Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Звичайно що вагітніти для розсмоктування кисти не варіант.
    А про гомеопатичний варіант не думали? В моєї сестри була киста, але лікар їй сказав дурницями собі голову не забивати і вона гомеопатичними препаратами зменшила собі цей наріст.
    Знаю що багато лікарів за те аби оперувати, але я б радила подумати про альтернативу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Іваська

    Іваська Загублений

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Оперетивне втручання це вже крайній захід Потрібно спочатку перепробувати різні лікування В решті решт кожен організм індивідуальний, тож і лікування комусь одне комусь зовсім інше!
    В першу чергу треба боротись,з великим оптимізмом!!!!!!
     
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Була б дуже вдячна ящо б ви запитали в неї які саме препарати вона приймала.
     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    якщо хочете, можу дати вам контактний номер свого лікаря. Він сам і УЗІ своїм пацієнткам робить. Гірше Вам від цього не буде. Він не спішить "різати", якщо це не є необхідно. Якщо хочете, звичайно.
     
  5. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Звичайно хочу. Напишіть, будь-ласка, телефон і координати в ПП.
     
  6. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатонька! Поділіться досвідом кріолікування ерозії в клініці Юрія Титовця
    Хто робив кріодеструкцію і де?
     
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене колись була киста на ніжці правого яйника.оприділили ще в 7-му класі при простому обстежені.тоді нам з мамою ніхто нічого не казав робити.минав час.були болі при місячних і нерегулярні.гінекологи і на узі нічого за кисту не казали.та коли мені виповнилось 16 років почались різкі болі з права.думали що апендицит.Шкредов з діагностичного сказав що киста 6 см.треба оперувати.через 3 місяці вже на операції вона була 9 см.Оперував Огородник На Топольній в лікарні швидкої.загалом довольна.
    Перед операціею нам радили якийсь вакумній метод чи щось таке-але багато хто нас від цього відмовив.
    Перш за все треба знати що це за киста-бо е рідинні,фолікулярні,сирозні і ще якісь там. 3 см - це ще не е показник для операції.
    Регулярний секс і можливо дійсно протизаплідні гормональні таблетки.але ви кажете що знайшли поліпи-це треба добре тоді подумати-щоб не перетворилось у злоякісне.
    на узі треба йти зразу після місячних не пізніше 5 днів. Вагітніти треба з обережністю тай взагалі спочатку добре обстежитись.Кіста страшна тим що може бути перекрут.а Фолікулярна киста не е страшною(і що значить оприділити не можуть що це за киста.значить погані спеціалісти.
    Гомеопатія-не погана.але щоб був перший результат-треба довго її прийматие .ось уже кілька років я ходжу на Джамбула до Дубець.А той Огородник е далі в тій лікарні.
    За Томича теж чула.та з операціею не спішіть))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В моєї сестри були дві кисти. лікували дуже довго і нудно, в тому числі і гормонами. Потім вона пішла до одного лікаря, приймає в Монаді на Патона, трохи специфічний дядько, але лікує травами. Вона пропила 2 курси трав - і кисти зникли. думаю, як варіант, можна попробувати...
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Скажіть, будь-ласка, чи хтось успішно вилікував ТОРЧ інфекцію? Лікарю не довіряю, повторно хоче лікувати, піду на інші консультації. Дякую дівачткам, маю вже 2 відгуки.
    просто мене цікавить, чи в когось були рецедиви? чи перед 2 лікуванням діагностували кількома методами?
     
  10. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатонька! Поділіться досвідом кріолікування ерозії в клініці Юрія Титовця
    Хто робив кріодеструкцію і де?
    На рахунок клініки Титовця нічого сказати не можу, але я робила кріодеструкцію на Івасюка у приватній клініці "Ніка",саму процедуру мені робив завідуючий першого гінекологічного відділення,що на Русових. Процедура не дуже приємна, але результатом я задоволена.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Якщо киста ендометріозна, то хоч впийся травами, не зникне вона. В мене якраз така і є. Вже сьомого березня назначена операція. Буде в мене подаруночок до 8 березня:) Операцію буде робити Томич.
     
  12. Айрін

    Айрін Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене була ерозія шийки матки. спочатку маленька (лікарі радили не чіпати, призначали спринцювання). Проте нічого не допомагало. ерозія росла. на той час я переїхала в Київ, і прийшлось серйозно занятись цим питанням, так як заробила собі ще й запалення яєчника.
    Потрапила до хорошої лікарки, яка мені багато чого розказала про ерозію (ви знали що ерозія може спричинити РАК?). Отже вона мені порадила її лікувати ЛАЗЕРОМ. це один із найновішиш способів (принаймі був на 2006 рік). Головне в лікування ерозії - це щоб не залишилось спайок (це сильно впливає на роди). Зараз в мене і сліду не залишилось від ерозії, і шийка абсолютно чиста (без спайок). Тому раджу лікувати лазером.

    Додано через 3 хвилини
    нажаль погано орієнтуюсь в наукових назвах різних способів лікування ерозії, тому Вам варто ще раз уточнити в лікаря що Вам будуть робити. Але ні в якому разі не погоджуйтесь на заморожування азотом і лікування током - наслідки можуть бути непердбачуванні.

    Щасти ВАМ Ірино!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Karolinka

    Karolinka Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    З власного досвіду можу сказати - не спішіть зразу шпигувати себе антибіотиками і не думайте що лікарі "сім разів відміряють, а раз відріжуть". (Звичайно вяйнятки є). Спершу, треба розібратися яка інфекція у вас є (і якщо ше вона взагалі у вас є?) тому що з теперішньою діагностикою і безнаказаністю лікарів, які роблять аналази, зробити це дуже важко!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А я ерозію не лікувала ніяк. Моя гінеколог сказала, що то нормально. Все само пройшло.
    Є взагалі різниця між хорошими лікарями та тими, котрі лише хочуть на вас заробити. І останні посилатимуть до конкретних клінік та аптек, з якими є домовленість. То теж знаю від своєї лікарки. Та й на власній шкірі пережила, коли моя захворіла і довелося до іншої йти.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Три роки тому у мене була ерозія, яку ніяк не могла вилікувати. Пропонували її заморозити азотом, але я боялася, так я ту справу відкладала, що згодом виявилося, що у мене уже дисплазія шийки матки Д2 -це щось на зразок ерозії, але значно серйозніше, Д3 це вже рак шийки матки. Згодом виявилося, що заморожування азотом не шкідливо і після нього успішно вагітніють, але пішла іншим шляхом. Вилікували мою дисплазію звичайним настоєм чистотілу, який продається в аптеці за 3,50 грн., моя лікарка на основі цього засобу пише докторську, от її пацієнти і були у неї "піддослідними кроликами", але я не жаліюсь, ні ерозії, ні дисплазії, ні спайок не має уже 2 роки.
    Коли я лежала на підтримці, то познайомилася з жінками, які завагітніли після кріо (замороження азотом). Одна навіть не сподівалася, бо уже мала 2 діток і взнала про вагітність на 2 міс., а інша не знаючи, що вагітна робила кріо, потім переживала за дитинку, але все нормально:виносила і вродила здорову дитинку.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Айрін

    Айрін Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатонька, повністю погоджуюсь що в кожного своя історія і організм із своїми особливостями. Просто при винекненні проблеми (ерозії) необхідно добре подумати що робити, і обов'язково проконсультуватися з різними лікарями (так сказати послухати різні думки). А головне розглядати проблему в КОМПЛЕКСІ, адже наш організм це складна система.
    В моєму випадку (робити лазерне лікування чи ні) рішення приймалося довго, але основну роль відіграв той факт, що ерозія на якійсь із стадій може викликати рак. А так як в мене в сім'ї бабушка померла від раку, то вирішили перестрахуватись і вилікували все лазером.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене операція була 1 квітня-день брехні)))))))Нічого що в свято -головне щоб все потім було добре))))
     
  18. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А я от затра йду на кріо, потім все розкажу. Моя лікар сказала, що це зовсім не страшно. Що вона скеровує туди навіть дівчат, які ще не вагітняли. А в мене вже є дитина, родила я з ерозією, перед тим припікали солковагіном два рази, нічого не дало. Але покінчити з цим треба!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ура! Я це зробила (кріодеструкцію ерозії). Кому цікаво-запитуйте....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    і як боляче було?