Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Iryna, немає причин для хвилювання, судячи з вашої розповіді. На попередній сторінці Yaremko дала дуже хороші силочкі на тему стільця діток на виключно ГВ. Він може бути як декілька разів на день, так і раз в декілька (2-10) днів. Головним показником для вас має залишатися самопочуття вашої дитинка. Якщо вона добре розвивається, активна, набирає в вазі, причин для хвилювання немає. Що стосується пуків, то наскільки я знаю - це один з признаків (формування) дозрівання ШКТ. Успіхів вам і здоров'я.
     
  2. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Пам'ятаю, як у моєї старшенької (ще 8 років тому, коли такої інформації було мало) у 3-4 місяці був стілець 1 раз на тиждень, і то виключно по неділях :girl_smile: - ми так і казали - прийшла неділя - час какати!!!:rolleyes: Маленька почувала себе добре, тому я інтуїтивно нічого не робила. І до цього часу у неї з каканням немає ніяких проблем. А от багато моїх знайомих панікували, звертались до лікарів, пили різні ліки, навіть дуже дорогі, але і тоді проблема не вирішилась, і навіть дітки виросли, а закрепи-поноси - часто зустрічаються.
    Тому годуйте груддю, слухайте своє малятко і своє серце і воно вас не підведе!
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    а у нас ситуація така:до 4-х місяців були лише на ГВ, в дитини з народження частий стілець - 3-4 рази на день і дуже рідкий, вже 3-ій тиждень даю суміш раз на день, то перші два тижні какала так часто як завжди, а ось третій тиждень по 2-3 дні сама не какає, потім я вже не витримую і ставлю трубочку(бо боюсь щоб не затвердло). Але консистенція стала як густа сметана. Хоча пукає дитина дуже часто.
    не знаю, чи то від суміші, чи то якісь вікові зміни в ШКТ? Лікарів навіть не хочу питати, бо їх як зачепиш, ...... потім не обберешся! Зараз випишуть мільйон лікарств!
     
  4. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Від суміші. А нащо ви даєте суміш, як є грудне молоко? Якщо якісь проблеми - питайте, поможемо
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    ну а з чого ви так впевнено говорите? от в подруги дитина суміші не їсть і взагалі нічого крім молока, а какає раз на 5 днів? яка ж тоді причина тут?
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    якщо дитина на чистому ГВ то можна причину пошукати в посиланнях допису #5
    А суміш це найчастіша причина.
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    трубочку кожних 2-3 дні:eek: В мене малий повністю на гв вже рік, часом буває не какає 5 днів, на 5-тий день какає нормальним, проблеми з того не роблю. Перед трубочкою краще дитині масажик зробіть, зарядку легеньку.
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    так і роблю тепер, здається вже є позитивні результати

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:53 ----------

    та то не весь час, а останній тиждень! ви хочете сказати, що ви ще нічого ВЗАГАЛІ дитині не даєте?
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    хочу поділитися своєю радістю: моя малявка знову почала какати раз або два на день:radist:!!!! і до речі, не какала вона таки не через суміш, бо так само як і раніше догодовую її ввечері! мені вже легше...
     
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    що ви маєте на увазі під "взагалі?" Не даю жодних сумішей і кашок з пачок, а з пів року у нас педагогічний прикорм, овочеві пюре, зупки, печені яблучка та картопля, сир та купу всякого іншого.
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    це я і хотіла уточнити! певно не так зрозуміла ваш допис, бо знаю одну маму що аж до року нічого крім грудей взагалі не давала!
     
  12. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    як аж до року ТІЛЬКИ на ГВ?без введення іншої їжі?може ви її не так зрозуміли...
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    та ні, то моя однокласниця! тільки чай і молоко! в неї якась своя методика вирощування дітей(двох)!
     
  14. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Може хтось стикався з такою проблемою? Моєму сину 9 місяців їсть він різну їжу, а какає кожен день, але випорожнення дуже великі і тверді. Що порадите?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Хвилюватися не варто. Якщо дитина какає щодня, то це не закрепи. В нас також кал твердий. Нічого не даю. Мені здається, що це йому не заважає.
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Маю проблему. В мала какає дуже рідко - раз на 5 днів. Я вже і переживала і панікувала, правда нічого з тим не робила, бо знаю, що на ГВ це може бути нормою. Можна було годинник звіряти - раз на 5 днів десь під обід. Недавно ми відлежали в лікарні з обструктивним бронхітом. Після виписки в нас проблема, бо певно таки має дитина запір. Востаннє какала в середу і то такою ковбаскою як густий паштет. І відтоді глухо. Не хочу мучити дитину, але бачу, що час від часу вона мучиться животиком. Тужиться, а толку нема. Ми на ГВ. Всі на мене тиснуть, що то через те, що я дитині не даю пити, мучу її, тому запори. Ще й сьогодні свекруха подзвонила. Подивилась зранку Комаровського, а він ніби радив обов"язково допоювати дитину, щоб не було закрепів, бо молочко зажирне :girl_devil: Люди порадьте, що робити, бо я щось розгубилась.
     
  17. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ой, як я вам співчуваю і розумію, моя Даринка в 3,5 місяці теж обструктивний бронхіт мала, потрапили в лікарню.
    Стосовно покаків - антибіотики малеча приймала? якщо так, то звичайно самі розумієте, що після них робиться в животику. Але в любому випадку ваше молочко - найкраще, що може допомогти внормуватися флорі.
    Так, це правда, якщо малеча добре себе почуваю і набирає у вазі. Ви казали останній раз какала в середу, а перед тим раз на п"ять днів, то може завтра як раз і покакає, завтра ж 5 днів буде.
    Молоко складається на 80%, інші дані говорять на 90% з води, і це ж не просто хтось там так говорить, ці дослідження офіційні і підтримуються всесвітніми організаціями. Ну ви це все, напевне, знаєте. Не хвилюйтеся, все ви правильно робите, трохи ще наберіться терпіння. Дочекайтеся завтра.
    А молочко ваше саме таке, яке потрібне саме вашій дитині, воно підстроюється під потреби малечи, залежно від віку. І бажано, щоб у шлунок малечі до 6 міс. не потрапляло нічого, крім грудного молочка, навіть вода.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Кололи цефотаксим.(мучить мене совість, бо не впевнена, що то було потрібно. страшно бачити як дитина задихається, от і погодилась). Ми трохи пили лінекс. Лікар радив давати лактулозу (дуфалак).

    Я теж за це і нічого до хвороби дитині не давала. Та і зараз тільки молочко. Щодо лікування, то був ще флюдітек. На мене родичі наїхали, що при прийомі ліків дитина має пити чайочки щоб та гадь швидше вивелась з організму. Я стійко то все відбиваю, але ж задовбує. Взагалі багато останнім часом почула про ГВ "цікавого".
    А все ж, якщо то таки запір, то що робити?
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ну це не антибіотик, ми теж дихали ним.
    Ще трохи почекайте, 4 дні - це не так багато, буває і рідше. Орієнтуйтеся по дитинці. Прочитайте всю цю гілку, тут є багато корисної інформації по цьому питанню, зокрема: http://www.llli.org/russian/FAQ/constipation.html
    Все налагодиться!
     
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Пупсик, якщо маєте можливість, проконсультуйтесь ще в іншого лікаря, бо як показує практика в кожного лікаря буває інша думка, може інший краще вам порадить. А у вас як з тими справами, до речі? Часто в дитини проблеми, якщо в мами теж. старайтесь їсти більше тих продуктів, що на вас діють послаблююче. Спробуйте прийняти ванну разом з дитиною, дитину покладіть животиком собі живіт, декому таке помагає від закрепів.