Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

1. olerusya

olerusya sweet candy ;)

Як не навчив за 15 років, то і не навчить, ідіть в Рега:)
    Ну і найбільша ваша помилка- їздити лише з чоловіком, я навчилася їздити, лише коли почала сама сідати за кермо, з чоловіком ви не думаєте що і як робити, не берете відповідальність на себе, а чекаєте коли він за вас все зробить.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Cherry Cola

Cherry Cola Active Member

Я вчилася, більше двох років тому - після мене ще кілька знайомих, всі їздять без проблем.Мого інструктора звали Дмитро, але знайомі вчились в Андрія, Романа - теж задоволені. Йдіть сміливо - до того в мене було два інструктори і тато вчив, і чоловік - все закінчувалось моєю панікою і роздратуванням. В Рега все зовсім не так, як в звичайних автошколах (маю з чим порівнювати!) - там все роблять по етапах і якось легко - коли виїхала в місто вже все робила сама, адже в інструктора немає педалей. Що ще дуже важливо, в Рега повних 18 годин курс, ні на хвилину не менше, навпаки - кілька разів довше займалися. А з іншими інструкторами було по різному, замість 2-х годин заняття тривали 1 год 30 хв, а то і менше (казали, що то дві академічні години).

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Трохи я вже освоїлась з автівкою. Вже навіть не дрюпаю правий бік))). Їжджу по навігації. Що мене найбільше лякало, так це відсутність місця де запаркувати. Але поки, що містечко знаходиться. На рено твінго з 3ма дверми, ще б не знайшлось)))). А ще страшенно дратують, не виховані і наглі водії. Дорогою на роботу, маю кільце на три смуги, права тільки вправо. От стою я своїм твінго 2ий світлофор, машина переді моню трохи під'їхали вперед і тут справа почитаю втискатис бус, я його не впустила, ще й піпкнула:"чого пхаєшся?", а ззаду мене швидка, теж не хотіла пропускати і вплючла сирену))) "ібо нєф1г" бути наглим))). Якась, така гордість за себе, що можу постряти за себе на дорозі)))

• Подобається Подобається x 2
  4. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Потрапила сьогодні в ситуацію. Перед історія. Живемо на маленькій цивілізованій вуличці, один ряд якої майже повністю використовується як парковка. І от їду я по зустрічній на 2ій передечі десь до 20 км/год, бо моя смуга вся а'ля парковка і починаю повертати вправо, не включивши поворот, і тут в правому дзеркалі, майже в своїй правій дверці бачу хлопця на мопеді. І тут питання, як гадаєте, хто не правіший?