Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member


    Теж пробую трохи на систему підсісти, бо вага спочатку йшла, а зараз зупинилася.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би ще трохи вважала. І на лактацію, і на відновлення обміну речовин після пологів.
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2018 ---
    ні, мені так не підходить :) після 18 - значить, після 18. Тим більше, що я стараюсь 22:30 бути в ліжку.
    Чищення зубів після вечері, до речі, допомагає.
    ну, годувати я планую ще роки 2-3 - і це не означає, що весь цей час я буду не в формі :)

    Ах, який у мене був сніданок нині! Спочатку була просто кава, навіть без цукру. А потім було морозиво з яблучною запіканкою, і ще шматок сливового пирога, і солодка кава. "Кто ходит в гости по утрам" :) тарам-парам
    З обідом останнім часом організаційна лажа, вчора не мала часу зайти десь пообідати, чи навіть просто присісти поїсти "щось своє з коробочки". Аж о 16 поїла. А потім о 18 повечеряла. Непорядочег, треба бути більш зібраною і продумувати всі ці нюанси.
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    61.5 нині
    Політ нормальний.молока море
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Юля Сергіївна( якщо правильно запам)ятала по-батькові) молодець!!!
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Друга солодка кава. Сніданок був оладковий :) Хочу печива, але якось так пасивно хочу. Не піду по нього.
    Віднині починаю планку, починаю від 40 секунд
    Неочікувано побачила себе на відео, знятому в басейні :) І побачила те, що тішить - це стан моєї спини. Не_молодець я в плані ваги, але в плані післяпологового відновлення - складаю докупи себе файно.
    Місяць тому починала бігати, але виявились трохи неочікувані проблеми, тому поки що без бігу. Але сподіваюсь, це тимчасово
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Те, що найперше на очі трапилось про творог. І то не про «хворих», і я власне те і мала на увазі, що ввечір сир їсти не варто впринципі
     

    Вкладення:

  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А тут:
    Чому на вечерю варто вживати цей кисломолочний продукт | RPL.net.ua
    і так 50 на 50 всіх статей про творог. Одні пишуть - "ой, як добре на вечір", інші - "ай яй яй , на вечір ні-ні", а ще в одній статті дослівно скопіюю:
    "
    Кисломолочний сир
    Цей сир, як і кабачки, найкраще їсти ввечері, тоді він заспокоює травну систему та покращує обмін речовин.

    Вранці цей продукт краще не їсти, тоді кисломолочний сир призводить до утворення слизу, тож його особливо заборонено їсти тим, хто часто застуджується.


    Здорове харчування

    так що кожен собі має вважати на себе, мені здається організми різні, дієтологи , як і британські вчені:girl_crazy: щодня нові "відкриття" роблять.
    Особисто моя думка - їжа умовно здорової людини має бути помірна і різноманітна, тоді все буде добре:girl_bye:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую, цікаво!
    щодо натуральних продуктів думки науковців завжди будуть різнитись, а інтуїтивні позиції кожного індивідуально - і поготів.
    Чесно кажучи, я натуральний сир не ставлю під підозри взагалі, бо і так не споживаю ні м'яса, ні риби ні цільного молока. Тому білки, які є в сирі, йдуть мені на користь :) я це відчуваю :)

    щодо організаційних питань - бачу, що мені треба від ранку мати заготовлену їжу на день. Інакше можна чогось хапнути чи купити :) випадково :)
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І мені ( хоч графік вільніший, ніж у Вас) треба мати заготовки(чи запаси правильної їжі). Я таке практикувала - дуже помічне. Вчора, як ніколи, прибігла в обід з роботи - гола школа, а по дорозі купила свіжого смачнючого хліба... А чогось голодна була страшне... То так з дітьми канапками і пообідала, аж соромно, як я запихалась тим хлібом:girl_blush2:... цілих 3 шматки - 2 чорного і 1 білий... Давно такого не було... Повечеряла правильно - і то добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вчора лихий попутав з'їсти трохи маку з медом ввечері :)
    Але "лихий" - це в плані системи, бо в плані здоров'я - я була дуже задоволена, і маю величезний приплив сил та молока.
    Нині я правильна: наїлась на сніданок гречки з маслом, напилась кави солодкої. Запечу яблука і кефірчику поп'ю на вечерю, а пообідаю рисом з овочами. Ще між тим домашнього йогурту з льоном згамаю яко годуюча.
    Ну і нині після 18 вже нічого.
    А дисципліна - нема готівки, тільки на дорогу :) І не зніматиму
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, вчорашній дисциплінований день був мені на користь :)
    на своїй вазі важу ледь не 60, але стартово важилась на вазі в чоловікової мами, тож було б справедливо на ній і результат перевіряти. А поки що відчуваю легкість і я на вірному шляху :)
    сьогодні на 18 мушу бути на зборах, тому повечеряю раніше. Зараз п'ю солодку каву - насправді значно менш солодку, ніж до системи. На мене дивляться вафельки і шоколадні цукерки. Я до 12 ще подумаю про них :)
    Ще маю свій йогурт з насінням, маком, родзинками - за системою "неправильний", але то моя "годувальна" знахідка. якщо вага припинить знижуватись, я його перегляну і усуну. На обід зроблю якусь гречку, на вечерю якісь яйця. Ще би здибати білого сухого, бо двоє батьківських зборів на день - то, самі розумієте :girl_haha:
    А що ви їсте, друзяки? Розкажіть. Бо я щось останнім часом геть холостячка в плані готування їжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Багато не нараджу, так розумію, що з м'ясом Ви не дружите, тому так:
    Обід :
    Рис(правильний) чи гречка + овочевий салат+опційно дозволені фрукти, якщо ще "влізають" у вагу + трошки твердого сиру до кави замість цукерки( особливо смакує солодкуватий з великими дірками типу маасдам і подібні). Для мене таким чином получається себе обдурити. Або чорнослив до кави - теж буває.
    На початках варила системний борщ - на м'ясному бульйоні, але відділяла собі маленьку каструлю і давала кабачки замість картоплі. Досить їстівне, мені мало відрізнялось від того, що з картоплею. Але я в принципі нечасто борщем бавлюся...
    Горох( пюре) чи квасоля варена, олія чи пасерована цибуля+морква, можна томати за смаком. Знову ж таки фрукти чи кава опційно. Ситно і вистачає надовго, правда не знаю, чи Ви вживаєте таке при г.в.
    Далі буде... мушу бігти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ооо, і сочевиця! дякую, що нагадали!

    я вчора зважилась на Новій Пошті :) вдома зважила одяг, сумочку і Лідію - і шляхом нехитрих математичних розрахунків зрозуміла, що важу я 60.8. Що, помітьте, зовсім не 61!:girl_haha:
    А отже, наснаги побільшало.
    Не_нажерання ввечері додає сил. А сил мені треба зараз побільше, тому я тут і продовжую.
    Завтра осінь. Восени я завжди приходжу у форму.
    Плани на день - зараз друга солодка кава, ще була молочна каша кукурудзяна. Ще будуть печеньки і (або) вафельки. В обід якийсь печений баклажан, помідори, трохи гречки замість хліба :) (не дивуйтесь, я гречкоїд по життю)
    Планка 45 секунд і трохи танців ввечері
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на щастя, в мене нема. Але до 3 міс я того не знала напевно, тому лінувалась аргументовано :)
    я ще маю перекуси йогуртом з насінням, або яблуко-груша.
    Бувають дні, коли їсти взагалі нІколи, і змушую себе на ходу гамкати з коробочок-горняточок

    трохи менше 19. Але худою я не буду, в мене кістка дуже тонка, обвід зап'ястя нповних 14 см
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Для тих, у кого слаба сила волі, з чого починати/ що запамятати?
    - солодке до 12
    - не їсти після 18
    ...?
    Хто коли до такого режиму звик? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сили волі може і не існує :) важливе розуміння того, що відбувається.
    Лягати спати з легкістю, а солодке вживати взагалі не мус :)
    їсти за розкладом, наготовлювати собі вранці - і не відступати.
    я от хотіла сказати, що вже звикла - так нині повечеряла пізніше. І то - просто забулась.
    Система класно організує.
    Я колись звикла за традиційні 3 тижні
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    60.8, стою на місці через невеличкі порушення.
    Організація - наше все.
    Їм солодкі сирнички, ще буде пару шоколадних цукерочок
    В обід - печені баклажани, перці, помідори, твердий сир.
    Перекус - йогурт, печені яблука
    На вечерю кисломолочний сир і точно без винця не обійдеться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    шото тут я одна, шось мені адінооооока...

    ггг. Крім жартів - на своїй вазі я важу 59.9, що, помітьте, взагалі не 60 :girl_haha: І надалі важитимусь на ній же, бо бігати щораз на НП і вмикати математика, щоб відрахувати Лідку і її одяг, свій одяг і взуття, гаманець і телефон... (btw, останньо літня сукенка+босоніжки на пласкому+телефон+гаманець заважили разом аж 1.200, тож якщо важимось десь не вдома - зважаємо на такі речі і тішимо себе)
    Політ нормальний. Мені тут правильно нагадали за горохи-квасолі, то я вчора їла варений горох з помідорним соусом (перетертий помідор, сіль, підварити). Нямнямнямням.
    Ягоди кизилу і печені яблука на перекус. До 12 ще купа часу, щоб допити ту каву, яка від 7 години застрягла у порталі мікрохвильовки :) і до кави вчепити чогось доброго.
    Бігати не можу, а шкода
    пробувала качати прес (ті вправи, що не "панночка з гроба", а жіночі) - розболівся шлунок. Ще нізя, отже. Ну нічого.
    Зате я казала, що як перетну 60ку, то буду скрабуватись кавою. Дуже то люблю :) тож нині починаю. Треба ще ароматного гельчику для душику купити... ммм
    всім бобра :) приєднуйтесь
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @cjomcjomka, йой, йду до цього клюбу!
    Після таких дописів все виглядає легким та дієвим і взагалі можливим.
    Як то кажуть: завтра почну!

    Зранку "вихідні дані" вкажу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1