Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    так, Марусю.
    чула, що деякі страховки навіть не діють або не продовжують, якщо не ходиш на систематичні огляди.
    а після 40 рекомендують раз на півроку. Береженого Бог береже
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене минулого місяця було все так само як завжди. В серидині циклу болів живіт, І плідний слиз був і пік слизу був, потім боліти перестало. Так якби овуляція відбулася. Я навіть і уяві не мала, що там щось не так. І от на 20-ий день циклу (причому коли я вже сиділа на чемоданах, збиралась з малим до бабусі 250 км за Львів) у вечері раптово починається мазня. Зранку я погнала до лікаря, зробили УЗД і виявляється причина в тому, що фолікул не може тріснути і пішов збій циклу. Прописали препарат прогетерону, фолієву і аскорутин. Так от що це ознанчає, що явні признаки овуляції ще не означають, що овуляція відбулася?
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Так і є.
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Tsypulka! Дякую що сказали, бо я трохи непокоїтись почала!
     
  5. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка допоможіть, будь ласка... Стикнулась я з такою проблемою, як ерозія шийки матки (мені 22 р., не народжувала), як мені пояснили в такому віці вона сама може залікуватись, але от + ще якийсь запальний процес...:girl_devil: а для того, щоб поставити діагноз направили мене здати купу аналізів в Сінево на загальну суму 560 грн., а потім ще й консультації і додаткові обстеження. Я не знаю, що мені робити, досвіду ніякого, ніколи з цим не стикалась... Чи варто робити все так, як планує лікар, бо якось для мене все це дуже вже комерцією попахує, можливо проблема більш роздута і не потрібно стільки цих аналізів?...
     
  6. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене теж була ерозія ще до вагітності. Потрапила я до дуже "мудрої" лікарки, яка мене настрашила по повній. Сказала, що то дуже недобре, що треба терміново лікувати, що може бути рак і т. д. Теж направила в Сінево на аналізи. Я здала ті аналізи, виявили в мене уреаплазу. Вона сказала, що та уреаплаза викликала в мене ерозію і треба лікувати дорогими антибіотиками, але не знати, чи вони допоможуть, якщо ні, то іншими. Я щось не дуже хотіла травитися тими антибіотиками, тому за рекомендаціями пішла до іншої лікарки. Вона взяла в мене мазки і сказала, що є запалення, що треба спочатку вилікувати запалення якимись свічками, але знову ж таки невідомо, чи воно допоможе. Крім того ті свічки можуть викликати молочницю, тому ще треба від молочниці свічки приймати.. Ну а вже потім треба лікувати ерозію заморожуванням (це при тому, що заморожування не можна робити жінкам, що не народжували!), але лікарка сказала тільки так.
    Короче я того всього наслухалася, більше не ходила до тих "лікарів". Вилікувала ерозію спринцюванням і тампонами на ніч з мумійо.
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені робили колись заморожування, які аналізи здавала, вже не пригадаю, але була лише один раз в лікарки і на другий раз робили цю процедуру. Теж не народжувала і такого не чула.
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Сходіть до ще одного гінеколога обов"язково, а там вже можна буде оприділитись.
    В мене теж зараз ерозія, поки спринцююсь, в вересні ще раз піду до своєї лікарки, тоді вона вже скаже чи потрібно заморожувати, радила заморожування, тим хто не народжував теж заморожують, десь дівчата писали тут багато про це, тре пошукати.
     
  9. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Сьогодні отримала аналізи. Пролактин в діапазоні норми, а от ТТГ (щось зі щитовидкою) майже в 2 рази більший. Приймаю зараз лікування, а потім знову йду до Мартина. Далі буде вирішувати чи лікування продовжувати чи оперувати. Щось мені ще страшніше стало....
     
  10. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Питання про те чи планую дітей найблищим часом вже ставилось... я так розумію в її плани якраз і входить заморожування... але спочатку потрібно розібратись що це ще за запальний процес в мене є, хоча наскільки я розумію це і може бути викликано тою ж ерозією. Здавати аналізу хочу, але от не знаю чи саме ті всі призначені і чи саме в Сінево, можливо знайду якусь іншу хорошу лабораторію, але спочатку ще потрібно до хорошого лікаря гінеколога, чи підтвердиться той же діагноз. От тільки не знаю до кого можна було б піти, поки читаю відгуки...
    І велике Вас всім спасибі!:girl_tender: а то я вже в істерику впадала...:ireful:

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

    А можна про це детальніше, будь ласка?
     
  11. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Не треба!
    Спочатку дійсно сходіть до хорошого лікаря, який нормально все пояснить, а не лякає і кричить. Я здавала в Сінево, задоволена, хоча й дорого.
     
  12. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Обо'язково піду, зараз шукаю-думаю до кого саме. І аналізи теж зроблю, от тільки чи потрібні ці всі назначені?:confused:

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    Venezianka, а Ви зараз ходите до Мартина, правильно я розумію? Чула про нього багато хороших відгуків. Можете сказати чи дуже проблематично до нього попасти на прийом?
     
  13. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А яких розмірів ерозія? В мене до вагітності була невеличка, гінеколог казала, що подивимось як вона себе поведе після родів. На огляді в 2 міс. після родів змін не побачила, але сказала полікувати, бо це так як відкрита ранка і через неї може порушуватись флора звідти різні запальні процеси. Пішла лікувати через півтора року, бо препаратом Солковагін. Треба було б перевіритись чи добре затягнулось, але все не вистачає часу:ed4d70def841dc74b57
     
  14. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Нажаль цього не знаю, тому що на цьому не акцентувалась увага (сказала, що до 23р. може сама залікуватись), але головне потрібно вилікувати якусь ще інфекцію, через неї і збільшена шийка матки і виділення....
     
  15. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Одна таблетка мумійо розчиняється у склянці теплої кип'яченої води, робиться тампон з ватки і марлі і вставляється на ніч в піхву. Також можна спринцюватися цим розчином. Я проводила курс десь близько 7 -10 днів. Також бажано в цей період утриматися від статевого життя.
    Крім мумійо, допомагають також спринцювання ромашкою, календулою, корою дуба
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    на мою думку, не варто взагалі таке обговорювати.
    таки варто слухати думку лікарів. кількох, як маєте сумніви.
    особистий досвід кожного в такій справі - не приклад для іншого. бо організми різні, і причини виникнення теж.
    і найголовніше -не займатися самолікуванням. не відомо як зреагує органзім на те саме мумійо у двох різних осіб.
    будь-які спринцювання - вимивають ВСЕ. невідомо чи зажди це корисно.
    ерозія - явний розплідник для інфекції чи порушення флори.
    мені теж довго тягнули - "вилікується само , затягнеться і т.д." ніфіга.
    робіть кріо - і все. тільки лікаря найдіть нормального.бо мені таки коряво робили.
     
  17. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я нікого не змушую займатися самолікуванням. Мене попросили розповісти детальніше, я і розповіла те, що мені допомогло. Але я не впевнена, що всім допоможе те ж саме. Це все індивідуально для кожного.
     
  18. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Думаю тут потрібно розглядати кілька варіантів і зважувати усі плюси і мінуси, а тоді робити вибір, дуже хочу, щоб він був обдумай і правильний. :girl_yes:
    тож усім дуже вдячна за думки і поради, вони для мене справді дуже цінні :kiss:
     
  19. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Підкажіть, будь-ласка, чи хтось стикався з поліпом цервікального каналу? Я розгубилась між хірургічним видалення і лікуванням п"явками... Наперед вдячна!
     
  20. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене 19 день циклу. Вчора і сьогодні дивні виділення темного кольору і болі в низу живота. Що це може бути? Підкажіть!