Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Десь за 2-3 тижні має прийти в норму. Під час виписки з пологового лікарка дивиться на кріслі і нормально запихає руку, мені здавалось, що і дві може запхати у мене також треті пологи, приізджала на контроль до неі десь за 2 чи 3 тижні, то вона вже не могла запхати руки. Казала, що матка якщо все добре закривається і вже так не оглянеш. Не знаю чи ви ще в пологовому, але кажіть щоб обовязково при виписці на кріслі оглянули. У мене було дуже багато виділень і не зважаючи на це не все вийшло, утворились згустки крові, досить багато і великі за розміром. При огляді лікарка нашупала іх у матці і мусила все вичистити, казала, що якби не подивилась, то самі б не вийшли, могла потім відкритись кровотеча.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а мене ні разу не дивились. і добре. хоч розривів не було, я не дуже хотіла, шоб туди хтось пхався. для контролю згустків є узд, хіба ні? Цікаво, як там по протоколу. Може дійсно має бути огляд
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Навіть не знаю як по протоколу. Мені ща узд нічого не казали і не робили. Я також не дуже горіла бажанням, щоб оглядали, але коли побачила всі оті згустки, то була рада, що все-таки оглянули, пару днів була в шоці від того, щоб було якби іх не почистили.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мені тричі тільки УЗД в пологовому робили, ніяких оглядів на кріслі. Та й фіг би я далася :girl_crazy:
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    3 тижні сережня норма для набряку і ужасті вагіни. До 8 тижня має бути ок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я більше скажу - і УЗД не треба. Мені робили тільки після перших пологів.

    Нормою (в США наприклад) є вихід згустків величиною з м‘ячик для гольфу. А він такий величенький. То тільки в наших лікарів нічого саме не виходить.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2019 ---
    Самі б вийшли.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2019 ---
    Я значить щаслива людина. Або мене важко налякати. Бо буквально через 24 години вже все було зовсім не страшне на дотик.

    В пінтересті є багато рецептів як і з чим наморозити підкладок щоб потім зменшити набряк. Якщо кому раптом треба.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене 7 днів . Потім згадалася вже опосля.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    @Orman в мене були розміром як кулак, не орієнтуюсь чи мячик для гольфу приблизно такий самий. Але я б налякалась, якщо б це все вдома почало виходити. У мене ні в перших, ні в других пологах такого не було.
     
  9. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    У мене. Нормально стало на місце :girl_haha: десь через 3-4місяці
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Баян Баян x 1
  10. Nett

    Nett Member

    а як довго усі ці "процедури" тривають на день? Я в колінно-ліктьовій позі по 20 хв. ввечері стою, коли дитина найбільш активна. І ранком ще десь годину. Думаю, чи варто більше.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене жодного разу після пологів не оглядали ні на кріслі, ні на УЗД. Жодних проблем. Думаю, організм сам здатен відновитись і очиститись.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Перший час після пологів там все настільки по-іншому, що показуватися при потребі бажано не звичайному гінекологу, а тільки акушеру. "Акушерська" вагіна дуже відрізняється від "гінекологічної" - це я навіть в книжці про лікарів читала :)
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2019 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я ходила на УЗД, "щоб мене заспокоїли", бо плацента вийшла розвалюшна, і оболонки по відчуттях вийшли не всі
    ага, заспокоїли :) щойно зайшла в кабінет - "чому у Вас такий великий живіт?" еее...може, тому, що я вчора народила свою четверту дитину? Ну і порівняно невеликий він був... По УЗД - "лохіометра", рекомендували окситоцин і контроль за тиждень. Я замість окситоцину штучного причепила на себе Лідку і не знімала. За тиждень - знову погане УЗД, кіпіш, згустки. Вдома мені вийшли залишки оболонок, я поговорила по телефону з @Orman і вирішила, що це саме ті оболонки так налякали УЗДистку. Лохії відходили добре, тож нічого більше не робила. І на ще один контроль, здається, навіть не прийшла.
    А ще за тиждень у мене піднялася температура і перше, що я подумала - дуже погане. Але за пару годин розболілося горло, і я не могла нарадітись - ура, це всього лише горло.
    Живіт виявився жирком (який досі не можу скинути:) ). Озираючись назад, розумію, що без тих УЗД мені було би значно спокійніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені після перших і других пологів також не було ніяких згустків, чесно кажучи після третіх пологів я була шокована, що таке може бути, бо раніше навіть нічого про ті згустки не чула. Після третіх пологів виходило дуже багато виділень, от зразу після пологів, і згустки зразу були ще в пологовій залі, але маленькі. Потім акушерка вирішила, що треба кровоспинне дати, може в тому причината утворення тих згустків. Після пологів виділень також було багато, але на час виписки вже майже не було, після чистки виділення відновились, ще день-два було багато, потім трішки.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене теж не було жодного разу.
    мова йде про те що і без і з - це варіант норми, а не жах і чистка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1

    Після 3х пологів лохії виходили довше двох місяців, періодично бачила згустки розміром з велику фасолину - то трохи мліла від побаченного :). Температури не було, то старалась не панікувати і чекала.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А в мене після перших пологів були великі згустки і досить довго, на вигляд як сира печінка, розміром з перепелині яйця, але я тоді навіть і не думала, що то не норма, виходить та й виходить собі. Тоді в ПБ мені і УЗД робили.
    Після других пологів ніяких згустків не було, трохи крові хіба, але тоді мені чистку робили.
    Після третіх, як в перші дні місячних, але це вже майже 2 тижні пройшло, то протягом дня просто мажеться. Чистки і окситоцину не було

    Про УЗД після пологів читала, що інформативним воно є на 8-10 день
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    відносно інформативним. В мене якраз на 8 день показало повну матку каки і бяки.
    Тут, на мою думку, ключовим є: чи було активне ведення третього періоду, вишкрябання тощо. Якщо ні і нема болю, температури, йдуть лохії - то презумпція того, що все гаразд.

    Тут були питання про інтимну красу, і я доєднаюсь. Нещодавно помітила, що в мене сильно випирає лобкова кістка. Не те, щоб "ширші бедра", а власне та кістка вийшла сильно вперед. Хтось таке помічав за собою? Це ж не симфізит якийсь, вірно?
     
  20. Anty

    Anty Well-Known Member

    Зрозуміла, шо я хоч і народила дитину, але шось зовсім не в курсі про стан матки після лохій. Ну, може це тому, що я до гінеколога після народження дитини перший раз пішла вже коли почалися перші місячні, то малому було більше року. І от після того в мене місячні були дуже болючі. Потім за пару років знайшли поліп матки і в минулому році видаляли гістероскопом. Може бути, що це наслідок після перших пологів, що плацента не вся відійшла тоді?