Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Картина маслом. Зранку посівальників (14го) чекаю. Дзвінок в двері. "Добрий ранок, можна посівати"?
    І, о Господи!!! Стоять ВОНИ!!!! Дякую чоловіку що переконав мене на відеофон!!! І я автоматично не відкрила двері...
    Знали б Ви, які в мене змішані почуття і емоції були (((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ой капец((( посивіти можна бррр. Вони знають, де ви живете?
     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Не думаю. Вони, видно вирішили що тут багаті люди , будуть більше платити. Просили відкрити під'їзд - вони "пройдуться і посіють". Я відповіла що нехай дзвонять: хто відкриє - до того конкретно і підуть посівати.
    Мною пів дня трясло.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    До речі, так. До нас засівальники дзвонили в двері десь раза 4. Маємо камеру перед вхідними дверима, тому перше дивлюся в неї хто прийшов. Навіть дрібні гроші для хлопчиків-засівальників звечора приготувала. І от всі ті, хто просився засівати були з категорії «на випити і покурити». Принципово не відкривала двері. Як би не син кумів, то хата так би і не була засіяна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Бомбить мене, зАбила би. Десь була, здається, тема про подружні зради, але забула я. як вона звалася і де живе. Тому завчасно прошу вибачення у модераторів.
    Чоловік моєї подруги сьогодні відверто написав мені у месенджер непристойну пропозицію. Як дівчинці за викликом. Я, звісно, його послала. Але тепер мучуся, сказати їй чи ні.
    Якщо приміряти на себе - я би хотіла знати. Але то я. а то вона.
    Ми не дуже близькі подруги, спілкуємося нечасто. Але добре. Блін, ми на відпочинку тусили - вона, він, мала і я. Я бавилася в морі з їх дитиною. Зараз мені огидно і я не знаю, що робити далі. Забила би те гуляще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Cybulynka, розслабтеся, плюньте, переступіть і йдіть далі. Не беріть собі до голови. Ми ніколи не знаємо до кінця один одного і часом розчаровуємося в людях. Та всі мають свої слабкості, роблять дурнуваті вчинки про які шкодують або ні.
    Я б напевне нікому не казала. Бо постануть питання чому саме до вас поступила така пропозиція? Ваше сумління чисте, ви дали чіткого відкоша та й забудьте як поганий сон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Знайомій нічого не кажіть. Він певно не вам одній таке пише. Але погоджуюсь з @Materynka зразу почнуться питання, а чого саме вам, а як, а що - воно вам не треба.

    Але наглість і безпринципність людська шокують. І ніби як знаєш, що таке буває, і все одно очі на лоба лізуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Cybulynka , я би відписала : "а твоя " Таня(чи як її звати) в курсі ? "
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Cybulynka плюньте і розітріть. При зустрічі ведіть себе, як нічого не було і навіть я б по-відношенні до нього ,ігнорила його зовсім. Так, як то не є дуже близька людина- не варто втягуватись. Він, насправді може таке робити не з однією Вами, або навпаки- щось собі нафантазував, щодо Вас ,то най фантазує далі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    у мене була подібна ситуація. мій колишній хлопець писав непристойні пропозиції мої подрузі. робив він це щоб привернути мою увагу і розізлити, а вона тішилася що хтось її хоче і ще в таких незвичних позах.
    Забудьте. Мужики - дивні створіння. мало що в них там на думці. Він може фізично не зраджувати жінці, але отримувати моральне задоволення від такого "кадріння".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    От скажіть, навіщо в таку вітряну погоду палити суху траву\листя\гілля? Чим керуються люди, які в горіховому гаю вирішили "прибрати" свою "дачу" . Справа прибирання то добра, але ровзодити вогнище,контролювати вогонь при сильних поривах вітру і коли навколо лише суха трава дуже важко, до біди не далеко! Я вже мовчу що взагалі спалювати то все не можна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ой, @Cybulynka , і в мене щось таке було. Чоловік подруги, вони далеко -далеко за кордоном живуть, радився зі мною відносно певних труднощів характеру моєї подруги. А потім запропонува мені до мене сюди « втіхаря» прилетіти. Я його хіба запитала чи він дебіл?
    Подружці нічого не казала, але переписку бережу, хз що йому колись в голову встрелить.
     
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Ви всі маєте рацію.
    Справа в тому, що рік назад вони вже розходилися через його походеньки по жінках. І писав він не одній мені, я це знаю достеменно. Перед тим, як прийшло його повідомлення, мені написала подруга, з якою він не знайомий. Зафрендив її в ФБ і одразу - чай, кава, секс. Вона прислала мені скріни і запитала, що це за м...к, бо знає, що я не додаю у друзі випадкових людей. В мене очі на лоба полізли. Подруга, ясна річ, теж його послала і забанила. Я з друзів теж випиляла.
    Переписку на всяк випадок збережу. Але мені головне, що моя совість чиста. Мене вже попустило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я люто матюкаюсь

    07E48D14-62E1-4A26-996F-78428D247B8B.jpeg
    То під моїм парканом. Впритик уже. Другий день поля горять. Ну які дебіли ходять і це палять?
    Ну в мене вже ні нервів, ні зла не вистачає.
    Що робити ? Дзвонити пожежникам? Чоловік каже, що в нас газон низько дуже підстрижений, нема чому горіти, до хати і подвір’я трохи далеко. То під нашим садом:girl_cray:
    З телефона фото вставилося догори ногами.
    Вогонь під будовою, ми не маємо контактів господарів. Навіть прізвища не знаємо, а там дошки лежать і старі скати(
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @marianast дзвонити в поліцію
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @KAPUCHINKA знайшли номер власника будови, він приїхав, помогли погасити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені іноді хочеться щоб штрафи/покарання за викидання сміття були не просто більш суворими, а щоб були жорстокими. Щоб аж почути про штраф - і вже аж трусило. Особоиво тих, хто смітить в містах, селах, в лісі... Тих, хто палить траву.
    І взагалі, хочу не жорткіші штрафи/закони порушень суспільного життя, а жорстокі.
    А воно жорстокішає хіба для власників авто без розмитнень і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Забилам би водоканал, на сьогодні мала такі плани по хаті зробити, все пішло коту під хвіст- води в крані ніякої ні холодної ні гарячої.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3