Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую, сподіваюсь усе буде ок

    Додано через 1 хвилину
    У таких речах "випадок" занадто багато означає, на жаль. Так що я краще підстрахуюсь від такого "випадку"
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, я питалась про кріо для знайомої. Так от, один лікар, якого я їй порекомендувала (на жаль), сказав що в неї така сильна ерозія, мало не півматки, і що кріо обйдеться їй не менше ніж 500 грн, а за вашими порадами, вона спершу поїхала на Симоненка, там потрапила до якоїсь хорошої лікарки, не пам`ятаю прізвища, то вона сказала, що ерозія маленька, за 10 хв. все зробила, взяла 100 грн. Ось так. Я вже тепер думаю чи то в мене така сильна ерозія була, як той лікар казав, бо на мені теж нормально заробив...
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Може в пана лікаря проблеми з зором, що не може відрізнити пів матки від маленької ерозії:cowboy:
    Є суд вищий людського, Бог все бачить, видно той лікар про таке забув... в голові не вкладається така нагла брехня, як і "америкаські" спіралі:ireful1: і в суд не подасиш...
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В тій гінекологіі на Батальній багато лікарів, яким тільки гроші потрібні. Мені така попалася. Поки не дала, мала з нею проблеми. Дівчата дуже рекомендують Гук Світлану (по батькові не пам*ятаю). Може замість Козловського піти до неї? Мені вона також сподобалась, хоч і справи з нею не мала. Розпитувала про Козловського більш детальніше, всі поганої думки. Я в нього на підтримці лежала пару років назад, то там нічого особливого він не робив, тільки таблетки виписав. Тож для мене він був більш-менш нормальним. А ото ще два дні там полежала, та й думаю, попитаюсь за нього. То радять не йти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую Леді за контакти :y: , Надійці за рекомендацію :y: .
    Аскорбінці, Радості і всім решта за інформацію і підтримку моєї інтуіції:y: :y: :y: :y: . (бачу інтуіція мене не підводить).
    Була я вчора на прийомі у лікарки в 2К, добрейшей души жіночка. Виявилося, що ні на які процедури (тим більше такі противні) мені не тре, і що багато чого залежить від мого психологічного стану. От.
    Бум бачити, що буде далі, але на даний час я цілком задоволена :radist:
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Рада що ви лікаркою лишились задоволені і що у вас все не так погано. Я коли завагітніла і перший і другий рази то все у неї в закладі обстежувалась і післяродові огляди також проходила, вже як постійний пацієнт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Linda

    Linda Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    дівчата, хто шось чув про "дисфункцію яєчників" (надлишок гормонів ...шось таке)? Лікар порадила приймати протизаплідні..., але начитавшись всього різного про них.....страшно:no: .
     
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Почитайте книжечку в-ва Свічадо "Вчимося розпізнавати плідність"
    Там дуже просто все написано і напевно стане зрозуміло і про гормони, і про яєчники, і в чому взагалі проблема.
     
  9. Linda

    Linda Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую вам, Ksani, за пораду. Обов"язково почитаю...,бо дуже вже турбує мене це питання. Як правильно вчинити в цій ситуації,і щоб здоров"я покращити,і щоб не чинити гріх.
     
  10. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата!!!
    Допоможіть будь ласка.Може хтось мае контактний номер Томича з Батальної.Прошу вишліть мені в ПП.Це терміново.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Надіслала в ПП.
     
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дуже дякую
     
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Кого ще цыкавить що таке крыо, то я тиждень назад зробила! (Я страшенний боягуз, мене цылу ныч трусило, я пила валерянку ы т.д.), скажу вам, що це зовсым не боляче ы не довго. Я дуже задоволена, що це все нарешты закынчилось!!!!!! Заплатила 375 грн., але вважаю, що це не багато, порывняно з тими проблемами, якы я мала! Вибачайте за мою писанину, з компом щось твориться, думаю ненадовго!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А де ви робили?
     
  15. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В 4-ій поліклініці на вул. Стецька, там просто тепер моя лікарка працює (вона раніше в приватному каб. працювала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Хм.. Це як - виходить можна лікувати тільки ангіну? може я погана християнка, але коли мені виписали гормональні - в мене ніяких думок взагалі не було - це ж ліки. Я приймала їх кілька років.. Вважаю, що тільки це мене і врятувало - в мене прогресувала пухлина, ліки допомогли зупинити її ріст. Я вдячна лікарям які не дали мені пропасти і виписали гормональні. Інша річ - яка кваліфікація лікарів - чи можете Ви їм довіряти. У мене вибору не було - мусила на власному досвіді пересвідчитись, що у моєму випадку - це добро..
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    може Білик У.Є?
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    П"явки. Маю досить позитивних розповідей всіх хто проходив таке лікування. А після антибіотиків моя лікарка вважає обов"язковим герудотерапію.
    До речі, з їх допомогою також безпліддя лікують..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а при безплідді п"явки куди ставлять?

    У мене при довгому сидінні за компютером часто болять плечі, іноді навіть сумку до 2 кг важко підняти. Весною поставила на плечі 4 п"явки, але болей це не зняло. Можливо то є певні місця куди їх треба ставити??? Чи там де болить там і ставити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Вона сама!:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1