забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    А ми рочок синочку святкували, набравши різних ідей з і-нету. Купу кульок порозвішували; зробили плакат з його фотками типу "А мені вже рочок" (тут вже тато у фотошопі попрацював); ще зробили паровозик і 12 вагонів на яких 12 фоток за кожен місяць і приклеїли це до стіни (малий до сих пір любить розглядати цей паровозик; бо бабця його в себе зі стіни не знімає) :) Ще підготували плакат, на якому всі, хто приходив писали побажання синулькові. І, звичайно, цілий день присвятили тільки нашому сонечку! :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    В донечки через місяць день народження.Хочемо святкувати не вдома.Чула за кафе "Котигорошко" на Науковій.Хто, що скаже? Можливо ,порадите інші варіанти .Буду вдячна.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Підкажіть,де можна купити гарні свічечки на святковий торт.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    ми купили здається в Арсені, а потім виявилося, що це свічки, які не гаснуть. Гасили водою :)
    Діти задували по кілька разів - мали радість ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    В Антошці на Науковій великий вибір свічок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    А я бачила гарні свічки і їстівні прикраси в мережі магазинів ТЕМП
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ви ще б підказали ,де ті магазини знаходяться.:)
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    такі ж прикраси є в Океані на вул. Володимира Вел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Магазин TЕМП є на розі вулиць Коновальця/Мельника, біля палацу спорту "Спартак".
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. fuxx

    fuxx Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Акварельні фарби то є ненабридлива забава )
    Сьогодні мала розмалювала чайничок для заварки :) , як підсохне то вивішу фотографію
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Можу сказати, що навіть в рочок дитині дуже цікаво бавитись з іншими дітками (правда недовго)
    Хочу похвалитись тортиками власного виробництва.

    [​IMG]

    [​IMG]]

    Кажуть, що смачно...
     
    • Подобається Подобається x 26
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Звершилося! Ми відсвяткували свої перші уродини.
    Напишу невеликий звіт у цій гілці.
    Ідея для святкування було багато, але не все вдалося, не все встигли.
    Отже, розпочну. Готувалася я до цієї забави заздалегідь, довго вечорами малювала стінгазету, ідею для котрої взяла тут http://www.solnet.ee/parents/p1_s00.html#01
    наклеїла на газету фотографії, написала віршовані привітання.
    Хотіла ще зробити Дерево роду, знайшла ось тут заготівки http://www.scrapbookscrapbook.com/familytree.htmlале не встигла.
    Звечора перед днем "х" надули багато кульок (Дмитрикові дуже подобається бавитися кульками), купили в Антошці клоуна з кульок, тато дув півночі :).
    Зранку всі радісно вітали нашого малятка, прибігла в гості бабуся і забрала дитя гуляти. Мама в той час чаклувала в кухні.
    Гості ми запросили тільки хресних і бабусь, дідусів, щоб не втомлювати малого.
    Гостину розпочали після денного сну, щоб був час побавитися і до вечора гості розійшлися (не думайте, що я не люблю гостей, просто не хотіла перевтомлювати малюка). Дмитрик з задоволенням бавився зі старшими дітками.
    Подарунки мама з татом вирішили дарувати на іменини, щоб не купити те, що принесуть гості. А гості принесли коника-гойдалку, телефон-машинку, щоб тягати на шнурку і купу різних машинок.
    Частування було для дорослих, оскільки наше маля на педприкормі, особливого нічого для нього не готувала.
    Торт звичайно що був, великий, зі свічкою. Але тут ще хочу сказати, що було ще дві дитини (Петрик і Ромчик, обом 3,5 рочки). Для дітей я зробила вежі з домашнього сиру і кожному запалила свічку. Діти були в захопленні.

    Ще хресні батьки мали відстригати пасма волосся в Дмитра, але ми так забігалися, що забули:xaxa::xaxa::xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 20
  13. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Nata, читаю Ваш допис і бачу сценарій дуже схожий до нашого святкування:xaxa:.

    Ми також вирішили, що день народження Данилка повинен бути святом перш за все для нього, а не для дорослих, яке б зводилось до того, що я б бігала на кухню зі словами:"...попильнуйте Данилка..., та потримайте дитину..., та важайте, бо він зараз зі стола все стягне...,...та чого він плаче..." Такий не дуже веселий сценарій:8:
    Тому ми вирішили зробити невеликий фуршетний столик, щоб приділяти основну увагу не столу, а нашому імениннику, прикрасити кімнату серпантином і кульками.
    [​IMG][​IMG]
    Ще планувалася вітальна газета і паровозик з 12 фото вагонами. На газету часу не вистачило, а паровозик вийшов гарненький. Основний вагон - фотка з родзалу, 12 вагонів -фото за кожен місяць, у кожного вагона по два колеса - на одному вага, а на другому ріст відповідного місяця.
    [​IMG]
    В гості приїхали дідусі, бабусі і хресні. Оскільки в нас в родині діток маленьких ще немає, то дитяче свято не планувалося, але для Данусика зробила простенький тортик, а свічку прилаштували на дорослий торт.
    [​IMG][​IMG]
    Ну і звичайно феєрверк із мильних бульбашок.
    [​IMG]
    Знаєте, День народження вдалося! Наш Скарбик, коли забіг зранку у вітальню, то треба було бачити його очі!
    [​IMG][​IMG]
    Він так розглядався і тягнув усюди пальчик:"То то? То то?!"(тобто що то?) Ми з чоловіком зрозуміли, що це вартувало не спати напередодні то 3 ночі і прикрашати кімнату, бо хіба є щось дорожче і миліше за щасливі оченята наших діток!
     
    • Подобається Подобається x 25
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ми з чоловіком зрозуміли, що це вартувало не спати напередодні то 3 ночі і прикрашати кімнату, бо хіба є щось дорожче і миліше за щасливі оченята наших діток![/QUOTE]

    таких батьків можна дуже ПОХВАЛИТИ!!!!таке свято організували!!Молодці!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    У мене залишилися надзвичайно яскраві враження про дні народження моїх однокласників-двійнят. Їх мама запрошувала багато дітей і влаштовувала для них (нас) конкурси з призами: ми бігали з повітряними кульками, малювали із заплющеними очима, чіпляли віслюку хвіст тощо. Конкурси були продумані так, щоб кожен зміг себе проявити, і навіть найменші поверталися додому з призом (маленькі іграшки, олівці, ручки, стругалки, але все надзвичайно цікаве, привезене у наше радянське дитинство з Польщі). Крім цього стіл був також особливий: канапки-вітрильники, помідори-мухомори, яйця-сніговики тощо.
    Я завжди так по доброму заздрила, що вони мають ТАКЕ СВЯТО! Тепер мої доні ростуть, і цього року я вирішила влаштувати дитяче свято з конкурсами моїй старшій імениннці. Зв"язалася зі своєю однокласницею, щоб вона нагадала мені деякі конкурси, і знаєте що?! Вона слабо пригадувала, що взагалі щось подібне їм влаштовували батьки! Це сприймалося, як само собою зрозуміле! Зі всіх свят їй згадався тільки один конкурс, і той їй видавався немудрим, тому і запам"ятався!
    Але я не здаюся, все одно спробую!
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Моїй малечі скоро два і я теж в роздумах як все організувати. В нас буде один ровесник Каті, один хлопчик 4 роки і один, якому рік з гачком.
    Я придумала для дорослих накрити стіл в одній кімнаті. а для дітей в іншій оформити по-святковому інтер`єр і зробити столик з "дитячими стравами", вже придумала простенькі забави... Але мене всі розкритикували, кажуть, що це без потреби, бо діти малі, все одно будуть з мамами, того всього не оцінять, тобто зробити звичайне застілля і не паритись. А я так не хочу! Навіть як діти не оцінять того зараз, ми зніматимемо на відео, колись буде цікаво подивитися як вони бавились...
    Порадьте які страви можна приготувати для дітей такого віку, і основне, як їх оригінально оформити!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Іринка не слухай нікого і роби так як задумала, всеодно діткам буде цікаво, а так як твоя Катя дуже розумна дівчинка то вона все буде розуміти! :)
    Ми малому окремий стіл не накривали, ти знаєш як ми їмо :) З діток в нас були: хлопчик - 3 рочки, двоюрідна сестричка - 1,4 і манюсінька 2 місяці. Ну і мої племінники хлопчику 11 років, а похресниці 7. Так от. Всю кімнату ми обвішали шаріками (деякі навіть досі висять :)), на Краківському купила стрічки різнокольорові і ними також прикрасила кімнату туди затягнула 3 ящики з іграшками відкрила їм палатку, позаносила всі великі машини і кращої забави їм не було. Хоча мене врятувало те що в нас там було двоє старшеньких які всіх мацьоп забавляли і не давали їм сумувати. А і ще, на маленький столик ім понаставляла маленьких сочків, бананів, ківі, гранати, кіндери, кукурудзяні палочки і діти собі зажигали. А в тій кімнаті де ми сиділи також пообвішували все шаріками і стрічками, купила дитячі салфетки з Тачками і на стіл понасипала типу як серпантин чи сніжок, але у фомах машинок (це нам з Англії привозили), щоб дорослі не забули чого прийшли :)
    Якщо ще щось нагадаю то потім допишу :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Дякую, Таня! А я задумала показати дітям виставу "Ріпку", бо маю кілька іграшок-рукавичок і Катя то дуже любить, думаю що трохи зацікавляться. А ще таку гру можна пограти: я беру парасольку і говорю віршик:" Коли небо хмуриться, треба йти гуляти, і стибати, і співати... А як небо хмуриться - дощик накрапає, парасолька всіх дітей від дощу сховає". Тоді говорю: "Світить сонечко" і всі мають ходити пор кімнаті, а тоді "Дощик падає!", відкриваю парасольку і всі мають заховатися під неї.То для маленьких гарна гра і вчить концентрувати увагу і розвиває реакцію.
    Ну і звичайно що всі іграшки теж будуть в їхньому розпорядженні. А ще Катя обіцяла віршик розказати. Побачимо що з того вийде...

    Я тільки з тим столом для дітей трохи сумніваюсь, бо Катя не заспокоїться поки не з`їсть все, що там буде стояти, не знаю як інші діти...
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Перепрошую, віршик починається "Як на небі сонечко - треба йти гуляти....
     
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    :D :D :D Молодчика, хай гамає.
    Вона як в "Святославі" гамала салатик я на неї так дивилася і думаю - хочаб не врікти, такий хороший апетит має (ттт).
     
    • Подобається Подобається x 1