Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

 1. marianast

  marianast Well-Known Member

  Мене вчив їздити тато, а він дуже швидко виходить з себе. Кричав, слів не підбирав. Я після тої науки була твердо впевнена, що водіння то не для мене. От не надаюсь до цього і все. Я кинула те водіння, без найменшого докору сумління.
  Сісти за кермо змусили діти. Від стресу було відчуття наче мені хтось лом вздовж хребта встромив. В руль чіплялася мертвою хваткою, з рук на коліна капав піт. В мене пару раз було бажання кинути машину в точці В і на таксі ( як нема то пішки) вертатися додому і більше за кермо не пхатися.
  Домашнім я весь час повторювала, що мені
  просила чоловіка, щоб говорив: « перелаштуйся в праву смугу, а тепер увімкни поворот, повертай на право» і т.д. Бо мені треба розслабитись. Ні разу того не зробив, все розказував, що мені
  . Мені обідно було, я досі не розумію як можна так не чути, і ігнорувати людину. Дружину!
  @La esposa мені дуже допоміг переїзд в сільську місцевість, я тут роз‘їздилась, стресів менше ніж у Львові. З часом попустисть, 100%
   
  Останнє редагування: 14 Березень 2019
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 2. La esposa

  La esposa Moderator

  о, в мене чоловіка теж в той степ заносить. Каже, що мене треба розізлити, щоб я "включилась". А мене як взлити, то хіба можу здачі дати. Восени, пригадую, поїхали ми за село, на горбок, я хотіла спробувати рушати під гору. Виходило гарно, поки не довелося на рівному місці розвертатися. Тупила, перегородила дорогу, не могла ні туди ні сюди, а йому, видно, настрій "не зайшов", він давай на мене кричати, я на нього, в полі, на весь голос, накричались, виплакалась, помирились, поцьомались і додому поїхали :girl_blush2:більше він мене так не "вчить". Якби машина поперек не стояла, то я би в тих нервах його лишила і поїхала додому :girl_haha:
  І до речі, мені теж простіше з села в місто в'їжджати, якось стрес поступово розподіляється, в Давидові перша тягучка, потім перший світлофор в Зубрі, а далі на Стрийській весь "десерт" :)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @nibysh в мене було навпаки, коли пішла сама на курси водіння то тоді ще бувши моїм хлопцем, а не чоловіком, мій коханий знаючи час і місце куди ми приїжджали на зміну учнів по водінню, сам прийшов до інструктора і питав чи будуть з мене люди у водінні, і дуже був здивований, коли той відповів, що я надаюся до того. Потім вже мені не казав, що я свою стипендію викидаю на вітер, бо то не для мене.
  Після курсів за кермо сіла через рік, бо не мали авто, але моєму вже чоловіку зовсім не подобалося як я кермую. Але коли їхали кудись на забаву чи гулянку, до дому за кермом завжди їхала я. Так як вміла, але обережно і акуратно. Більше мені авто не давав, поки сама не почала просити і вимагати і їздити САМА без підказок . Спочатку по селі, потім по трасі в Перемишляни 12 км і назад, потім до Львова (але тільки під наглядом). По місту вранці і вдень їздити сама не могла. Не було впевненості. Так і їздила по трасі і в селі.
  Через 8 років такої сякої їзди; була змушена сісти за кермо на авто більше і довше ( про паркування можна писати довго), але мій вітчим сів зі мною 2 рази вранці по маршруту, по якому я мала возити малу в садок і їхати на роботу, і 1 раз після роботи. Всі свої зауваження говорив після того як приїхали з пункту А в пункт Б.
  Зараз їжджу щодня майже 6 років, і реально отримую задоволення від водіння.
  Тому моїм стимулом була якраз дитина, без неї певно б так і їздила по селі; хоч чоловік також вже хвалив моє водіння, але вплинути на мене, щоб я відважилася на водіння по Львову не міг.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  То має клюнути в одне місце). Ну і лінь таки «двігатєль прогреса». Мене то зрушило. Зрушило в час пік, з двома малими дітьми, яким вічно щось треба, і з чоловіком за 1000 км. Пам’ятаю, як щось там сталось з коробкою передач. Я така викотилась з гірки на перехрестя, і всьо, ніхто нікуди не іде). Дзвоню чоловікові, він мені каже включай задню і свалюй з перехрестя). Я так вправно задом ще досі не вмію їздити))). Як я то зробила і нікому нічого не розвалила досі не можу зрозуміти)))).
  Ну і мушу сказати, що ніколи не думала, що кайфуватиму за кермом.але таки кайфую)
   
  Останнє редагування: 14 Березень 2019
  • Подобається Подобається x 1
 5. Tropikanka

  Tropikanka Active Member

  @mokhnatska lesia, я правильно зрозуміла, ви сама за свої гроші пішли вчитися водінню, а ваш хлопець, приходив питати інструктора чи будуть з вас люди і чи стипендія йде на вітер ? Добре, що після такого ви взагалі сіли за руль. А вітчим молодець!
  Мені допомогли лише підбадьорення і моральна підтримка, навіть коли робила грубі помилки. Я дуже чутлива до критики :girl_sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 6. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @Tropikanka, так, правильно зрозуміли, тоді в 2005 дуже дивно і не нормально реагували на жінок-водіїв. А гляньте тепер, яка кількість нас є.
   
 7. Олюнька

  Олюнька Well-Known Member

  Найбільше лякають перехрестя....
  Теорія-теорією, але на практиці все інакше.
  Як ви навчилися (самостійно) проїжджати перехрестя,
  - чи просто вивчаючи їх одне за одним?
   
 8. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну та як. Зелене світло, та й їдеш.
  Я вчора заглохла на перехресті, на підйомі. Ну нічого, всі посигналили, почекали наступне зелене і поїхали. Це з усіма буває, незалежно від досвіду водіння.
   
  Останнє редагування: 15 Березень 2019
 9. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Дратують ті сигналісти:girl_devil: В мене навіть чоловік таке собі дозволяє. Недавно їдемо, перехрестя Стрийська-Наукова. Заглохла автівка, буквочка "У" на вікні. Мій давай сигналити, я збоку. Кажу: "чого сигналиш? Забув як сам вчився? Дуже просто отак ззаду сигналити початківцю. А там, мабуть, паніка, руки трясуться, старається зробити все пошвидше, щоб інших не затримувати, тупить від того ще більше. І замість того, щоб спокійно почекати, ти сигналиш і ще більше нагнітаєш людині обстановку!" Зрозумів, заспокоївся, більше так не робить.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 2
 10. Olga Letsdance

  Olga Letsdance Active Member

  Згадала, як я вчилась водити... Ясно, що періодично глохла і впадала в ступор . Розказали анекдот, так він мені тоді "зайшов", що потім коли глохла, згадувала його, посміхалась й розслаблялась, подумки йшла до "сигнальщика" й говорила йому це
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Зе бест! Зе бест! x 3
  • Смішно Смішно x 2
 11. Олюнька

  Олюнька Well-Known Member

  там, де є світлофори, все зрозуміло :).
  а де нема?
  --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
  взагалі-то в населених пунктах дозволено сигналити лише для того, аби запобігти ДТП.
  Час водіям відівчовуватись сигналити на кожному кроці.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 12. Orman

  Orman Модератор-бомба

  правила проїзду нерегульованого перехрестя?
  мене вже не дратують
   
 13. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  мене дуже дратують, коли я пішохід. Бо вуха закладає.

  А коли я за кермом, мене те сигналення не зачіпало і не зачіпає. Не знаю, чому так, бо дуже боялась, що власне буде оте
  І парадокс, але коли я реально тупила, можу пригадати буквально 1 чи 2 випадки, коли мені попадались нетерплячі водії позаду (буквочки "У" не чіпляла)
   
 14. Олюнька

  Олюнька Well-Known Member

  тому й пишу - теорія теорією, а практика - то складніше.
  коли потрібно швидко і правильно зорієнтуватись.
  і врахувати унших учасників дорожнього руху, які їдуть за єдиним правилом - правої руки.
  та й перехрестя різні бувають.
  зі зміною напрямку головної дороги, ....

  і якщо вже про правила - там чимало є суперечностей....
   
 15. Orman

  Orman Модератор-бомба

  @Олюнька
  Складайте план поїздки наперед - дуже допомагає. Я навіть зараз так роблю. І якщо там по дорозі є складні місця, то сісти розібратись наперед хто там кого має пропускати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 16. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Водіння давалось мені і дається нелегко. Впевнено себе почуваю, коли вивчений маршрут. Тому найкраще накатати в супроводі з інструктором (не чоловіком )кілька маршрутів і ними користуватись, відточуючи практику кермування. Мій кошмарний страх - заїхати в запарковану тупікову вуличку, коли на зустріч теж рухається авто і потрібно якось розминутись. Тому паркуюсь в перевірених місцях, де достатньо місця. Краще прогулятись зайвий раз.
  Щодо сигналів, деколи не розумію, що то сигналять мені, а одного разу включила аварійку і вийшла з машини, активно повідомивши жестами своє обурення водію, що бібікав(то був виїзд з другорядної дороги вліво через 4 смуги жвавої траси), йому звісно було «видніше» позаду мене, чи можна виїжджати.
  Буду банальною, все вирішує практика. Просто комусь потрібно менше часу, комусь більше, щоб довести до автоматизму деякі моменти у водінні. А коли впевнений у собі, то і заглохнути не страшно. В мене буває іноді, і руки вже не трусяться.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 17. Олюнька

  Олюнька Well-Known Member

  хіба що таким чином. дякую за поради!
   
 18. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Ой ні, в мене теж:) і не тільки перед перехрестями, а також перед незнайомоми районами.
  От, наприклад, перехрестя Промислова-Липинського((( скільки там їду, так і не можу розібратись що й до чого, добре що їду переважно прямо по Липинського...Може мені хтось тут пояснить?:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  А що там незрозуміло? Там же світлофор, нє?
   
 20. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @olerusya що саме не зрозуміло там? Це перехрестя дуже норм регульоване.