а-ати!
    Не лякайтесь, як я писала причин може бути багато, в тому числі пов"язані з вагітністю, тому не зволікайте і при першій можливості до лікаря!
     
  6. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Жіночі проблеми

    не знаю в яку то тему писати.
    приймаю коки ліндинет. і дуже мене від них нудить. сьогодні півночі не спала через них.
    хотіла би попити якісь чаї чи трав"яні настойки ( не хімію), які би зняли ту нудоту.
    зі своїм лікарем поки не можу зв"язатись, бо поїхала відпочивати.
    я фактично тільки но почала курс тож треба його закінчити. а ця нудота((
    можливо хтось був у такій ситуації і може щось порадити.
    дякую
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В який час доби ви їх приймаєте? І чи приймаєте натще? У вас немає гастриту чи виразки?
    Якщо в інструкції не пише строго натще попробуйти прийняти добре поївши.
    Від тошноти ( трав не знаю, можете спитати в аптеці збір) можете випити церукал, він не занадто хімічний...
     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Жіночі проблеми

    приймаю наніч, після 10.так як рекомендують. фактично до того часу я вже голодна.
    гастрит може є мінімальний, бо деколи пече в стравоході.
    сьогодні спробую не на голодний шлунок.
    почитала про сумісність з церукалом, то застережень не виявила. може спробую, як почне нудити (якраз маю упаковочку церукалу вдома)
    Skaliaria,дякую за ідеї
     
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Наздоров"я! Лиш би допомогло. Попробуйте перш за все після їди прийняти ОК, можливо цього буде достатньо...
     
  10. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Від нудоти можна спробувати попити м"яту.
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а в мене якась тепер дилема...
    в мене полікістоз... при тому кд впринципі регулярні і хоча я ніц не приймаю (категорично проти гормонів і таблеток) то найбільша проблема - надмірне оволосіння і жирна шкіра....

    правда тато тут в сша (гінеколог) щось дуже на мене напосів, щоб я почала приймати оральні контрацептиви, бо вони нормалізують цикл, знижують ризик раку яєчників, нормалізують гормони..... звучить дуже спокусливо, але в мене яєчники й самі непогано працюють без приймання чогось...

    не знаю, що робити... бо зовнішніми ознаками я вже замучена, але й не хочу біди наробити.....
     
  12. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Якщо є полікістоз, то яєчники вже самі по собі працюють погано, утворюють маленькі кісти замість фолікулів.

    Кісти можуть розвинутися у великі, в гіршому випадку навіть доведеться робити операцію з видалення кісти.

    Краще дійсно цю справу пролікувати контрацептивами.
     
  13. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене теж полікистоз, але кд нерегулярні (могли бути раз в півроку), лікарі говорять по-різному. Полікістоз можна не рухати, але так як в мене ще й кіста, то назначили лікування. Якщо і воно не допоможе, тоді операція. Я приймала прогестерон і ніяких зовнішніх змін не бачу (не поправилася, волосся не росте). І з ним можна нормально жити і навіть народжувати дітей. Кожний випадок індивідуальний, тому до лікаря я би радила звернутися.
     
  14. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Доза гормону в ОК є мінімальною, тому негативні наслідки теж зводяться до мінімуму. Потрібно дивитись чого, більше плюсів чи мінусів. Особисто я за ОК.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене якась така дивна проблема. Починались місячні ніби вчасно, пішли ледь коричнуваті виділення і все перестало. Вже другий день сиджу як на голках. ПМС був дуже сильний, але КД то немає. Вже й не знаю що думати і до лікаря вирватися то величезна проблема зараз, бо нема з ким дитину залишити.
    Може в когось було щось таке? І взагалі що воно таке може бути. У мене проблем з гінікологією була маса. Я вже боюсь того всього ЖАХ!!!
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене до вагітності таке було кілька разів, а зараз (малому 5 років) - так кожен місяць щось таке загадкове. 1-3 дні тільки мажеться (або мажеться, перестає і знову), день більш-менш нормально і знову на спад. Перший раз навіть подумала, що знову вагітна, тому такі мізерні КД. Перевірилась, все ОК, крім ерозії, яка і раніше була. Лікар списав на індивідуальні особливості організму і післяпологові зміни. І зараз нічого не турбує. Я вже звикла і не беру собі того до голови. Ще й економлю на прокладках... Але Вам все-таки варто було б знайти час і перевіритись.
    П.С. До речі, в моєї мами тільки після пологів цикл і внормувався, і досі як по годиннику, а то КД не було по півроку.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Напевно у мене щось схоже. Правда тільки перший місяць так. Зараз все добре, КД нарешті почалися.
     
  18. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Пані та панєнки, а комусь кололи Золадекс? Я так начиталася про побічні дії, що боюсь чи виживу після того :girl_sad:
     
  19. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, може і щось порадиите. В мене завжди місячні були регулярні, могла ідеально вирахувати. А тепер - вже 2 тижні затримка, в болять яїчники, так ніби смикають час відчасу. Робила кілька тестів, думала вагітна(я ще не родила), та де там, все негативне. Може в когось було шось подібне?
     
  20. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене таке було, то я пішла до лікаря і вияснилося що то маленька кіста, виписав якісь таблетки і щерез місяць все налагодилося, а через два я завагітніла