Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    В мене ситуація практично аналогічна. Але то варіант норми для мене. Софійку до того як ми втрапили в лікарню теж нічого не турбувало таке рідке какання, але зараз бачу що то таки запір, бо каки дуже густі.
    Щодо лікарів, то я вже і не хочу з ними консультуватись. Мені радили: свічки з мила, градусник в попу, клізма. Інший лікар - лактулозу, лінекс. Третій казав, що стілець МАЄ бути сформований, а якщо такий як кашка то це понос. Я вже нічого і не доводжу. Взагалі радять вже починати прикорм. Обов"язково давати пити і сочки вводити. Щоб в 5 місяців дитина вже випивала 50 мл соку. От такі поради лікарів...
     
  2. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Значить і для дитини це норма:)
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Певно що так. Сьогодні чудо звершилось - рівно на п"ятий день. І ще є певна закономірність - дитина в памперс не какає. А тільки тоді як голопопить. Ложу її на одноразову пеленку. От така чистюля, не хоче бути закакана.
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Економить памперси :girl_crazy:. У нас така сама ситуація. Напевно їм так легше концентруватись!
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Досить цікава стаття по темі тут!
     
  6. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    У моєї малечі також закрепи і лікарі також радили поїти дитину.Знайома лікарка порадила ще давати пюре з чорносливу і яблук.Я послухала порад,і ніби все налагодилось.
    А було часом так,що доводилось давати Дуфалак і використовувати гліцеринові свічечки.:girl_cray:
     
  7. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Нам ще дуже допомагає ківі.
     
  8. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Трошки підростем і обов"язково спробуємо такі смачні ліки:girl_yes2:
     
  9. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ми теж так намучились з закрепами.Давали пити Дуфалак ну а коли вже бачила шо малюк ну дуже мучиться то і пипетку пробували. А потім перейшло.
     
  10. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Доня минулого тижня також 3 дні не какала, я бачила, що їй некомфортно, бо ножки притискала до животика, хникала. Я з"їла 5 чорносливів, Януся поїла потім цицю і за 2 години єєєєє!
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ще добре помагає бурячок, борщик і печінка. Ефект не заставляє себе довго чекати :)
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    І знову про "каки"!!!
    Малому 4 місяці, повністю на ГВ. Три дні не какав, тільки пукав і ТАК смерділо!!! Попробували газовідвідну трубочку - ніц, потім клізьмочку - трішечки (ну зовсім мало) щось трошки вийшло (нормальне, як і має бути). І все!!! Я думала, що того має бути більше, а його так мало! Додам, що ніби нічого малого і не турбує, так попукує трошки. І за останній місяць ми набрали всього 450 гр. (лікар казала, що це нормально). Зараз важить 6,450 , при народженні 3,400.
    Хто знає - це нормально, що так мало каки за 3 дні? В когось таке було?
    Додам, що чорнослив і все решта не дало жодного ефекту!!
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Нормально,бо грудне молоко засвоюється майже повністю.
    Тоді для чого та трубочка і клізьмочка були?

    Моя менша останнім часом какає раз на три-чотири дні,дитину то не турбує,ну і я тоді проблеми з того не роблю).
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Моя мала майже від народження какає раз на 5-6 днів. І багато не викакує. Але сама пукає і жодних клізм я не використовую. Дитина жвава. Питання как більше турбує маму ніж дитину. На прикладі своєї малої переконалась, що на повному ГВ таке нечасте какання може бути нормою. Правда якби я того не вичитала і не перелопатила гори інформації, то як і багато мамочок хапалась за голову, бо дитина не какає сама щодня і намагалася б їй допомогти.
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Мої всі поки були на ГВ, то какали раз у 5 днів (але самі, без допомоги клізми).А як перейшли на догодовування, то ситуація змінилась. Головне слідкувати, чи малеча не страждає від того, чи животик не болить. Якщо маля жваве, гарно бавиться, то нічого страшного немає.
     
  16. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Знаєте,а нам допомогло:girl_curtsey:
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Родіоночко! Не мучте дитинку, усьо в неї в нормі. Ми теж такі. Грудне молочко засвоюється повністю, от і не какає вона. Навіть зараз вже куштуючи дорослу їжу Роман какає раз на 3 дні, але проблеми з того не роблю, бо почуває себе чудово, тому запором то не вважаю.
     
  18. grаpefruitik

    grаpefruitik миється в бані

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Усім привіт!
    Читаю всі записи і думаю: "У нас теж таке..." Моїй малечі 2 місяці. Перестала сама какати з 2 тижня. Я розумію, що нормою може бути і 5 днів і т.д без как. Але справа така, що її це мучить. Десь 1 раз на добу, півтора вона тужиться, плаче, бо не може сходити. Мушу допомагати. Здавала аналіз калу. Знайшли стафілокок. Проходимо лікування. Майже все пройшли, але не помагає. Послаблюючі для мене теж не діють. У мене запорів немає....Лікар говорить не помагати, хай мучиться, щоб сходити самій, бо вона вже привикла і чекає, поки я їй щось там всуну у попу.....Отак -от...Що робити, не знаю...
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ви нічого не написали про вагу дитини щомісячно, тобто яка динаміка набору ваги. По-друге, чи годуєте виключно грудним молоком, чи є допоювання водою і таке інше.
    Стафілокок буває різний, той що дійсно треба лікувати (інфекція), і той, що не треба (тому що стафілокок живе навіть на шкірі людей, на стінах будинків і т.д.)
    Скоріше всього і не ньому причина була, а непотрібне лікування могло тільки погіршити ситуацію.
    Лікар в вас якісь прогресивний, бо навпаки переважно лікарі кажуть "допомагати попі какати".
    Новонароджені діти взагалі в цьому світі багатьом речам вчаться, і какати в тому ж числі. Тому і вираз обличчя в них міняється в ці моменти, і тужаться вони. Помагати потрібно - приклавши малечу до груді, притуливши голясом животиком до свого живота - шкіра до шкіри, більше носити на ручках, щоб дитинка могла розслабитись.
    Як малеча росте, як почувається, набирає вагу - це для мами показник, що все добре. До речі, напишіть, що в вас з вагою.
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Турбує мене таке питання. Софійці зараз 7,5 місяців. Почали педприкорм. На день вона з"їдає зовсім мало, ще може попити водичку чи компотик. До 6 місяців ми були виключно на ГВ. Мала какала раз на 5 днів. Я з того проблеми не робила. Какала рідко, але сама. А зараз какає ще рідше - раз на 7 днів. Як на мене то вже забагато. Ну і переживаю я, ми ж вже крім молочка ще щось їмо. Ну і бачу в дитини теж є дискомфорт. Що робити в такій ситуації?