Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    розмякшує шийку..ну це так мені на хлопський розум прояснили.
    З тиском я пила спазмалгін і папазол .Але це мій випадок.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас всім радять.

    Коли біль від кругових зв'язок, це не той випадок коли користь перевищує шкоду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Цілий день по суті якийсь ниючий біль внизу, дискомфорт. Зранку, як ходила, боліло збоку внизу. Лежала - проходило. Потім якось легше стало, але ледь чутно піднивало. Поїхали по справах і от в машині розтрясло чи що і весь низ тепер ниє. Зараз вже і не поїдеш кудись. Не знаю куди то їхати завтра зранку, в поліклініку (на обліку не стою ще) чи зразу на узд кудись...
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А я сьогодні гарненько "прийняла дозу" ранкової кавусі і пішла до церкви. Стало мені трохи зле. Вдома наміряла аж 80/50 тиску при моєму робочому 100-110/70. Моя Г. крім елеутерококу нічого не вміє виписувати, то ж я не придумала нічого кращого, ніж випити ще однієї кави.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я сьогодні увесь день якась ледве повзаю - і так по можливості повідміняла нетермінові справи, але от зараз навіть їсти готувати не хочеться... У мене всього-навсього 100/60, але вже замало. Кави не п"ю, а чорний міцний чай ефекту не дав :sad: Ще вчора-позавчора чемно-красиво було 110-120/70 (якраз міряли бо на облік ставала), а тут чи то погода міняється, чи яка біда. Нічо не хочу, хочу спати, а ще як згадаю, що завтра мінімум на годину раніше вставати щоб таки доповзти до поліклініки і здати першу порцію аналізів, то хочеться прямо вже в ліжко заритися :girl_crazy:
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вчора день такий просто..,магнітні бурі, ранок піковий...
    Вода, і фізичні вправи мають помогти, принаймі мене тримали в тонусі. На крайній випадок, на дуже крайній, червоне вино..кава має такий ефект зворотній, що може збити ще нижче тиск..
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ви як почуваєтеся? Якщо біль не проходить, краще лишній раз перестрахуватися - до лікаря або на УЗД. Мене на днях малий в супермаркеті так добряче штовхнув візком (не в живіт, а ззаду, але віддало аж вперед), то теж були того дня трохи неприємні відчуття по низу з боку удару. Але списала то на м'яз, який трохи розтягнуло, той день чемно лежала-відпочивала, то пройшло все наступного.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене завжди був понижений тиск, 90 (100)\ 60, а в жіночій консультації вже два рази міряли,то 110\70(75). То може бути, що тиск при вагітності піднімається? Бо 110 ну точно ніколи не було. Ну або медсестра так міряє) треба самій перевірити. Ну хоч то нормальний тиск. Але так як все життя був низький,то нормальний дивує:)
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Thebestnata
    В мене таке було. Все життя 90/60, під час першої вагітності змінився на 110/75 і так більше до « моєї» норми не повернувся. Так і ходжу з високим тиском, бо ж звикла, що 110 то мені забагато))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То від ЖК тиск піднімається.
    Я раз прискакала, після якоїсь черги чи що, то зразу сказала, що тиск поміряємо після всіх розмов і замірів, бо зараз точно високий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тут прям общєство гіпотоніків :)
    В жк тиск записували 110-120/70-80. Хоча я по циферблату та серцебиттю вловлювала свій робочий тиск 100/60. Терапевт писав в обмінку так, як і відчувалось 100/60.
    В пологовий приїхала з тиском 90/50.
    А взагалі, в останні тижні попередньої вагітності, та пару раз після мала реакцію на різку зміну погоди (коли і сонце, і дощ, і вітри гонять ті всі хмари...) - стан практично безпорадний, гудить голова, підташнює і з ліжка важко встати, аж до запаморочення. Раніше думала, що погода на мене не впливає. І вже місяць не пью кави (2 тижні після пологів). Важкувато з недосипами.
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую, наразі ніби пройшов. Вчора приїхала додому і весь вечір суто лежала. Спостерігатиму тепер. Мене, власне, не штовхав малий, нічого такого. Просто проснулася зранку зразу з болем.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то суперовий тиск
    В другому триместрі може трошечки бути вищий, ніж в невагітному стані. А потім знов судини розширяться - знов може знизитись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. Тиждень тому мала ГРВІ, після того здала кров . То ШОЕ були 37(при нормі менше 20), а лейкоцити 18 (норма до 9). Сьогодні передала, то 34 і 17 відповідно. Чи то може бути небезпечно і йти до лікаря?
     
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене ці всі показники були ще гірші. ШОЕ, наприклад, 78. Лейкоцити 20. Гемоглобін 94. Лікарка сказала не перейматися , то часто буває під час вагітності. Призначила тільки таблетки , щоб підняти гемоглобін.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вагітних ШОЕ може бути підвищена. Тим більше після хвороби, але навіть в здорових може бути 40.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Сподіваюсь, нікому і ніколи не придадуться мої рекомендації.
    Але вени в тих місцях - це без перебільшення одне погане слово, за яке можуть забанити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в мене нині вкотре голова розвалюється. І я починаю гризтися тим, що може то варто міряти тиск, бо головний біль що через день-два то вже капець. Тискоміра не маю і ніколи тим не бавилася, то думаю чи купити чи бігати в процесі прогулянок в поліклініку просто щоб тиск поміряти? Раніше думала, що вирішу то курсом масажів, але поки не перейдуть грипи, ходити щодня на масаж в поліклініку (ну бо я там все ходила) боюся. А так ще за трохи, то вже і не вийде ходити, як пуз підросте то не вийде вже на нього лягати. Але при В тиск треба пильнувати, правда? бо я шось при першій В таких проблем не знала взагалі...
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В аптеках часто буває тиск міряють (безвоздмєздно :) ) - попитайтеся в тих що Вам по дорозі.
    Я сьогодні на касі в супермаркеті дивилася на кавові стікери і щось вони мені аж запахли. Голова теж боліла (я якась невиспана днями, певно, теж тиск низький, все не зберуся поміряти хоч тонометр і маю). Купила я ту каву, залила 100 гр води гарячої і випила без цукру (я каву взагалі не дуже люблю, а з цукром зовсім бє) - нормально так пішла мені :girl_crazy:і голову трооошечки відпустило.
    Ага. Масажі, доречі, не завжди належачи (особливо на животі) роблять. Я ще вагітна тоді не була, але те що мені треба було остеопат і так або насидячи або коли я лежала на спині "ремонтував".