Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @aknytsU а який у Вас гемоглобін?
    Я думала в грудному молоці є все необхідне :scratch_one-s_head:
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю, не здавала.

    Я про анемію в дітей місяців 10-12 знаю (в старшого була, але все внормувалось). А таким малявочкам що давати (чи не давати) без поняття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Побільше гуляти, таким малявочкам! А вам, їсти гречку, печінку, та просто, щоб був різноманітний раціон. Все внормується, в такому віці, дуже швидко змінюються всі показники.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Кількість заліза в маминому молоці стала і не залежить від рівня гемоглобіну в мами. Відповідно, покращене харчування мами впливає лише на мамин рівень гемоглобіну, дитині не передається "надлишок".
    Якщо ж у дитини діагностовано анемію (але дійсно анемію, хорошим лікарем, на основі не тільки аналізу крові з пальця, а й рівень феритину, визначено вид анемії), тоді приймаються лікарські препарати. Харчуванням у віці навколо 6 місяців виправити дефіцит не знаю чи можливо.
    І біля 6 місяців теж буває зниження, бо можуть вичерпуватися запаси заліза (депо заліза), накопичені дитиною під час вагітності. (Наприклад, у дітей недоношених, дітей з двійні/трійні; чиї мами мали анемію під час вагітності - малі запаси; діти, які набирають вагу дуже активно - депо витрачається швидше).
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Це стосується тільки заліза чи всіх речовин/вітамінів/мінералів?
     
  6. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Таки треба розглядати кожен нутрієнт окремо.
    Наприклад, не залежать від харчування мами або змінюються мінімально: кальцій, фосфор, натрій, магній, залізо, цинк, мідь, фолієва кислота.
    Залежать від харчування жінки та рівня в організмі: вітаміни А, Е, С, D, К, В6, В12, йод, селен, біотин, тіамін, рибофлавін...
    І це цікаво, що рівень деяких нутрієнтів вищий в молоці, ніж у плазмі маминої крові (напр., тіамін, рибофлавін, вітаміни С та В6).
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, можливо трохи не по темі.
    Але чим зараз обробляють пупок?
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    По протоколу - нічим.
    "Нема необхідності обробляти пуповинний залишок
    антисептиками та антибактеріальними засобами за умови забезпечення
    раннього контакту матері і дитини "шкіра до шкіри" з подальшим
    спільним перебуванням (A)."

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    О, ми з @Jusi синхронно;)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Чим спасти дитину від болю під час прорізування зубів? Зривається вночі і плаче що неможу нічим заспокоїти, груди брати відмовляється, сьогодні зранку теж постійно плаче/ниє.
    Пи.Си. як зрозуміти що це саме прорізування зубів так непокоїть? Слюниться і все гризе вона мабуть з 1-2місяців.
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Оо, в нас сьогодні така ніч була, як Ви описуєте, заснули двоє близько 4 ночі :girl_cray:
    Перед тим як дати груди я малій своїм пальцем масажую ясна, добре притискаючи, аж скрип чути. Мала стихає і бере груди нормально.
    Вдень ще даю їй охолоджені прорізувачі, такі наповнені водою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Разово можна дати нурофен. Я давала пару разів наніч, реально ставало легше і спала добре. Але то хіба разово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Маємо температуру (електронний термометр показує 37,5) при тому немає нежиті, кашлю, горло правда не дивилась... малеча трохи в'яла, спить кожні 2 години (зазвичай спить тільки 2рази в день, а сьогодні вже до обіду двічі спала). Думала спочатку що може на зуби але зараз вже незнаю, коли лізли нижні такого не було(
    Вночі теж була, правда незнаю яка, малеча постійно просиналась і плакала поки не дала їй свічку Ефералгану
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Здайте сечу. Просто порада.
    В моєї так було перед Новим роком - ЗАС жахливий (ацетон, білок, лейкоцити, бактерії), лікувались. І здавали ше тричі для контролю.
    Та, надіюсь, у вас все гаразд)
     
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дякую за пораду, а як лікувались? То була віруска?
    В нас температура вже третю добу, сиджу як на голках, ще й вихідні, в лікарню їхати не хочу, завтра викличу лікарку додому
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2020
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Канефрон, Бісептол.
    У заключенні пише «інфекція сечових шляхів».
    Після того виявили гемоглобін 72.
    Тепер його піднімаєм.

    Т, до речі, теж була в межах 37,1-37,5.


    А як сечовиділення, нормально? В малої було досить рідео на той момент то я ще з тієї причини тривожилась.
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Температури з вчорашнього обіду або зовсім немає або невелика (мала настільки болісно на все реагує що навіть температури поміряти не дає) в порівнянні з тим що була 38,5-39. Пісяє ніби нормально, але ми не висаджуємось то мені важко сказати а багаторазові підгузки намокають десь так само як завжди
    Вчора я трохи заспокоїлась бо температура впала, але малеча досі дуже неспокійна, спить по трошки і часто, постійно то плаче то ниє, а цієї ночі зовсім не спала з 2-ї до 5-ї, постійно плакала, навіть кричала, як тільки вдавалося її заколисати то десь на хвилину і далі крик((, і ще коли плаче то не бере груди, взяла коли трохи заспокоїлась і я їй трошки молока в ротик сцідила..десь о 5-й ранку дала свічку Ефералгану і малеча заснула трохи і навіть груди поїла. Думала що то може стоматит але ротик в неї чистий... Незнаю що але її щось добряче болить - то або вуха або горло або так зуби лізуть.
    Викликала лікарку, надіюсь визначить що це
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Фух, все нормально, то в нас розелла чи розеола, її ще називають трьохденною гарячкою. Але я як побачила сьогодні в неї висипку то вже передумала всі інфекційні хвороби.
     
    • Подобається Подобається x 1