Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    якщо ви ставите Утрожестан, то він дає рясніші виділення. Зробіть собі прокладку з тканини в декілька раз складеної. По тому наскільки вона мокра і зорієнтуєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В Березовської на сайті є про це стаття. В мене в цю вагітність постійно виділення і рідкі, і густі, я навіть на огляд ходила і мазок здавала, все ок, тому вирішила, що мабуть так зараз треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я би на вашому місці перестрахувалася, бо болі +коричневі виділення в 2-3 триместрах може бути не так «лайтово»
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    @aknytsU я робила тест на підтікання вод, дав лікар в ПБ, був позитивний, але мазок з роддому був негативний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Звітуюсь. Була в чергового в ПБ, тест на води негативний. Критичної ситуації немає. Серцебиття дитинки добре.
    Рекомендації: зберігати спокій (фізичний і психологічний), Утрожестан (до 32 тижня), Магне Б6, Гемотран (пару днів).
    P.S. ніхто не каже, через що такі виділення почались, хоч я вже сама їм можливі причини озвучувала 1) підвищений цукор, 2) недавній прийом Дексаметазону та купи інших препаратів, 3) вчорашня прогулянка (?), дивна причина, бо так і ходжу приблизно щодня, 4) «незвична» фіз.активність після тижня відлежування в стаціонарі.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    жодного разу Дексаметазон не провокував в мене виділень. Як і інша купа"моїх" препаратів. Але це в мене . Як каже моя Г. - "медецина-наука не є точна":girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Це чудово :girl_smile: А що взагалі казали? Від чого болі, щоза виділення?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хз від чого. Може шийка почала згладжуватись, може підняли щось важке (але такого не було), може молочниця (але інших ознак як от печіння, свербіння, специфічного запаху нема).
    Питання так і лишилося відкритим.
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Таки вона, зараза.
    До всіх проблем доєдналось ще це.
    Сода/ромашка не допомагає(( Знов медикаменти приймати :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На мою думку, молочниця у вас на фоні стресу
    В мене в цю вагітність була жахлива молочниця, я в життя такого не мала, страшенний свербіж і виділення неприємні і я точно знаю, що це було більше психологічне. Зникли подразнюючі фактори - пройшла молочниця. Я нічого не приймала, тільки підмивалась дегтярним милом і старалась більше ходити без білизни
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене в другу В була і майже перед самими пологами, нічого не приймала. Часте підмивання, зміна білизни - стандартна схема. Проходила на якийсь час.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Стрес не виключаю, бо стільки подій було, але впевнена на 99% що то через підвищений рівень глюкози в крові.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    спробуйте ще виключити цукор/солодощі з раціону мені допомагало
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кхм, в людини цукровий діабет.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Мені здається з якоюсь вагітністю я мала молочницю і робила "санацію" вагінальними свічками. Все-таки то родові шляхи, грибок/бактерії. Воно то нічого приємного, але більше безпеки ніж потенційної шкоди для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я в цю останню вагітність страждала від молочниці. Думаю, що через постійні вагінальні таблетки. Тому теж перед пологами таки пролікувала її свічками. Відчула тоді таке полегшення))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ггг - хлопчик :girl_haha:
    Я ж то знаю, що я пацаняча мама, тому на 100% не стверджувала
    Я аж перепитала Лотоцьку чи правда - а вона мені каже: "Повірте, я в тому розуміюсь" :girl_crazy:
    Так що вибираємо ім"я для меншого, Тимофій тішиться найбільше, бо від початку просив братика :girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 13
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Знову я поговорити про свої ознаки симфізиту. Сьогодні на УЗД вже мені наміряли 6,3мм, тобто за місяць збільшення на 2мм. Ніби все в межах норми, але там в мене живе принцеса-богатирка, на 38 тижні наважили майже 4кг.
    Подзвонила до одної лікарки з ПБ, вона поки проблеми не бачить, сказала, головне не переношувати, щоб кості не затверділи.
    І от так чисто гіпотетично, якби в умовах ПБ був вільний вибір пози, то мені вертикально народжувати і так би не дозволили. В домашніх акушерок читала історії абсолютно звичайних пологів у жінок з симфізитом
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не бачу зв‘язку вертикальності з симфізитом. В мене в кожних пологах був «симфізит» ну тобто з‘єднання розходилось, але не критично.
    Всіх «переношувала». Третю дитину народжувала абсолютно вертикально.

    І ще про кості. Четвертій дитині 10 місяців, а кості досі стають на місце. От 10 місяців вони розкладалися і 10 на місце складаються. Природа не дурна. Слідкуйте, вважайте, але лікарів фільтруйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Подзвонила до лікарки, яка найкраща в нашому місті, до симфізиту і крупної дитини вона абсолютно спокійно віднеслась. Але той перенос то в нашому пб прирівнюється до патології і дуже страшної проблеми (моя сусідка в пб працює, то тільки тим і страшить). Я би може і не дзвонила, але УЗДист попався ще старої закалки, щось ніс про те, що мені більше не можна буде народжувати і по його стандартах розходження в нормі до 5мм, він так і в висновку написав.
    Я з тим всім переспалась і сьогодні вже норм, а не "всьо пропало, тре під ніж лягати". І от думаю, що буквально на тижні читала в Одена, що вони дуже рідко призначають УЗД і додаткові аналізи через стрес для вагітних, Сірзи теж про то і треба було мені того УЗД?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1