Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    хто зціджувався на роботі - таке питання: а де саме ви зціджувалися? туалет, власний кабінет, кухня? бо туалет - якось не гігієнічно ніби (хоча там ідеальна чистота), у кабінеті я не сама, на кухню теж купа народу ходить...
     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Цидідься як можете, молоко яке лишається - в морозілку. Пригодиться.
    А навідь якщо молока стане менше згодом відновите. Я відновила лактацію після повної втрати молока. По краплі цідила.. мама казала що я дурнею страдаю. Годувала півтора роки поки Віра сама не відмовилася.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    У лікарні власне прошу класти молоко в морозильник. Уже там маю його стільки і в холодильнику, і в морозильнику, що можу віддавати на доброчинність. :girl_blush2: Нині за один раз націлила 200 мл. :shok: Сказала мені медсестра, що мені "пощастило", що я так багато молока маю, на що я відповіла, що я над тим працюю, аби молока було досить. ;)
     
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    А як правильно зціджуватись, щоб націдити молока на запас і не розігнати лактацію?
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Зціджування молока руками
     
  6. Saffi

    Saffi New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    мій завжди спав в чоловіка як я йшла
     
  7. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Дівчата, не знаю, чи в правильну тему пишу, якщо ні, то попрошу модераторів перенести. Скажіть будь ласка, коли треба зціджувати молоко? В мене молока достатньо, йде одна грудь на 2 годування (годуємось кожні 1,5 години), малявці пару днів (див. лінієчку), дискомфорту як такого не відчуваю часто, але в одних джерелах читала, що на початках становлення лактації треба зціджувати молоко, щоб його було достатньо, коли малявка почне набирати кілограми на наступних місяцях, а в інших сказано - зціджувати тоді, коли дискомфорт у грудях або коли мамі треба відлучитись кудись на довший час. Чи треба в моєму випадку то зціджування? Я просто щойно попробувала троха зцідити, то шось націдила фігню (бо не вмію толком ще то робити) і в мене це забрало уйму часу...
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    я не зціджувала, якщо дитину часто прикладати вона сама собі насмокче "на потім"
    то, як я розумію, мається на увазі лактаційна криза? в мене таке було в 3 місяці малого, обійшлось тим що виїдав обидві груді за одне годування, десь за тиждень-півтора все внормувалось
     
  9. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Та нє, в мен еше кризи ніякої нема ттт:) Але я перечитала купу інфи і в одних джерелах кажуть одне, в інших - інше, одні кажуть знайомі шо треба зціджуватись, інші - що нє, а мені нормально і так, цицьки не дуже тверді, комфортно поки шо... взагалі не розумію, нашо то зціджування?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    попит породжує пропозицію. Це правило стосується і вироблення ГМ.Тому вам немає потреби зціджуватися. Сцідження показане у окремих випадках: неможливості мами погодувати дитину через певні медичні втручання і протипокази медикаментів ( в цьому випадку сціджуванням зберігається система лактації); якщо необхідно відлучитися і залишити дитинці ГМ на годування ( немає змоги погодувати самостійно);якщо є сильний лактостаз і дитинка не може захопити переповнену грудь ( в цьому випадку зціджується трішечки до полегшання і далі дитинці даються груди). Просто так цідитися немає сенсу і не потрібно.
    не шукайте собі зайвих проблем
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    ну то не шукайте пригод собі, як вам все ок. І бажаю ніколи не знати що таке гіперлактація. Повірте, то така сама біда, як і те, що комусь молока бракує (якщо насправді бракує) і внормувати її, ой як непросто. Для чого розганяти те, що в нормі? Перечитайте посилання з першого допису в темі.
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Бренда, у вашому випадку зціджуватись не потрібно, бо розженете лактацію, так і буде оте безкінченне зціджування, яке забирає багато часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Зціджування потрібне, коли мама не змоги прикласти дитину - коли дитина в лікарні, коли мама має відлучитись більше ніж на кілька годин.
    Превентивно зціджуватись - маєте забагато вільного часу і не маєте чим зайнятись?:) То відпочиньте, книжку почитайте ;) Малеча собі все налагодить краще, ніж будь-яке зціджування. Головне дати доступ до грудей на вимогу.
     
  14. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Не знаю де запитати:girl_sad: Маю в липні іти на весілля (то обовязково), годую дитину грудьми, весілля в іншому місті, малу з собою ніяк не зможемо взяти, залишу з бабусею.От відтепер собі сушу голову, що я зроблю з грудьми, раз просто поїхала в інше місто, не було мене 6 годин, то груди порозпирало, летіла додому(((Що я зроблю там???випю трішечки води і що?може хтось був в схожій ситуації...
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Можна зцідити:)
     
  16. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    sos!!! в червні треда на два дні відлучитись від дитини а хочу продовжити годування начиталася вже стільки порад форумів і іншого шо голова болить від того і запуталась тільки ( чи правильно я все зрозуміла молоко требе сцідити (маю молокосос) у такі контейнери пласмасові для молока - є купила , і маємо дома морозілку тиди поставлю воно там стояти може 2 тижні чи ні ? і питання а скільки треба на раз малечі молока? Малому майже 6 місяців віга 8400 як взнати бо не знаю скільки націдити ((( :download:
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Зціджуйте, молоко зберігається 3 міс в морозильнику.
    приблизно 1л плюс мінус 100-200гр на добу. Але той хто залишиться з дитиною хай годує з ложки.
     
  18. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    ого 1 л молока нічого собі . точно 3 місяці в окреомостоячій морозильній камері чи 2 тижні перепитую бо дісно запуталась я що де і скільки
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    я годувала малюка тільки сцідженим молочком, тому можу підтвердити, що на добу в загальному йшло біля 1 -1,2 літра ( могла точно поміряти)
    до 3 місяців. І той. хто буде годувати дитинку, хай пам ятає. що молоко можна розморожувати лише на водяній бані і не допускати перегрівань) ( ніяких кидань у кип яток чи використання мікрохвилівки)
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    треба регулярно зціджувати, то факт.

    Не уявляю того на практиці - треба тоді цілодобово дитину з ложечки годувати.
    Раз на добу треба 1-1,2 л молока. на 1 раз бл 200 мл - скільки часу піде на те, щоб це згодувати дитині? Якщо дитина витримає такі забавки.
    Ну, і ще треба буде націдити додатково - "на запас" - бо з годуванням ложечкою немало молока піде "на розлив" ))) Пробувала.

    ---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

    Ще читала, що навіть сильно калатати не бажано, бо руйнуються білки якісь