Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    Останнє редагування: 6 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 9
    • Корисно Корисно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Повністю погоджуюсь з @arushka! На початках сімейного життя все робила практично сама, бо "хто ж то зробить краще ніж я"). А пару років тому мені то набридло). Хочете, щоб було чисто - пилосос в руки, хочете смачного з'їсти - смажте мясо). Ну я утрую трохи), але в нас змінився розподіл обов'язків, і то відбулось дуже плавно, що дехто навіть не помітив))). Просто коли сім'я росте, жінці вже нереально зі всім справлятися самій (якщо вона це взяла на себе від початку). А чоловікові вже і так добре). Тому треба зробити не дуже комфортно))). А вже як то зробити - треба самій визначитись). Ну і з любов'ю то тре робити))))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Можна ще я вклинюся. А як бути коли в хаті бардак, а чоловіку і так Ок/він того не помічає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми тоже через таке проходили). Спочатку не помічає, потім його то теж починає напрягати, але я "дуже зайнята", тоді бере пилосос і чистить. Ну тепер вже дітей ДУЖЕ активно підключає))). А я збилась з того, що після такого прибирання не все ідеально чисто. Ну але свій час на доведення до ідеалу мені шкода, бо то і так тимчасово). Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Не треба шило на мило.
    Самій треба з хати- не кожен ден але регулярно. Накраще на якісь курси записатис або спортзал, щоб не було відмазок.
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    У форумлянки сімейне життя тільки почалося, так що змінювати треба вже. Бо то дійсно, чим далі, тим важче щось міняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нащо? Ну, хіба бажання є, а так нащо.
     
  9. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я зла. Дуже зла! Хочеться не просто забити, як мамонта, а ще й персонально закопати, щоб з гарантією. :girl_devil: Є в мене колишня одногрупниця. Марина - людина дуууже специфічна, і має один-єдиний талант: просто віртуозно виносити мозок. Власне кажучи, саме через цю її особливість ще під час навчання з нею ніхто не дружив, бо дуже важко було спілкуватися з настільки нав'язливою людиною, яка, до того ж, живе у якійсь своїй власній реальності. "Чує дзвін, та не знає, звідки він" - це про неї. Хоча, загалом, вона була досить "безобідною". Після закінчення університету ми з нею не спілкувалися, аж тут 3 роки тому телефонний дзвінок: "Нда, прівєтікі, я у фейсбуці побачила, що ти тепер у Львові живеш, це так класно, я тепер буду їздити до тебе в гості!" Після цього її дзвінки стали регулярними, і завжди були однаковими: "Нда, прівєтікі, хотіла дізнатися, як ти там, а от я..." - і далі в середньому годинний монолог про її життя. Про свої справи я могла розказати одним реченням, бо її то геть не цікавило. Так от, в лютому цього року мені повідомили про зустріч випускників нашого курсу. Марина теж вирішила мене поінформувати, бо чомусь вирішила, що вона - єдина людина з 36 одногрупників, з якою я спілкуюся, і практично до останнього дня щоденно дзвонила і допитувалася, чи я буду. Тоді в мене не вийшло приїхати, бо захворіла. І от історія знову повторюється. Цієї суботи знову зустріч одногрупників, і знову Марина мене запросила. Але у мене зараз завал на роботі, тому приїхати не вийде, про що я їй і сказала. А сьогодні у ФБ написала подруга, і обережненько так поцікавилася, чи у мене все нормально, і чи не потрібна мені допомога. Виявляється, наша Марина розказує всім, що я не приїду через роботу, бо страшенно бідую, живу майже впроголодь, і не можу втратити шанс заробити зайву копійку. І взагалі, у мене все так погано, так погано! Я, виявляється, просто соромлюся, не хочу, щоб одногрупники бачили, до чого я дійшла, тому і не приїду на зустріч! Ну і ще купа інших небилиць по мене. Подзвонила до цієї дурепи, вимагала пояснень, а вона здивовано: "А хіба це не так? Ну ти колись щось таке казала, а я собі подумала..." І головне, ця ідіотка сама свято вірить у те, що наплела, бо "ну ми ж з тобою стільки спілкуємося, я все-все про тебе знаю". Звичайно, попросила кількох подруг спростувати ті Маринині вигадки, якщо вона при всіх почне розвивати цю тему, але на душі все-одно гидко.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Brigitta як ви то взагалі терпите? Я тільки як прочитала аж мене ваша Марина почала нервувати, а ви ще й спілкуєтеся!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Brigitta, а я б не переймалась). От чесно! Навіщо комусь щось доводити? Якщо Ви є користувачем фейсбуку, то про Вас вже хоч трохи відомо). Кому дійсно цікаво. А от що зустріч пропускаєте - шкода. Бо деколи такі зустрічі дуже потрібні).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ви не перша, кого вона нервує). Якщо чесно, мені завжди було її трохи шкода, бо людина живе у своєму вигаданому світі і мислить якимись лише їй зрозумілими категоріями. І я вже так собі думаю, що ті її плітки - то своєрідне співчуття до того, що мені доводиться багато працювати, але от форма цього співчуття занадто вже викривлена.
    В тому то й справа, що ті кілька чоловік, з ким я спілкуюся і після закінчення вузу, на цю зустріч теж не зможуть прийти, тому мені не дуже й шкода, що пропускаю цю подію. А з тими, хто прийде, ми і під час навчання не особливо дружили, бо група була велика, і ділилася на декілька компаній. Але найбільші пліткарі точно будуть, тому я і попросила подругу у разі чого спростувати інформацію про мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Нє, це не фільм жахів. То мій рідний батько таке лишив мені в моїй квартирі.
    Не забила би-роздерла б, як жабу(((
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 24
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, що то він ремонт вам робив, бо я повірити не можу, що таке можна зробити навмисно...
    Вкотре переконуюся, що найбільше наплювати в душу, можуть якраз рідні і близькі.
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Ні, не ремонт. Там жив кіт, і мій тато((( вивіз все з хати, навіть крани познімав
    Найприскорбніше, що виписуватись не хоче((( і борги оплачувати теж((( знову я маю все розгрібати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Чого Ви його раніше не вигнали? Чому платити не хоче і як так можна було засрати хату?
    Як я Вам співчуваю, міняйте замки, батька виписуйте через суд. Все барахло на смітник - легше ремонт робити буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Він там прописаний, має право проживати. Платити не хоче бо вважає. що йому всі винні((( особливо я(то так до мами дістається через мене)
    вже майже все повиносили, їду в суботи замки міняти і до толку трохи доводити
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3