Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а не можна швидше витягнути?
     
  2. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Всеодно в основі лежить спіраль і як не як це дійсно інородне тіло. Я пам"ятаю в мене була рекламна брошурка то там теж було багато написано побічних ефектів. Після того як я їх прочитала і взнала про ціну з цієї брошури вирішила поки що і без Мірени обходитись.


    Якщо можна в пості написати то пишу: Медичний заклад "Два К" вул.Зелена, 51 тел. 275-22-53 лікар Зоряна Зіновіївна.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    І я в неї була 3 роки тому... якраз перед вагітністю ходила на огляд(просто для себе), тоді огляд та аналізи коштували 60 грн. лікарка насправді хороша і дуже приємна, доречі це був мій перший похід до гінеколога... і вже через 2 місяці після огляду дізналась що вагітна.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ходила до нього недавно, щоб подивився є в мене ерозія чи нема(в нього є там якийсь апарат спеціальний). Цілком нормальний доктор. Я в нього довго не була. В поліклініці мені поставили діагноз ерозія, а він сказав шо ніякої ерозії в мене нема. Тому я вийшла задоволена(от тільки незнаю ним чи його діагнозом).
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми


    Та от не знаю.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую!
    Спробую до неї сходити, як відгуки хороші, якраз близько біля роботи, а то на Вашингтона далеко їхати.
    Правда, боюсь, щоб вона теж мене до когось не відправила :-(
    І вам дякую!
     
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я ще додам, що я любі контрацептиви вважаю шкідливими. Лише в лікувальній цілі можна. А спіраль, так взагалі має абортивний ефект. То мені навіть слово "спіраль" страшно слухати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Кріо - процедура безболісна, наркозу не потребує...
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка, ще раз про кріо. Моїй знайомій треба його робити, але лікар сказав їй заплатити 500 грн, для неї це дуже дорого, а ерозія сильна. Порадьте де якісно і недорого, бажано з адресою! Можна в приват.
    Наперед вдячна!
     
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    От я в понеділок маю йти на огляд, здати аналізи, бо в мене були підвищені лейкоцити, а при цьому кріо робити не можна, я лікувалась, якщо все добре, то в кінці місяця зроблю кріо, і тоді зможу сказати скільки це коштує.

    Додано через 46 секунд
    Дякую! Я страшна боягузка! Боюсь всього, що стосується уколів і т.д.
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка, в липні робила кріо, ерозія була дуже сильна, бо мала її ще до вагітності. Заморожування азотом робила у поліклініці на Симоненка в лікаря Орлової Г. І., заплатила 200 грн. Процедура безболісна, 10 хв після неї сиділа в кабінеті під наглядом лікаря, бо та переживала, що я світлошкіра блондинка, а це передбачає якісь реакції на шкірі. Після процедури 10 днів був трохи неприємний запах та виділення. А так все безболісно!
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Пр. Свободи, 33 - Клініка Юрія Титовця
    Кріо робить він сам. Мене туди відправили з медінституту, бо він займається цією процедурою з 1992року і робить найкраще у Львові. Коштує це 313грн.
    І ще... ні в якому разі не шкодуйте на своє здоров'я...Це найдорожче....
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую, дівчата, я передам своїй знайомій, думаю вона зрадіє, що є варіанти.
     
  14. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дякую. Мене вже прооперовано. Все пройшло нормально. Подробиці напишу пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Рада за вас! Як почуваєтесь?
     
  16. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я також його знаю. Нормальний лікар.
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Записалася до неї на прийом. Подивимося, що скаже :)
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Жіночі проблеми

    я можу сказати...в противагу всім попереднім дописам я не дуже доброї про нього думки:ireful1: ... події 3-річної давності (лютий 2005), надіюсь з того часу він змінився.
    Якщо хто читав мої історії про пологи, то він саме той лікар, що не роздивився мого Владіка при огляді і хотів робити чистку:ireful1: Якби я не настояла на УЗІ, або попався підсліпкуватий УЗІст:sad: ............. Тоді в мене склалось враження, що чистка і аборти чи не єдиний його заробіток:ireful1: прошу вибачення, якщо зараз він змінився, не маю права оцінювати його кваліфікацію по 1 візиту, але більше до нього не зверталася......

    Що ще мені дуже не сподобалось... він виписав таблетки і пішов в ординаторську, я нагадалась одне питання і хотіла запитати, підійшла до дверей (відкритих), Козловський стояв спиною до нас і сміявся до свого колеги, що от бачиш СКІЛЬКИ я сьогодні заробив, які гроші тепер ходять(я дала 30 грн, середня такса на той час за огляд гінеколога):ninja: Якщо чесно, взагалі не знаю за ЩО дала йому гроші, за те що ледь не угробив мою дитину і сміявся потім??? йшла до нього по направленню, певно мала озолотити:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мати рідна, а то як?????? :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

    Додано через 53 секунди
    Мдя..... Щось мені вже туди зовсім не хочеться....
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Після падіння в мене була загроза зриву вагітності, були кровянисті виділення, він оглянув і сказав що плідне яйце на виході і треба чистку. Я - без УЗІ не дамся, на УЗІ - плідне яйце на дні матки, серцебиття чітке, і термін вагітності не 4тиж. як він казав, а 6-7тиж., кросить судинка яка трісла під час падіння. Але ще раз кажу, то було 3 роки тому, може і випадок був неординарний, та багато "може"


    А про Томича чула тільки хороше (на початку теми питали), до нього з усієї області їздять, він не оперує лише в понеділок, після операції хворих віддає іншим лікарям-ординаторам.

    Chortenia, успішного вам лікування.
     
    • Подобається Подобається x 5