забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    думаю, дуже залежить від того хто проводив вам той майстер клас по піці в Бульці. Ми минулого року були дуже задоволені. Дівчина, що проводила нам, професійно провела, цікаво і не втрачала увагу дітей ні на хвилинку. Все було готове на замовлену годину, кожному окрема дощечка, качалка,"колобок" тіста та фартушок з шапочкою, інгрідієнти кожному окремо на тарілочці. Кожен етап пояснювала, жартувала і чекала, щоб всі закінчили і не відставали. Кожному присвоїли номерок і всі їли те, що зробили. Нам направду дуже повезло із дівчиною-майстром.
    А на такому ніякому "робіть, що хочете" майстер-класі ми були в Вулику - поставили миски з шоколадом і робіть собі цукерки
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знаєте, я також так думала але вже змінила думку)).Давненько там не були, а з попереднього мали трохи погані враження, тому кілька років не заходили і ніхто не святкував там нічого з родичів/друзів тими роками(відкрили Леопарк,тоді Скай і т.д).І вже оті всі набридли та й кілька днів до д/н сина якраз в Ігроленді були на святкуванні знову. Я сама незнаю,як мене ноги занесли в Веселку(не розглядала ще й тому що -далеко)і там замовила, попередньо глянула обстановку))- чистенько, спокійно і є куди дітям розгулятись. Свій торт, фрукти- це вееееличезний їм плюс. В той день там усі столи/кімнати були зайняті, тобто люду трохи було але, на моє приємне здивування, ніхто нікому не заваджав. Наші гості всі були задоволені і також приємно вражені.Кухня- добра, немає тих автоматів -прекрасно,є їхні аніматори, можна запросити інших. І святкували там діти ще старші за нас.
    Ще мені сподобалось в Дитячій планеті але, нажаль, на наш день там усе було зайнято.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Скільки вашим років?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Моєму було 7.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Cheremshuna

    Cheremshuna New Member

    Ми сьогодні святкували у Веселці. Загалом - задоволені. Особливо дівчинкою-офіціанткою, надзвичайно привітною і уважною, була у превернутій кімнаті. Мабуть мене вперше у Львові так добре обслужили - спокійно, швидко, вчасно, все без жодного нагадування. Неприємним моментом Веселки було те, що обслуговуючий персонал все забороняв дітям - кульки не можна кидати, карусель зашвидко крутите, постійно робили зауваження на гірці. Хоча припускаю, що це все робилося задля безпеки дітей. Було смачно. Приємно, що зробили ремонт у новій так званій "перевернутій" кімнаті. Там достатньо місця для аніматорів, менше шуму і дітям є де погасати по мурах замку.

    Окремо хочу застерегти не користуватися послугами агенції "Умка". Суцільне розчарування. Коли я вперше туди подзвонила, мене авторитетно, з апломбом запевнили, що після передоплати зі мною зконтактуються і детально поговорять про круту програму (складену спеціально для нас) загалом і про кожен вид діяльності зокрема. Ніхто до мене не дзвонив. Дзвонила двічі я. Перший раз мені сказали, що програма ще не готова, другий раз, що готова, але секрети не видаватимуть. Аніматори були змучені. Мої діти не могли нажалітися, який бідний і сумний був пірат. Вся розважальна програма повна лажа! Декілька кульок, щоб складати за кольорами у два відра, експеримент з содою і оцтом, пожаліли одноразових стаканчиків - діти стояли в черзі, щоб помішати в склянці булькаючу суміш. Лабіринт і тканина для підкидання кульок, які є на будь-якій анімації. Ото й уся мегакрута програма. Все це було актуально 5 років тому. Я доплатила 200 грн за спецефекти - це були 2і кульки з магнітом всередині і палички з магнітом, які притягували кульки. Відповідно діти теж стояли в черзі, щоб спробувати це зробити. Все проходило так повільно і нецікаво, що діти розбігалися, інколи усі, окрім тих, до кого нарешті дійшла черга, щось робити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    прошу нагадати у Леопарку можна свій торт7 І які загалом там умови перебування для святкування ДН?
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Людоньки, порадьте місцинку для святкування дитячого ДН(5р). Цікавить р-н Вололимира Великого(і окрЄсності)))
    Щоб була розважальна програма в стилі Ельзи[​IMG], фотограф, якесь розважальне дійство(можливо мк якісь) щоб тортик свій можна було принести(і ще якісь свої смаколики, а не виключно все там замовляти)Також потрібне місце де б мами кохве випили[​IMG].
     
  8. mamba

    mamba Member

    Дівчата в Папашоні в Вікторії гарден хтось святкував ДН дитини 7 р.? Поділіться враженням про ціни і обстанівку.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Bree van deKamp, думаю у Вас стільки вимог, що точно ніц не найдете. Точно не буде фотографа, не бачила такої послуги, самі собі хіба замовите когось. Дійство про Ельзу теж треба замовляти.
    Питання з їжею - Манюня все в них , крім торту, Веселка здається теж, Сімя Траторія - теж саме , крім торту, ПАПАШОН не знаю, але сумнівно , що дозволять хоть щось своє.
    на 5 рочків нічого не знаю більше в цьому районі. але коли я шукала заклад, то власне всюди є норма на "яку суму треба купити їжі+привязка до анімаціїї обовязкова", а якщо це дит центр +оплата за дитину.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
  10. oliv

    oliv Active Member

    Чи святкував хтось дитячий день народження в Аквапарку? Цікавлять відгуки!
     
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Дівчата, а як щодо Вулику і Манюньої? Що там і як?
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    то може хай йде туди, куди хоче? )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Думаєш? Там торт страшний((( і щось я не знаю як то там
     
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Своє ДН святкували в Ігроленді. Задоволені на всі 100.
    Були, коли святкували друзі в Вулику. Справжній вулик. Дуже шумно і мало місця. Що дітям, що дорослим.
     
  15. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Що там доброго? Як ціни, їжа і як то все там відбувається?
     
  16. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    По святкуванню: є дівчинка, яка буде з тими дітиськама хотити по лабіринту, автоматах і т.д. (тобто дорослі спокійно п'ють за дитину)) Є розважальне шоу з аніматорами, привітання з танцями і крутінням колеса фортуни. Можна замовити аквагрим, кульки, конфеті..
    Їжа: як в ресторані - замовляєш собі меню. Здається, після якоїсь-там суми торт в подарунок. Чи можна щось своє не знаю, бо ми не приносили.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Bree van deKamp у Леопарку на Шуварі можна свій торт і свою їжу....
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А як виглядає ДН в макдонадсі?
    Я хотіла Кузі, а дитя не хоче((( я сі здурію з тими перемінами клімату)))
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Цікавить таке питання - випускний після 4 класу.
    (йдеться про закінчення молодшої школи, після якої діти розійдуться по різних навчальних закладах).
    Які можуть бути варіанти святкування?
    (крім офіційної програми в школі).
    Забаву в ресторані не розглядаю.
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Погортайте пару сторінок, я минулого року питалась. Напишу пару варіантів: 1.якийсь квест по центру. 2.виїзд в олеський замок, там у них є програмка для школярів типу квесту. 3.ми ходили в скайпарк, дітям сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 1