Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

 1. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  ззаду, трохи плакав, але швидко заснув, такі немовлята ж багато сплять. У всі інші дні він так само багато їздив зі мною в різних ремонтних справах. А в 7 днів мав першу довшу подоож за 80 км від Львова.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Я сама поїхала в пологовий і сама приїхала з нього. Дитину положила в крісло, крісло було позаду. Так і їздила, дитина виросла в автокріслі. Два рази були в ДТП (один раз досить серйозно, машина була не на ходу), всі в авто були з ремнями і в кріслах, відповідно до віку. Обійшлося без наслідків.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Martusiamass

  Martusiamass New Member

  У мене, слава Богу, водить чоловік)
  Мені з тим трохи складно, хоча намагаюся навчитися.
   
 4. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  А в мене, слава Богу, чоловік не водить, тому воджу я і старший син уже :girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 4
  • Подобається Подобається x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 3
  • мімімі мімімі x 2
 5. Leila

  Leila Well-Known Member

  Дівчата хто переучувався з їзди на автоматі на механіку, на скільки важко було?
   
 6. Megan

  Megan Well-Known Member

  Яяя)))
  Не можу сказати, що було щось аж таке надтяжке. Для мене найважчим було рушити в один момент і не заглохнути, ну і під горку, але і то якось получалось потрохи та й звиклось. Вже 12 років на механіці, про автомат навіть не згадується, навіть в корках)))
  У вас все вийде ;)

  Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. marianast

  marianast Well-Known Member

  Зранку їду біля дитячого садочка, дорога - скло. На зустрічній, під гору, стоять дві фури, переді мною, з гори, повзе вантажівка, може 15 км в годину, щоб минутися на досить вузькій дорозі з фурами. Метрів 7 до мого авто, жінка з дівчинкою, очевидно оцінивши що повзуть машини помалу, вирішує перебігти дорогу до садка. І на середині дороги та дитина падає....
  Я гальмую - не гальмує, машину розвертає, по праву сторону напарковані авто, я в думках прошу, щоб мене занесло на машину і таким чином спинило... Але машина в мене коротка і мене далі несе на жінку з дитиною. Несе це не правильне слово, на малій швидкості відчувається ніби машину тягне. Жінка дитину відтягнула під припарковані машини.
  Я вирівняла машину і розминулася з фурами, дякувати Богу.
  Якби я змогла зупинити машину, я б саме в той момент цю жінку прибила.
  Бережіть своїх дітей. Краще запізнитися в садок, в школу, до церкви і т.д., ніж пережити такий стрес.
  Слава Богу, що лиш таким стресом обійшлося
   
  • Співчуваю Співчуваю x 17
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 9. Atra

  Atra Member

  marianast, який жах! мене на тому тижні занесло як раз на повороті до саду(( з колеї виїхала на сніжну кашу і понеслася... тільки EBD допомогла вийти з заносу
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 10. Leila

  Leila Well-Known Member

  А мені щось не вдасться, виїхала серед машин і часто глохла, не знала що робити на розворотах, на кільці, якось не йде, за гірку то взагалі мовчу :sad:.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 11. Megan

  Megan Well-Known Member

  Не здавайтесь)) спробуйте спочатку де менше машин, або виїжджати коли практично немає машин, так прийде відчуття і самої машини, ну і дороги.
  Вірте в себе. Он скільки дівчат з форуму їздять, як це не вдасться?)))

  Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 12. WinterDog

  WinterDog Active Member

  @Leila не здавайтесь. Всі вчились, і не все одразу виходило. Тут головне перебороти страх і почати самостійно їздити, без помічника-пасажира поруч.
  а щодо того що заглохните, ну буває, заведетесь і поїдете. Ну посигналять, та й проїдуть.
  А тренування в час коли менше машин дійсно додає впевненості.
  Мені колись допомгли буквально кілька уроків з інструктором після того як я вже отримала права, на моїй машині. Ми з ним проїхались по моїх найчастіших маршрутах, і пройшли ті речі які мене найбільше лякали (а це поворот на ліво при активному русі на дорозі, і паралельне паркування в дуже вузькі проміжки).
  тут все дається з практикою. Ніхто з першого дня шумахером і асом не став :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. Leila

  Leila Well-Known Member

  Мені просто психологічно важко перелаштуватися з того що потрібно за дорогою слідкувати, пішоходами, прориватися в складних ситуаціях, і ще постійно думати що треба зробити з зчепленням і передачею.
   
 14. Megan

  Megan Well-Known Member

  Це прийде з часом і з досвідом. А щоб з'явився досвід - треба їздити)))


  Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  О, я теж колись те саме тут писала)))Але тут таки треба себе певний час перебороти і воно все доведеться до автоматизму.
  Я перший раз як заглохла в тягучці, то мені весь світ перед очима проплив від сорому і страху.:girl_crazy: А потім вже змирилась, що таке може бути і поступово навчилась виходити з таких ситуацій, а досвід прийшов тільки з щоденною їздою. Через не можу, через не хочу...чарівний педель самій собі рішає всьо.:girl_haha:
  Зараз смішно згадувати, але всі всііі через це пройшли.

  І мені таки легше було виїздитися без інструктора та суфлера.
  І навіть зараз, біля мене можна їхати і тередіти про все на світі, а от за дорогою то краще слідкувати буду я сама.Всі підказчики і "вітряки", яких я ообливо "люблю"))) в ігнор.)
   
  Останнє редагування: 19 Лютий 2020 у 12:59
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 16. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Leila, у мене добрих півроку так було. Потім дійшло діло до автоматизму. Чоловік нервувався, що я їжджу по Львову із навігатором, що я так ніколи міста не вивчу, а я дійсно не уявляла, як можна їхати, щоб не думати про те, як вчасно перемкнути передачу, як це на секунду голову повернути, щоб прочитати назву вулиці. Я зараз сама собі дивуюся, як мої ноги все на автоматі роблять паралельно з руками...ну, ви зрозуміли. Але я їздила щодня практично, через страх, по - різному.... бувало, що також глохла, але це потрібно усім пройти, у вас все вийде, точно кажу!!!!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 17. Atra

  Atra Member

  усі колись починали. усі глохли і робили затори.
  коли я тільки починала їздити, мені колега сказав: "головне, не переймайся, що про тебе подумають інші водії, навіть якщо вони дууууже негарне тобі кажуть або показують у вікно, покажи під рулем тихесенько славнозвісний жест і їдь собі далі. змирись з тим, що будеш казна-що творити на дорозі, це минеться і забудеться. не спеши ,навіть коли бібікають, - жест під рулем, видох - і спокійно роби те, що треба".
  і це мені реально допомогло. може, і вам додасть впевненності
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Blondo4ka

  Blondo4ka Well-Known Member

  Мене і досі то хвилює. Але сама себе заспокоюю. То мої таракани, а в них свої:girl_crazy:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 19. La esposa

  La esposa Moderator

  всі через то пройшли, дівчата вище вам добре пишуть :)
  мій чоловік любить мене підколювати: жінка за кермом, як можна так їздити, хто тобі права давав... Я йому нагадую підйом на світлофорі в Сокільниках, коли з нього сім потів стікало, поки під гору рушить, як мене питався, наскільки далеко задня машина, як ревів на старті, щоб назад не відкотитись. (до слова, я так боялась того рушання під гору, а воно насправді якось так легко пішло, точно легше, ніж в чоловіка було в той час). А тепер сміюся з нього, що він, напевно, народився з правами в одній руці і ключами в іншій, раз може з мене сміятися. Але він зі мною пасажиром на моїй машині за той рік ще не їздив - боїться :)
  Я починала з великим страхом, але і з великим бажанням. В якийсь момент прийшло розуміння, що руки-ноги самі все роблять, голова розвантажилась. Особливо в нестандартних ситуаціях, коли спочатку вирулив, а тоді, з запізненням, стає страшно)))) так було на виїзді з нашої вулиці, коли повертаю, а мене розвертає поперек дороги на вкатаному снігу під гору...
  А ще було страшно, коли чоловік полетів, а мені з аеропорту машину треба перегнати під будинок. Я на його машині їжджу невпевнено, п'ята не в той бік, педалі зміщені не так, як в мене, заднє скло чорне і я нічого не бачу, а тут ще й дощ замерзає на дорозі... (пам'ятаєте ту суботу, коли було так слизько перший раз цієї зими? ото воно!) і нічого, легенько заїхала.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Дівчата, а як у вас з паркуванням? Бо то моє болюче місце. Має бути дуже багато місця для мене. А паралельна парковка, то ще космос. Дивилась відео, робила схеми, нотатки і всеодно не можу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1