Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    В нас приблизно бло те саме, теж на ГВ какали раз на 4-5 днів. З початком ПП я взагалі запуталась. Вже не знала коли закреп, коли не закреп, коли на зуби, коли ні. Все наладилось само собою коли кількість їжі збільшилась, десь в 11 міс. Адже в 7-8 міс. їжа ще не є в такій кількості щоб стілець збільшувався. Пріорітетом все-одно є ГВ, а тої їжі, як кіт наплакав... Видно так організм Романа перелаштовувався, формувався стілець. Зараз аналізую, і закреп був реально за весь час 1-2 рази, адже суттєвого дискомфорту по ньому не помічала.
     
  2. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    А в нас були закрепи як тільки я давала вітамін Д, переставала давати - все нормалізувалося, як тільки дала - того дня вже дитина не какала.
     
  3. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    У меня когда тужиться - обязательно массаж животика, прижимаю к себе, ножки прижимаю к животику, и, личное ноу-хау, кладу под мобиль. Тимон отвлекается на игрушки и благодушно делает все свои дела без лишних напрягов.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Таке питання - ми ввели прикорм (печене яблучко і овочеве пюре: картопля, цибуля, морква, кабачок), і малий став какати таким як пластилін. Це нормально? Бо я вже щось забула яке то має бути. І ще, какає декілька раз в день по маленькому шматочку - це нормально? Бо бачу що йому то важко з себе видавити, може тому що не звик до такої консистенції? І чи можна в такій ситуації пробувати йому давати рисову кашку, чи дійсно вона кріпить, бо з власного досвіду можу сказати, що мене рис не кріпить.
    Ще забула додати, що вже останні дві ночі малий погано спить, напевно болить животик, бо коли його масую він засинає, нічого інше не допомагає. Хоча ці два дні він і какав (до цього була перерва 3 дні). Ми прикорм ввели в 5,5 місяців, бо дуже вже він їжою цікавився, виривав в мене з рук і собі до ротика. Може це все таки було зарано?
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2010
  5. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    А у нас все навпаки.До шести місяців доки був тільки на ГВ какав 2-3 рази на день. Два тижні тому ввела прикорм, почала з овочевих пюре, (кабачочок, картопелька, морквочка) так Владиславчик какає один раз на 2-3 дні. Можливо припинити на деякий час давати прикорм, але йому все так смакує, як бачить тарілочку, то ротик розкриває як до циці. Порадьте щось, може у когось була така ситуація???
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Хочу спитати: скільки приблизно малюк на ГВ може не какати без шкоди для нього? Сьогодні ми 5 не какаєм. Животик м"який, пукає, як "кулемет", пісяє достатньо, активний. Стараюсь про каки не думати, але все ж: є якась межа після якої бажано б "помогти какати", чи ні? Ну там тиждень, 8 днів? Чи чекати чемно поки сам покакає?
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    О, то як про нас. На 5-6 день Софіїного некакання мені зносила дах. Починала шукати статті про какання при ГВ, питати на форумі, посилено їсти буряк, давала малій пару раз дуфалак. При тому всьому малу те некакання не турбувало. В нас максимум був 8 днів. Коли Софійка почала їсти іншу їжу крів молочка і активніше рухатись все стабілізувалось. Зараз какає раз на день або через день.
    Спостерігайте за малим і не спішіть йому допомагати какати.
     
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    А в нас навпаки:) Раніше какала 2-3 рази на день (включно до прикорму), потім з введення різної їжі почала все рідше, тепер какає раз на 2-3 дні. Але без проблем, дитину то не турбує, не закреп.
     
  9. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Розкажу, вам нашу історію (можливо якусь маму заспокоє). Моя Ангеліна мучилася не могла покакати рівно 3 місяці і 2 дні. Що я тільки не пробувала і Біфідобактерії, і Лактавіт Форте, і гліцеринові свічки(які на нас не діяли), укропну воду.Я пила кефір, йогурти, їла супи. Нам нічого не допомагало.Перший місяць, мала так репетувала, що я плакала і вона.Потім мені порадила братова взяти від пепетки(медичної) зняти резинку і зробити таку газовідводну трубочку. Таким чином я інколи допомагала їй облегшитись, але робила інколи, бо лікарі сказали, що привикне. Третій місяць, моя Ангеліна просиналась в 5 -6 год. ранку і так мучилась, що я плюнула на все і кожного рану допомагала завдяки цій трубочці сходити їй в туалет(після цього дитина засинала і гарно себе почувала).Я повторюсь,кожного дня, тому що не могла дивитись на муки дитини.
    Настав 3 місяць і 2 день, моя доця 3 рази сходила по великому(я була шокована)Урааааа!!! Зараз вже нам 3,5 місяці слава Господу, животик нас не турбує, ходимо гарно по великому і ніякого привикання до трубочки. Тьху тьху тьху!!! Звичайно це все індивідуально, але до привикання клізми чи газовідводних трубочок я не вірю.
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Думаю головне щоб дитину не турбувало її некакання. Якщо животик м"якенький і дитя не тужиться і не плаче думаю не варто нічого робити.
    Ми також лише на ГВ та запори для нас звичне діло. Правда на 4 добу Ромчик починає бути дуже неспокійним: плаче, нервується, не спить. От тоді я йому помагаю какати))
     
  11. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Повністю згідна з hrystusja. Якщо дитина не какає протягом 5-ти днів на ГВ і її це не турбує це повністю нормально.Це означає, що молоко гарно засвоюється. Але, якщо дитина мучиться кожного дня, то на мою думку, краще допомогти ніж дивитися на ці жахіття.
    У мене знайома не спить ночами, бо в малого газики і він репетує, але вона принципово нічого не робить. каже що само пройде.Я не знаю, як так можна.Але це звичайно тільки моя думка
     
  12. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ми теж таке робили, і за допомогою цієї трубочки я допомагала малій випорожнитись. У нас теж не було ніякого звикання і коли малій виповнилось 4 місяці, вона сама почала какати. Це був найдієвіший спосіб, оскільки не допомагали ніякі ліки. Можливо, трішки послаблювало те, що пила я оливкову олію натще(але це почало діяти після 3 тижнів вживання)
     
  13. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    А я думала, що я тільки одна така мачуха :girl_smile:, бо дуже багато хто проти трубочок, клізмочок і всьому тому подібному.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    А про інші методи допомоги (справді допомоги, а не тимчасового вирішення ) не в курсі?Мені от що хочеться запитати в мам, які "допомагають" трубочкою - ви собі пробували ставити, коли болить?
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Бувало Оленка 4-5 днів не какала. Коли її це турбувало, я робили масаж, катуляла на м"ячику, клала теплу пеленочку, притуляла до свого живота і максимум на циці. Мені і в голову не приходило щось кудись вставляти. Перед тим як робити маніпуляції дитині, варто подумати, чи ви б собі таке зробили.
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    То все від страхів. Після перших пологів я теж боялась, але ще більше боялась клізми, чи ще якоїсь зарази. А після других пологів нормально сходила вже на другий день.
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Так і я про це :)
    Тому вважаю, що дитині треба допомагати.
     
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    і ще слінг :)
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Закрепи у немовляток