Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    О, була б дуже вдячна,я б також почитала.

    А за гороскопом я Скорпіон! Незнаю,багато хто як чує то, то питає мого чоловіка:як ти з нею живеш??))) ну а скільки гороскопів і описів скорпіона начиталася,може 20% спіападає,а решта з нас монстрів робить))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  2. Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я Козерог! Скоро ДН
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    І я цієї ж дати, ну рік правда трооошечки старіший :girl_cool:
    Читала, що цей день перехідний, місяць в одному році ще у Водолії, а в другому - може бути вже в Рибах... ну щось типу того. Тому й дата така плаваюча.
    Я себе більше вважаю рибкою, та й народилась пізно ввечері.
    Є таке :girl_blush2:..

    Чоловік Козеріг. Люблю з нього посміятись, жартівливо назвати "рогатим козликом", нє... ну насправді може й не так, але ж "из песни слов не выкинешь".
     
  4. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я натуральний Тілець! Все майже збігається в моєму гороскопі) Люблю добре поїсти і щось таке екстравагантне) Жінка Телець не буде сидіти, склавши руки і скаржитися на долю. Якщо у чоловіка виникають фінансові труднощі, вона сама починає наполегливо працювати і заробляти гроші. В цьому випадку вона може пожертвувати багато чим заради створення фінансового благополуччя своєї сім'ї. Саме так,я ще та кар'єистка) Наполеглива і цілеспрямована) проте часто така лінива...якби не та лінивість...:shy:
     
  5. InvisibleSky

    InvisibleSky New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - Лев) зі слів моїх друзів, та родичів це добре видно з моєю тягою до влади, завжди все має бути так як я сказала):girl_curtsey:
    гороскопи? не вірю взагалі) ну не може бути у всіх Левів однаковий день) абсурд)
    от коли передбачають звільнення з роботи, це ж не означає що в один день з роботи звільнять 20 тисяч левів які проживають у нашому місті:girl_smile:
    тому гороскопи це так, для розваги)
     
  6. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    За гороскопом я Телець, і дата народження в мене святкова - 1 травня :girl_tender:
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я за гороскопом Стрілець.І як пишуть в гороскопах,то я дійсно дуже не посидюча натура,люблю подорожувати,взнавати щось нове)
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я Лев. Теж дуже наполеглива, якщо маю ціль то небачу перешко, як треба то буду якто кажуть робити поки не зроблю до кінця. Теж люблю щоб все було по мому, і на своїх місцях. І іноді люблю бути дуже лінивою, як справжня левиця.
     
  9. LIG

    LIG Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я за гороскопом Терези. В те, що пишуть про нас в гороскопах, вірю частково. Швидше ні, аніж так.
     
  10. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я за гороском Терези. Погоджуюсь з усім, що пишуть у гороскопі. Особливо, про те, що людина не конфліктна, і що мені важко прийняти рішення. А також, що я дипломатична особа))) Про це мені вже не раз говорили)
    А взагалі, мені добається мій знак зодіаку!!!
     
  11. Dream lovE

    Dream lovE New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Водолій. В гороскопи не вірю, але майже кожного дня їх читаю, бо все таки цікаво, що там вони говорять про нинішній день.
     
  12. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Тілець, матеріалістка:girl_cool:відсотків 80 про мене правда, ще й у рік Бика
     
  13. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    21 травня різні гороскопи відносять то до Телця, то до Близнюків. Найцікавіше, що і від того, і від іншого в мене риси є. Читаю обидва гороскопи і вибираю найкраще:girl_crazy:
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    це мабуть найкраще.:girl_curtsey:
    я Близнюк, то як часом попадає гороскоп, я хороше читаю, а погане мимо пропускаю ))):girl_crazy:
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Близнюк
    А скажіть, як у близнюків з скорпіонами? Як ладнають, сприймають їх? Просто цікаво)
     
  16. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    ладять добре, поки скорпіони мирні, але скорпіон може несподівано вжалити, якщо йому щось не довподоби, ще в скорпіонів часом проявляється самолюбство в великій мірі,
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Просто я скорпіон а чоловік близнюк :girl_crazy:
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    і як ладите?
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Жаху, на щастя не має)) Ми з ним світоглядно схожі, є взаємне притяжіння, але деякі характеристики знаків різні, зато завжди цікаво і не "соскучишся" :girl_spruce_up: Як кажуть, дві голови краще, тобто, є різні погляди на якісь речі, точки зору і в результаті маємо обдумані з різних сторін рішення (на ремонти, інше, наприклад). А може я скорпіон не такий злий як про цей знак кажуть, досить спокійна, хоч як довести (добре довести!) то буває :girl_devil: Емоцій не приховаєш)) А він мене все підтримує, справжня опора, на щастя.
     
  20. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Хай так буде завжди! Радію за Вас!