Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    То якійсь спеціальні чи можна просто найбільші нічні будь-якої марки? В пологових дуже тепло? Тонкого халатика буде достатньо? Чи пготрібно буде махровий?
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я мала свою таку страшненьку нічнушку на родзал, але мене переділи в одноразову з набору. Але мене вона не парила, бо жарко сильно не було, і сильні болі були, то не звертала увагу на все інше)
    І одягала спочатку одноразові труси і пеленку тримала, а потім прокладки великі післяпологові. В одноразових трусах було зручно, бо без резинок, легенькі. Прокладки можна і урологічні, але є спеціальні післяпологові. Я купувала все через сайт Panama, то там безкоштовна доставка кур'єром додому ( мені так було зручно).
    Я народжувала літом, то було комфортно, навіть вікно в родзалі відкривали ( до народження доці). Як зараз, коли включать опалення не знаю, але думаю, що точно халатика достатньо буде. Там ж створюють теплі умови для дітей. В палаті теж вікна трохи відкривали, але деякі мами були проти)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Так, хоч моя сорочка була без плямки, але я купила дуже страшну, то потім не вдягала. Зараз би купила щось норм. щоб і потім згодилось. І я не хотіла бути в тому одноразовому пакеті, без проблем дозволили бути в своїй сорочці.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    З власного досвіду раджу Canpol і дуже не раджу ВElla.
    За температуру всюди на скажу, на Мечнікова тепло
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені теж дозволили не одягати сорочку з цього набору,мені було комфортно у своїй. Плями були, але я не викидала, віддала додому попрати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Чи потрібно в ПБ брати чоловіковий паспорт/копію паспорта?
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хіба якщо хочете зробити на місці свідоцтво про народження
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Підкажіть де можна купити післяпологові прокладки (не в інтернеті), бо питаюсь в кількох аптеках і їх немає, чи є якась різниця між ними і урологічними?
    Чи не шукати а зробити собі з простині непотрібної? Після перших пологів мала з простиньки і ніби непогано, але немаю з чим порівняти
     
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    То мають бути урологічні, так в аптеці і питайте, бачила у ватсоні. Мені було в них нормально, нічого не парило, пачки було замало
     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я тому і питаю, бо є урологічні, а є саме післяпологові, правда різниці незнаю
    пачка скільки штук?
     
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Купляла на Панамі разом з памперсами і всякими причандалями доя дитини, урологічні фірми Тена, мені були супер, такі в магазинах-аптеках не бачила, в пачці 8 штук, брала 2 пачки, то мені бракнуло, думаю трьох пачок би хватило, одна пачка на панамі зараз 53 грн., спочатку вдень 4-5 штук йшло, але в мене було багато виділень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я брала на Панамі Беллу - 4 пачки. Всі використала.

    @Lemeshchuk якщо вам зручно з старого простирадла, то я б не переймалась. Мені незручні саморобні, тому купувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    Плюсуюсь до тени, купувала на перші пологи в ватсонсі. Потім ще мені їх довозили, бо 1 пачки було мало. Використовувала також і саморобні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я мала пачку після других пологів- незручні , капець. Які небудь.
    Після перших пологів я мала прокладки Canpol, навіть порівнювати не варто. Вони були мягенькі, верхній шар наближений до натурального, гарно лягали на білизну
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну бачите - кожному своє.
     
  16. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    В Антошці є післяпологові прокладки
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    прокладок краще, ніж натурелла а зверху маленька тряпочка зі старої простині - для мене не було.
    За 4 нагоди випробувала і chicco, і трусики одноразові, і беллу, і просто шматини дикого розміру.
    знайшла своє
    Але у мене не було швів, тому від звичайної прокладки не було шкоди навіть у найперші дні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    35 т, пора вже готувати сумки в роддом :connie_pull-pigtail
    В мене питання про сорочку в родзал. Вона має бути на гудзиках, я так зрозуміла. Бо коли малятко кладуть на живіт мамі, не буде ж та сорочка просто піднята аж до шиї :scratch_one-s_head:
     
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Піднімають сорочку і викладають дитину. Зручніше брати коротку і щоб мала гудзички на грудях, щоб зручно годувати.
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Так годувати ж будеться уже в палаті. Там у мене буде інша сорочка. Я розумію, дурниці мені в голові, але ця піднята сорочка мені муляє :girl_crazy: