Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А коли біля кінотеатру "Сокіл" можна підходити? Маю дорослі речі і взуття зимове.
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Щосереди о 13! Але краще попередньо подзвонити, щоб даром не нести! Бо різне буває ;)
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Познайомилась ще з однією благодійною організацією, яка допомагає дітям сиротам.... МХБФ «СОНЯЧНИЙ СВІТ».
    Вони опікуються такими закладами:
    -Районний дитячий будинок «РІДНИЙ ДІМ»
    -Краковецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
    -Комунальний будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки
    -Буський районний дитячий будинок «Добре серце» для дітей-сиріт
    -Йосиповицький дошкільний навчальний заклад «Вишенька»
    -Львівська міська клінічна лікарня (неврологічне відділення)
    Звичайно потребують і нашої допомоги! Дуже потрібні одяг і взуття для дітей від 6 до 18 років, але нові, якщо б.у, то тільки в хорошому стані!
    Речі можна завозити за адресою: вул. О.Олеся 12 ( район водоканалу).
    Контакти т. 243-64-72 моб.095-431-31-05 Яків.
     
  4. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А нести Вам до хати??????????? Я думаю, на поліклініці не дуже будуть раді, як народ піде з кульками.........
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Це думаю більше був жарт... а взагалі було би добре, якщо би при поліклініках час від часу проходив збір і роздача речей....
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Gestija ну що там ніхто на машині не зголосився в левандівських забрати? про мене не забувайте)) кульочки чекають))
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Нажаль ніхто....
    Дівчата з Левандівки хто на машині може забрати речі у всіх бажаючих у Вашому районі і завезти їх на Плужника? Не залишайтесь байдужими.... Заодно буде нагода познайомитись:)
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Потребуючих дуже багато... а бажаючих допомагати значно менше...
    Ніхто не знає, що з ним буде завтра, сьогодні повна чаша, а завтра за межею бідності... і тут починаєш зауважувати байдужість людей, які допомогти можуть, але знаходять тисячі відмазок, щоб цього не робити...
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Можу сьогодні в обід приїхати на Левандівку! Якщо є бажаючі віддати одяг на доброчинність-пишіть! :girl_bye:

    ---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    Вже їду на 14 годину до двох дівчат! так що буду точно! , бо тут не буду вже на зв,язку :girl_bye2:
     
    Останнє редагування модератором: 10 Вересень 2011
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дякую всім з ким сьогодні зустрілась! на наступному тижні все завезу потребуючим!
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дуже необхідні теплі речі і особливо взуття дітям з інтернатів та дитячих будинків та малозабезпечених сімей! Хто має можливість допомогти- не залишайтесь байдужими!
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2011
  12. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Б/в підходить? Якщо так, то троха назбираю ( з дитини 12 років та можливо, з 2 щось знайду), тільки трошки часу треба... Відразу напишіть, які речі не потрібні, чи які не приймаються ( з плямками, дірочками чи ще щось).
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дякую Вам! Якщо речі для інтернату або дит.будинку, то нові або б/у, але в хорошому стані, їх можна завозити самим, або передати в громадські організації, які постійно їздять в ці заклади....
    Речі б.в для дорослих і дітей на різний вік, як писалось вище, можна завозити в ГО."Посол Плюс" або "Оселя". Вони вже самі сортують, що краще віддати багатодітній сім,ї, а що безпритульним. На рахунок плям і дірочок: якщо річ хороша а пошкодження не значні і можливо випрати або зашити, то звичайно речі приймаються і волонтери приводять в порядок. Хоча краще зробити це самим :)
     
  14. Аль

    Аль Member

    Допомога для Анни-Лілії Смаглюк

    Привіт всім.

    Дуже хороша людина Юля Смаглюк звертається за допомогою до всіх небайдужих.

    Кошти необхідні для лікування 3 річної донечки Ані, у якої поставили страшний діагноз ДЦП. Необхідна орієнтовна сума для проходження курсу лікування – від 3 000 до 5 000 євро

    Текст з проханням батьків:
    [Дозвольте познайомитись з Вами, мене звати Юля, мого чоловіка Сергій. Ми – батьки 3-річної дівчинки, Анни-Лілії Смаглюк. Це світла і добра дитинка, з ясним розумом і щирою, люблячою душею. Вона Любить слухати казки, музику, безмежно цікавиться книжками. Співає пісеньку «Ой на горі на Маківці» , «Несе Галя воду», розповідає казочки та віршики. Вже у 2, 5 рочки вона каже, що буде ходити у перший клас, буде вчитися читати, писати, рахувати.. Вона може багато і водночас дуже мало.


    Усі спроби сісти, стати на ніжки, проповзти невеликий відрізок вдаються їй дуже важко. ЇЇ тіло не може виконати те, про що просить її розум. У нашої дівчинки ураження центральної системи. В рочок їй поставили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Діагноз страшний, але не безнадійний.


    Лікарі говорять, що якщо дитинкою постійно займатись, Лілічка зможе ходити самостійно. І тому мета нашого з чоловіком життя – допомогти їй у цьому.


    Ми постійно проводимо лікування нашої дитини в Україні, паралельно реалізовуємо програму, складену американськими спеціалістами.


    Нещодавно одна сім’я зі Львова повернулася з Риму, де їхня дитинка з аналогічним діагнозом пройшла курс лікування у лікарні BambinoGesu. Результати вражаючі і ми маємо величезне бажання також пройти там курс реабілітації. За попередніми розрахунками вартість поїздки складе біля 3 000 - 5 000 євро.


    Скромна зарплата в Україні та «опіка держави» не дають шансу на поїздку. Тому я звертаюсь до добрих людей, які не байдужі до долі дитинки, допоможіть нам будь ласка зібрати кошти. Ми будемо вдячні за кожну гривню!


    Добро Вам обов’язково повернеться! І Лілічка Вам скаже своє щире дякую.


    Банківські реквізити:
    ОДЕРЖУВАЧ: ПРИВАТБАНК
    НАЙМЕНУВАННЯ БАНКУ: ПРИВАТБАНК
    НОМЕР РАХУНКУ: 292 44 82 55 091 00
    МФО: 305299
    ЄДРПОУ: 143 605 70
    ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНА ПОЖЕРТВА, ОДЕРЖУВАЧ СМАГЛЮК ЮЛІАННА ЗІНОВІЇВНА, ІПН- 308 600 74 22, НОМЕР КАРТКИ ОДЕРЖУВАЧА: 4405 8850 1937 5184.

    Контактні телефони батьків
    Юля 050 337 96 52
    Сергій 050 611 2338 ]

    Велике прохання перекинути своїм знайомим цей лист, які б мали можливість перерахувати хоча би декілька гривень.

    Надіюсь всі разом ми зможемо назбирати необхідну суму.

    Фото дівчинки:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2011
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Глибоко схвилював вчорашній репортаж у випуску новин ТСН -

    Джерело, там же можна переглянути відео-репортаж...

    Нещасний випадок трапився на прогулянці на дитячому майданчику :sad:
    Давайте не залишимось байдужими до чужого горя і допоможемо хто як зможе!
     
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Фіяна, як добре, що ви створили таку темку про Ернестика, я щось не додумалася. Я бачила цей сюжет ще раніше, розмовляла з п. Аліною (мама) і зараз підтримую з нею телефонний зв"язок.
    Було б дуже добре, якби ми разом зібрали хоч невеличку суму, можливо зробили б якийсь благодійний аукціон на ДП.
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    в карму питали, що саме трапилось на дитячому майданчику в Києві - сторонні діти, котрі були на прогулянці, знайшли банку з чи з-під фарби, підпалили її, вона сильно загорілась і її з переляку відкинули якраз в бік Ернеста, - одяг зайнявся дуже швидко, обгоріло 80% тіла...

    ідея аукціону чудова, можу від себе запропонувати 2 лоти, тільки не дуже маю час власне на організацію.

    сьогодні перерахувала гроші на приватівський рахунок матері, максимально поширюю інформацію про хлопчика серед своїх знайомих, - може якраз хтось відгукнеться гривнею, хтось зможе в Києві здати кров чи допомогти сім'ї якимось іншим чином.

    Небайдужих людей багацько!
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Скажіть, а той номер рахунку, що вказаний, це номер рахунку, чи картки? Я хотіла б отримати номер картки, мені так простіше перекинути гроші.
    Дякую.
     
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Я ніколи таким не займалася, але якщо ідея втілиться я б змогла допомоги з аукціоном. В нас на форумі так багато чудових рукодільниць.
    В Ернестика є ще малесенька сестричка. Так що гроші там треба(
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2011
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Леся, в тому Приватбанку, що в нас на зупинці перед базаром, є банкомат, ним можна здійснити переказ коштів, ти не в курсі? Якщо ні, то як ти будеш передавати, я б тобі занесла гроші.