Збираємо дитину в садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Пупсик, 2 Липень 2013.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Назріло в мене запитання, як одягати дитину в садочок. З вересня плануємо потрошку ходити, а як одягаються дітки в садочку не знаю. Я так розумію, щоб гарно і зручно було. Стикнулась з різними думками. Хтось вдягає в те, що не шкода. Хтось навпаки в все найкраще. А що порадите ви?
    Якщо вже є така тема, прошу модераторів перенести допис.
     
  2. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Одгаємось в садочок

    В першу чергу , щоб було зручно! На цьому наполягають і вихователі. Менше усіляких там гудзичків, застібок і т.д. Найкраще на липучках, якщо мова йде про взуття, і на резиночках , якщо мова про одяг. Тобто, щоб дитина максимально могла самостійно впоратись з одяганням-роздяганням. З нашого досвіду, мала дуже любить в садку бути в спідничці або сарафанчику, в штанцях не любить, ну і наприклад в джинсах не дуже зручно на мій погляд бавитись в групі, навіть хлопчикам частіше вдівають якісь штанці або шорти на резинці. А на прогулянку перевдягають в те, в чому привели в садок. Ну і варто мати запасні речі ( про це вам скажуть вихователі) .
     
  3. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Одгаємось в садочок

    а можна дитину одягати як вам подобається, а вже в групі переодягати в більш зручний і не дуже дорогий одяг, з власного досвіду- вділа малу в білий сарафан, а забрала з величезними червоними плямами з борщу бо вона стягнула слюнявчик та ще й перевернула тарілку.
     
  4. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Одгаємось в садочок

    Моя старша в садок вдягається так - якщо футболка - то виключно без гудзиків і кнопок- бо як сама не справиться - то нікого не попросить защіпнути-розщіпнути. Видно вихователі то роблять з такими емоціями -що й просити не хочеться. Те саме з штанами, сарафанами і взуттям - лиш те з чим сама може справитись. Тепер ще й вередує щоранку - плащика не хоче -бо у усіх куртки. Джинси штани влітку не носим - бо в групі в них незручно -а передягатись туди-сюди вона не буде- тож ходим у леггінсах в прохолодні дні . Взимку у шафці в нас було три чергові спідниці -теплі штани чи комбез зняли - вбрали спідничку -яка там більше пасує по кольору- і так зручно в групі - спідничка-колготи .
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Ань, а в якому ви садку? Бо я щось розпереживалась. В мене мала не дуже то і хоче сама вдягатись.
    А спідничок в нас не густо. Ми в основному ходим в джинсах, штанах, лосінках. Взагалі паную водити малу тільки до сну, хіба би сама захотіла там спати. То напевно і піжамку якусь треба.
     
  6. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Влітку діток кладуть в маєчках-трусиках спати, а на зиму треба піжаму.
    А на рахунок одягу - влітку з тим простіше, можна вдягти так, як буде зручно і не шкода (бо маленькі діти дуже часто за обідом на себе шось перекидають чи просто чимось вимащуються, або ж в пісочку зберуть половину піску на себе :))
    Якщо Ви тільки почали ходити - обов"язково треба мати на заміну трусики, шкарпеточки, футболочку, шортики (або ж тунічку, маєчку, спідничку для дівчинки), бо якщо забрудниться чи буде мокре, то в ліпшому випадку вдягнуть щось із чужого, або ж буде в брудному ходити.
     
  7. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    треба, зараз літо, то всі дітки сплять в трусиках+маєчка, а коли похолодає, то даю піжамку на довгий рукавчик, зимою бувало, що й носочки давала, бо мала жалілася, що в ножки холодно. Щодо одягу, то також мінімум гудзиків, кнопочок, закльопочок, зав"язочок, влітку нам краще, бо одягнув сарафан чи лосінки+ туніка і все, а от зимою, приходиться роздягатися-вдягатися самому, а дітки рідко полюбляють це робити самі:)
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    у нашому садочку діти в усі пори року сплять в трусиках і майці. Взимку спальня добре опалюється.
    Вдягаємось і взуваємось у те, що може вдягнути/взути сам. Плюс у шафці завжди запасна футболка на короткий рукав, футболка на довгий рукав, трусики, шкарпетки і штанці. Якщо чимось облиється чи раптом надворі похолоднішає - може щось з того собі взяти.
    У холодну пору року вдягаю кілька шарів одягу, бо зняти завжди легше, ніж перевдягнутись у легше.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Юля, а ви часом не в 134 садочок ходите, що на Симоненка біля озера?

    А взуті всі дітки в тапочки традиційно? Бо мала вдома боса ходить, то треба спеціаьно якесь взуття підібрати
     
  10. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    та ні, хто які тапочки має, в тих і ходить, ми перевзуваємося в zetpol, зручно, бо вони на защіпку і мала їх сама може одягнути, з часом, як будете довше ходити, то треба буде купити чешки ( для виступів в садочку)
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Наш малий не вдягається ще сам, а я так почитала, що треба, щоб самі, і тепер переживаю :sad:
     
  12. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Нам чешки майже зразу казали приносити , бо вони перезувалися в них на фізкультуру. І ще, влітку вимагають , щоб були панамки.
     
  13. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    а в нас ще + рушничок для ніжок (підписаний), бо після прогулянок їм миють ноги:)
     
  14. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    В нас сплять і взимку і влітку без піжам -в трусиках і майках - бо в них дуже теплі ковдри ,вихователька каже - що всі мокрі як курчатка після сну. Взуття у групі - то обовязково тапки по розміру ,а не босоніжки, бо їм на фізкультурі незручно ходити на носочках і п`ятках.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    але він, здається, 153, завтра гляну точно :)
    так. в нас окремо літній і зимовий варіанти
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    я Роміку взяла Равекси на липучках.
    Мій теж ще не все сам може натягнути, наприклад колготки - то для нього абракадабра. Але поки у всьому йому допомагають, і навіть погодують з ложечки при потребі, іто в 4 роки, шо ж зробиш? - адаптація))).
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    Дівчатка, в мого малого потіють ніжки в тапочках типу Зетпул(тому ходимо по хаті в чешках). Які ще є хороші варіанти, може в середині шкіряні? Чи брати з відкритими пальчиками?
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    рушничок для ніжок і для ручок (два підписаних), а також постіль, два наматрасники і навіть дві тарілки і кружку - во такий пакет мінімум оголосили при вступі.
     
  20. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Збираємо дитину в садочок

    ми другий день вже ходимо в садок ))) то сказали принести трусики, футболочку і рушничок для ніг - щоб було в шафці. Ще в шафці лишила шортики, спортивні штани і ще додаткову футболочку. Бо в самому класі тепло, перевдягаються усі в шортики і футболочки, на прогулянку назад в те, в чому прийшли. Рушнички для рук у нас всім дали, кожен має свій вішачок і знає де його. Ще кожен на тому ж вішачку має свій гребінчик, то ми після першого дня побачили і принесли.
    Постіль казали, що не треба,все дають. Про посуд тим більше мови не було.
    Я поки забирала після обіду, приходила якраз під час обіду, то чула, що вихователька допомагає діткам їсти, але вчить їх, щоб самі )))
    Щодо спання - то зараз сплять вони в маєчках-трусиках, потім треба буде піжамку. Ми ще спати не лишалися, так мені і завідуюча, і вихователька, і медсестра сказали, що 2 тижні адаптації і лиш до обіду, навіть якщо малий сам хотітиме, то не варто.
    А він мене уже другий день питає, як я забираю, чому ми йдем додому, хоче там спатки )))) А вчора як перший раз пішов в групу, то навіть забув зі мною попрощатися... так що адаптація у нас проходить наразі на всі 5+ )))