Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. izhak

    izhak New Member

    Привіт! Нарешті після стількох років підготовки, купи випитих ліків та невдалих спроб ЕКО, в ми побачили бажані 2 полоски і зараз на 13 тижні. Але, як виявилось, вагітність зі спадковою схильністю до тромбофілії - це не просто.

    В мене лейденівська мутація, це V фактор, п`ю аспірин, 100 мг, але лікарі не маю одностайної думки, чи додавати Клексан для підтримки чи ні.

    Дівчата, можливо хтось стикався з таким питанням під час вагітності ?
    Поділіться досвідом, дякую)
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @izhak перш за все вітаю з вагітністю! По вашому діагнозу нічого не скажу, але в багатьох дівчат з форуму в т.ч. в мене був вовчаковий (теж проблем з кров’ю), що впливало на виношування. І саме аспірину було не достатньо. Як я зрозуміла аспірин і Клексан мають трохи різну дію, тому вам би до доброго гематолога, який би допоміг з цим розібратися. Я поки такого не знаю. Бо до всього цей Гематолог мав би враховувати ще фактор вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @izhak а ви зі львова?Якщо так, то до прокопчук можете сходити. Я радити не можу, але чесно скажу, шо би колола. То наряду з протромбіном 2 досить серйозна мутація. Воно може і нашому здоров"ї відобразитись і на виношуванні. Тим більше у вас ще й ЕКО, там теж ризики трохи підвищені. Але звичайно треба, щоб то все лікар назначав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. izhak

    izhak New Member

    @Happy Fiancee @бетменша дуже дякую за вітання та підтримку) як не дивно в нас після багатьох пригод в ЕКО та пропозицій відрізати непрохідну трубу, настала природна вагітність, якби була ЕКО, думаю, що лікарі тряслися над вагітністю ще б більше)

    я зі Львова і була в Прокопчук , на консультації як генетика і тепер на скрінінговому УЗД, плюс була в Гельнер. Але ситуація така, що Прокопчук каже сидіть на аспірині, а по результатах аналізів буде видно (тест призначили аж на 15 тиждень) , а от Гельнер + гематолог Виговська кажуть , коліть вже і то без додаткових актуальних аналізів, але дозу яку колоти , ніхто не може визначити. І будь мудрим (
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    взагалі то вроді світова практика, коли колять до самих родів і аналізів не призначають, бо вони типу не інформативні. наші і рос. переважно по аналізах назначають- відміняють. дивно, про дозу. я шось думала, що вона від ваги залежить
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. izhak

    izhak New Member

    так, мені саме так і пояснили, що живіт буде синім аж до самих пологів:d25:оскільки треба колоти всі 6 місяців, що залишились . А щодо дози по вазі, не чула про таке. дякую @бетменша уточню в лікаря.
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я по інтернету трохи спілкувалась з дівчатами з проблемними вагітностями. то завжди ті уколи рахували від ваги вагітної. але ше зустрічала, що за ін. приципом визначають. типу погані аналізи - більша доза, добрі - зменшують. То вроді Прокопчук так назначає. Отут ше можете глянути Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику здається мені в цій темці писали дівчата, які кололи
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vhita

    Vhita Member

    Дякую. Нам би всім в цій темці такого закінчення.))))
    Прокопчук сказала, що ВА тримати на контролі. Красівська сказала, Ва - вмене верхня межа норми. А от як раз Прокопчук підняла тему каріотипу. І це дуже сумно. Але зараз я чекаю на консультацію в Михайлишин. Я їй більше довіряю. Ще цікаво, що кажуть лікарі про чоловікову спермограму. Черепанін: що з такими показниками, у нас хіба ЗВ може бути. А Прокопчук про це сказала: " ні, з чоловічої сторони якщо хтось і добирається, то тільки здоровий..." . І будь мудрий, думай де правда)))
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, а приймає Красівська зараз?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я тиждень тому до неї дзвонила, то записалася на аналіз наступного тижня.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та ну, про «синій живіт», явно перебільшення. Я як колола то вибирала найменш болючі місця (то вже з досвіду), колола повільно, відповідно синяків не було. Якщо прийдеться колоти, то і ви за тиждень-два натренуєтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Прийшли мої аналізи на ВА і я дуже засмутилася((( Виявлено вовчаковий антикоагулянт (1,34), ще й при цьому погане склеювання тромбоцитів, як пояснила Красівська (48 с). До Прокопчук втраплю аж у понеділок, але по мейлу мені сказала пити Аспірин Кардіо 100 мг. Все б нічого, але у мене ще є алергія на анальгін, а в особливих застереженнях до Аспірину є про це пункт. Але Прокопчук казала все одно пити таблетки і дивитися за реакцією. Дівчатка, хто мав подібні аналізи і як переносили Аспірин (маю на увазі вживання препарату при поганому склеюванні тромбоцитів)?
    П.С. Трохи передісторії. Зараз вагітність по рахунку 4-та (15 тижнів), перша безпроблемна, є синочок, друга - ЗВ на 8 тижні, третя зірвалася тиждень по затримці. Діагнозу дотепер не мала, бо всі до того аналізи нічого не показали. В тому числі здавала ВА та АФС у листопаді 2017 у Синево, результати були в нормі.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gloria Tempus, для розради напишу свою історію. 6 вагітностей. 1 -все ОК, синочок, 2- через 3 роки, самовільний викидень, десь на 6-7 тиждень (помастилось, побігла до лікаря і на УЗД (то була субрта), приписали щось, в понеділок вже нічого не було. 3 десь через 1 рік - знову все ОК. 4- через 1,5 роки, ЗВ на 5-6 тижнів. 5 - через 5 років - ЗВ на 7-8 тижнів. 6 - через 4 місяці все ОК, доня). Особливо глибоко я не обстежувалась. Здавала торчі, нічого не виявили. Коли завагітніла 6 раз Красівська не працювала, здала на ВА в Синево, ВА не виявили, але аспірин я пила всю вагітність. Десь в кінці 2 триместру з'явилась Красівська, ВА так і не виявили, але аспірин не відмінили. Якогось впливу негативного на дитину не бачу. Хоча дуже за це переживала. Ну і майже всю вагітність був ще гормон в свічках (лютеіна в конській дозі). Певно і він на потрібен був.
    Все буде добре, навіть з ВА народжують дітей, і не одних). Добре, що тепер знаєте з чим треба боротись.
    Легкої Вам вагітності і пологів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сподіваюся на такий же розклад, бо теж від попередньої завмерлої пройшло 4 місяці і настала ця несподівана вагітність. Чесно скажу, спершу плакала, бо було дуже страшно, а потім поклалася на Бозю і вирішила, що буде як буде. А зараз вже заспокоїлася і буду робити все те, що казатиме Прокопчук, бо вже починаю чути легкі рухи дитинки і це настільки реально, що втратити її я вже не можу. Щиро дякую вам за підтримку. Нехай дітки ростуть здорові!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gloria Tempus, ця остання вагітність була абсолютно не планована. І тих емоційних качель було вже досить. Але коли взнала, що хтось там є під серцем, вирішила не здаватись і боротись до кінця). Я взагалі була противником того, щоб зберігати те, що не має шансу на життя. Але не цього разу.
    Відразу після тесту пішла до декількох лікарів, в т.ч. і до Поокопчук. І почала приймати все, що призначили. І все добре))). Єдине - всю вагітність мене не залишала думка, що всі ці ліки також не потрібні, але самовільно я б не наважилась іх відмінити.
    І зараз я така дуже щаслива мама)))! Може вже не така аж молода), але дуже щаслива від того, що той шлях таки подолала).
    Все у Вас буде добре! Головне, покладіться на Бога! Він краще знає, що нам дійсно треба і як саме ми це отримаємо!
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, ті хто з ВА були на клесані всю вагітність, хто не будь вже планував другу дитину? Наступна вагітність аналогічна медикаментозна підтримка?
     
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я питала Красівську, то вона казала, що все аналогічно і другий, і третій, і всі наступні рази. Той самий контроль ВА і препарати за необхідності. Хоча я вже сама собі так думаю - може ж бути наступного разу, що ВА буде поводити себе не агресивно? Титр ж змінюється навіть протягом вагітності. Що вже казати про ціле життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee кожна наступна -аналогічна першій
     
  19. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Дівчатка хелп!
    Букв буде багато, але інакше ніяк(
    Вагітність 2 (попередня анембріонія рік тому і відповідно чистка). Зараз вагітність 28 тижнів.

    Була на плановому УЗД в Рібун на Джамбула в суботу. З дитинкою все ок. ЇЇ насторожила перш за все моя шийка - закрита, 28 мм не вагінальним датчиком, не хотіла міряти ним в суботу. Також голівка дуже низько, в тазу і передчасне дозрівання плаценти 1-2. Загроза передчасних пологів.
    Сказала порадитись з дільничим лікарем чи вдома є можливість відлежати і приймати препарати чи стаціонар.
    Моєю дільничою є Колодій, набрала її в суботу. Сказала шо то серйозно - ставити утрожестан, пити магне антистрес і з понеділка в стаціонар. Все те ставила і пила хоч знаю, шо закордонні лікарі того не признають, та все ж щоб себе не картати...

    У вихідні читала про схожі ситуації тут і загалом в неті. Сьогодні вирішила зранку таки переміряти ту шийку вагінальним датчиком в приватному кабінеті.
    Була на Єрошенка в Ехомеді, Прокопчук мала прийом з обіду, то УЗД робила Шадій Роксолана. Спочатку глянула через живіт всі параметри - все їй сподобалось, ніякої загрози не побачила. Через живіт шийка 32 і казала шо не переміряла би її якби я не просила. Вагінальним датчиком шийка 29. Сказала, що це типу норма для моєї тілобудови (маленька, худенька). Те саме сказала про низьке положення голівки, шо в худеньких так є переважно, бо таз більш видовжений, а не широкий. Зрілість плаценти 1.
    Причин для стаціонару не бачить, максимум вдома лежати + утрожестан.

    Ситуація така, шо я не працюю, тому можу вдома полежати спокійно скільки треба.
    З тим всім подзвонила до Колодій, розповіла шо мені наміряли. Каже купи бандаж і приходь сьогодні на початку зміни, гляну висновок узд і подивимось.
    Прийшла - глянула папери, помацала живіт на кушетці і психологічно нагрузила, шо "голівка аж в трусах" , розмір 29 то мало. Лягай і все тут, хіба під свою відповідальність можу відмовитись. Але зараз місць в стаціонарі нема, завтра ніби будуть.
    Питала шо мені там робитимуть: може глянуть на кріслі чи шийка не м'яка часом, скільки пальців пропускає, напевно вколять дексаметазон шоб легені в дитини швидше розвивались... Я в шоці спитала навіщо і шо я того не хочу - почала наводити аргументи типу в Польщі теж дивляться на кріслі як їдеш за роди домовлятись до 37 тижнів і нічо, а дексаметазон то по наказу міністерства так має бути. Коротше в хід пішли страшилки і психологічний тиск...

    Вдома набрала Рібун, бо думаю якшо вже лягати то до неї...
    Вона здивувалась шо дільнича в стаціонар направляє, каже може і не покладуть, бо то не критично, а місць в них мало.

    Не можу не лягти під свою відповідальність, бо потім буду винити себе в разі чого(

    Підкажіть на які маніпуляції не погоджуватись якщо покладуть в стаціонар? Прохання писати аргументовано. Дякую всім хто дочитав.
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Emotional Lady, в мене були постійні "проблеми" з шийкою..см я не памятаю і шукати не хочу, але так--огляд "на руку" моя лікар робила, бо вкороченість -то одне , а от "мяка шийка" -це інше. Але мене дивилась лиш вона ( то було дужеее делікатно) . дексаметазон був-готувались до дууже ранніх родів..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1