Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.424
  1. Dominika

Dominika Well-Known Member

Мій знає що таке Нурофен і Панадол Бейбі, коли треба давати Смекту чи Атоксіл гель, знає яке коли дозування, інструкції читає він і вже мені каже скільки або сам дає. Спілкування з лікарями теж більшою мірою на ньому. Ну тобто міністр охорони здоров'я в нашій родині - чоловік. Я - зам зама по організаційній роботі))) А про "забила " і "дати їсти дитині" я б може теж щось написала, але я вже змирилась...Печиво так печиво.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

Забила б ту скотину, яка вже другий тиждень влаштовує саперні навчання в Луцьку. "Мінують" навчальні заклади, медичні установи, пологовий, перинатальний центр, торгові заклади, вокзали, житлові будинки, наавіть дитячі садки. По кілька "замінувань" на день, декому "щастить" бути кілька раз "замінованими". Ірозумієш, що то тільки погрози, але їх ігнорувати не можна бо ж раптом одного разу буде не жарт :sad:. Щоб їм руки повикручувало, падлюкам... Всі повідомлення про "замінування" йдуть з російських серверів. Чим же їм так Луцьк маленький насолив :sad:.

• Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Dominika

Dominika Well-Known Member

@Samhayne у Львові те саме(((

• Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

У Києві вже чи не другий місяць все мінують мало не щодня. Але от за пологові та Інститут раку - позабивала би ту сволоту!

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Мені взагалі, дуже цікаво, де спецслужби? Чому не можуть зупинити цю всю єрість!? Про що можна говорити далі? В мене нерви сильні!