Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    І я б деякі речі прнесла, давнр відклала в кульки, але немає можливості доставити ((
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Колись давно писала що велику купу речей відношу на Оселю оскільки живу у Винниках. Вчора вирішила повіддавати мякі іграшки, але не знаю куди. На Оселю не бачу змісту, можливо можна комусь передати в дитячий будинок для дітей
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дякую дівчатам з Сихова, з якими сьогодні зустрілась! На наступному тижні все доставлю в благодійну організацію і знайомим сім,ям про які писала вище!
     
  4. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Можу віддати одяг для жінки розмір 46-48(український розмір), маю плащ, куртку, светри, спідниці. Всі речі в дуже хорошому стані, чисті. Забрати можна район Наукова.
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Велике спасибі dieSonne! Приємно було познайомитись! Доставлю всі речі по призначенню, обов,язково прозвітуюсь :girl_bye2:
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Сьогодні передала одяг мамі одиначці з хлопчиком 4 років і малозабезпеченій сім,ї з дівчинкою 3 років і з дня на день в очікуванні другої дитинки (сім,я молода, роботяща, ведуть господарку, стараються, але роботи в селі немає, тому живуть дуже бідно)....
    Вони передають ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Це для них величезна допомога, так як до благодійних організацій з області немає можливості їхати, тому ми їх ощасливили! Дякую Всім! На черзі багатодітна сім,я мами одиначки з 5 дітьми, на тижні передам їм все.
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Хочу скласти і Вам подяку, за Вашу нелегку роботу і небайдужість. Хай речі добре служать тим, хто справді має в них потребу.
     
  8. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    я б віддала речі для новонародженого, чи для таких малюків не тре?
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Такі речі найкраще віддавати в організації, які займаються багатодітними сім,ями. А ще зараз пробую дізнатись чи у нас є осередки-притулки для матерів одиначок, бачила по тв, що в деяких містах таке є... Можливо хтось знає? Підкажіть... ми би туди відвозили одяг для немовлят:girl_wink:
     
  10. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Діти якого віку приблизно? Я ще зі старшого свого дещо зберу, з себе теж. Маю ще 2 пари дорослих чоловічих штанів.
    Але я в р-ні готелю Купава (між Привокзальною і Шевченка), а авто не маю. Якось би передати..
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    маю штук 10 штанів для дівчинки. деякі можуть бути для хлопчика 1,5-2р. в дуже хорошому стані і 2 курточки до 2 років на осінь
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Може Алінці передамо, коли вона додому повернеться :girl_wink: І ще трошки назбираєм...
     
  13. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Ви будете в нашому районі одяг/взуття забирати? Бо я вже поскладала:)
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    і я наготувала величезну сумку для дорослих
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата... я трохи зроблю перерву з одягом... щось зовсім руки опустились...ще й захворіла... може мене трохи хтось замінить, хто має машину і бажання допомагати потребуючим...?
    А ще би бажано сім,ї п.Віктора трошки зібрати хороших речей... для Ірини зовсім маленький розмір, може S і менше... і діткам..
     
  16. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    То я з того що я назбирала, для Вас, дещо нове повідкладала для Іри та Оленки. Знаю їх розміри, думаю ,підійде.
     
  17. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Маю дитячий одяг для немовлят для дівчинки 0-6 міс.Хотіла б віддати а куди саме незнаю підкажіть.Знаю ,що на Батальній є вікно життя ,може туди??
     
  18. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    маю дитячий одяг (в основному для хлопчиків) на вік від народження і десь до 4-5 років. Хотіла б віддати а не знаю куди. Може скажете куди б можна було віддати ці речі.
     
  19. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Теж маю одяг на дитину в основному до року , пара комбінезонів - заберіть хто небуть , бо немає де тримати !
    Можу підвезти в центр !
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчатка! Мені якось більше до душі цільова допомога, для конкретної особи. В кожного із нас є сусіди, родичі в селі, сусіди родичів, які живуть за межею бідності, а ходити по благодійним організаціям просто немає можливості, бо: не знають що таке є, далеко добиратись, не можуть залишити господарство, немає з ким залишити дітей ітд. І практика показала, що найбільш потребуючі сім,ї навіть поняття не мають що є благодійні організації, куди можна піти і взяти хоча би одяг... Тому пишіть про такі сім,ї! Будемо разом збирати, допомагати!