Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    В неті читала як мама чекала більше 20-ти днів. НЕ знаю чи я б сама стільки вичекала. Але якщо

    значить все ок. Тим більше, що

    .
    Коли проблеми, дитина не пукає.
    І каки тверді, горошком коли закреп.
    Спробуйте собі поставити термін в тиждень. Якщо сама не покакає - пишіть :)
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Я так і вирішила. Але все ж переживаю, бо ті застояні какашки теж не добре.

    А ще пит. Якщо від трубочки дитина какає, то значить молоко не засвоюється на 100%, так як пишуть.
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    наскільки мені відомо, у кишечнику людини завжди є калові маси, бо він ніколи не відпочиває, тому при стимуляції прямої кишки дитини завжди "знаходяться" каки. а молоко може засвоїтись не на 100%, а, скажімо, на 80 - 90, можливо тоді організм ніби чекає на певну "порцію" для виведення (не претендую на істину, це так, мої роздуми :))
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Мала почала дуже зригувати, думаю, що то від того що не какає.
    Як думаєте, що краще трубочка чи Дуфалак? В пятницю буде тиждень як ми не какаєм (останні 3 чи4 рази какали з трубочкою.)
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Як на мене то Дуфалак, все-таки він лише послаблює а какати вона буде сама...Оль а ти їси буряк, чорнослив,або кефір пити пробувала, а ше краще то все на купу, ну шось таке шоб послаблювало?
    Ми з малою шоб покакати 5 хв робимо ножками зарядку, кожен день і тальки так вона какає, я їй ножки аж до лоба задираю і кручу ними вправо вліво...
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Червоне їсти заборонили, бо малу обсипало червоними плямами, і ті плямки збільшуються, думаю, то все таки від того що не какає:sad: Кефір п"ю, ще треба чорнослив поїсти. Зарядку роблю, на животик викладаю... завтра вже тиждень. А Дуфалак, наскільки я знаю, допомагає через пару днів.
     
  7. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Virginia, бурячок не відноситься до загальноприйнятих алергічних продуктів.. Я не хімік, але в нього той червоний колір трохи не того походження, його можна. Чи вас саме на буряк обсипає?
     
  8. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ми теж какаєм раз в 3-4 дні а деколи навіть і в 5днів (ми на грудному вигодовуванні). Я спочатку теж дуже переживала, коли 2 дні дитина не покакала ставила трубочку, але побачила, що вона немає чим какати.Тим більше вона нормально себе почуває, на плачить не тиснеться, пукає часто. Хоча нам і нормазе прописували, ми його тиждень по приймали і ефекту ніякого в нас від нього не було. Так що я вже адаптувалась до такого режиму.
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Тоді так, можна чекати для вашої це нормально, а моя якшо день не покакає то їсти нормально не може, бо весь час тиснеться, і так поки не покакає.
    Буряк не є алергеном, він не є червоним продуктом, мала в мене теж має алергічні висипи, але на буряк ніразу, може ти попробуй в невеликій кількості, бо нам дуже допомагає...
     
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Virginia, ще дуже добре їсти запечені овочі (щоб раптом на сирі дитина не зреагувала) - перець (можна жовтий, зелений), кабачок, моркву. я ще запікаю помідор. Також яблука. Більше клітковини - може якраз дитина легше прокакається
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Прийдеться їсти, хоч я його не люблю...
    Напевно таки завтра поставлю трубочку, бо мала вже плаче, марудить, в сні зривається і плаче... а потім посилена кефіно-бурякова дієта
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Причина скоріше в іншому.
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Мабуть таки була у цьому.
    Поставила вчора ввечері трубочку (героїчно 20 днів я б не чекала), мала зразу покакала, з зеленуватим відтінком. Сьогодні вже нормально спала, але какання нема. Бачу, що тиснеться і тільки пукає.
    Дівчата, а що робити якщо дитина звикла до трубочки?
    П"ю кефір, їм бурячок...
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Мамі звісно завжди видніше і сперечатись не варто.
    Тому пишу не особисто до Вас, а так, для всіх, кого це може стосуватись, як інформацію для роздумів.
    В перші місяці життя в дітей незріла ШК система. Дозріває вона після народження. І цьому дозріванню сприяє і мамине молоко, і сам процес смоктання грудей. Звісно, поки система дозріє, деякі діти можуть часом відчувати певний дискомфорт. Для того, щоб допомогти дитині покакати, краще гріти її власним теплом, робити легенький масажик, висадити її з цицею роті. Можна поставити трубочку. А можна не ставити. І дитина все одно покакає.
    А якщо є якісь серйозні проблеми з кишківником, то трубочку ставити я б не радила тим більше.
    Дещо про флору кишківника і ГМ
    А це стосовно закрепу:
    Ну і я вже не раз писала в темі про харчування годуючих - мамі потрібна сира клітковина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    то поможіть покакати, але не трубочками, а висаджуванням. зняти підгузник (часто він тисне животик і заважає нормально потиснутись), взяти на руки, помасувати животик, покласти на свій живіт, глибоко подихати (мама робить глибокі вдих-видих).
    малий мій після ванни, як я його обмотаю в пеленку і тримаю отак квасолиною, то зразу ту пеленку закакує
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Малий до педприкорму місяців зо 2 какав раз в тиждень.Один раз було,що 10 днів не какав.Я тоді вже і сама хотіла щось робити.Правда догадалися з мужою до мадам natorella перед тим задзвонити(за що їй отдеольное спасібо :)),вона нас напоумила(і ще порадила ківі на крайняк дати).Не знаю,що подіяло-чи ківі,чи те,що маму попустило,але малий після денного сну таки покакав :).Після того каками ми взагалі не заморачувалися.І нічого,як почав їсти більше,какати теж почав більш-менш регулярно.
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    дитині ківі, чи мамі???
    Мені здається, що я вже натрубочкалась....блін, така зла на себе!
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Я давала дитині,але ми вже тоді почали педприкорм.Я щось зразу не помітила,що ви ще маленькі.Вам однозначно рано мацьопі давати щось окрім маминого молочка.
    Та то не ви одні такі.З першою дитиною мабуть завжди так важко,особливо,коли поруч немає нікого адекватного,а хочеш робити все як найкраще для мацьопи...
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2011
  19. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Моя Софійка певно до з-х місяців так і какала, то раз в тиждень, то 2 рази , рідко через день! З 3-х місяців до 5-ти через день, а тепер кожен день і то по 2 рази!
    Наші вумні педіатри прописували на 3 місяці проносне і звичайно трубочку ставити! Ну але і в мене були проблеми з стільцем!
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    У вашому віці дитині ще рано щось давати(я щось зразу вік не проаналізувала).Suzi равильно пише-мамі потрібна сира клітковина.Так що самі їште.