Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

 1. Olliana

  Olliana Member

 2. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  Відкрила для себе нову хну від магазину aroma-zone.com.ua
  Гарний вибір відтінків залежно від країни походження, є темні відтінки (правда я користувалась лише рудими відтінками). А ще в них є такі цікаві речі як мильний горіх, різні масла і косметичні глини.
   
 3. Colnishko

  Colnishko Member

  Я вирішила спробувати фарбу на основі хни. Купила індійського виробника, колір коричневий Органік. Отримала такий колір красивий, як шоколад темний. Й мороки набагато менше ніж з басмою.
   
 4. Baffy

  Baffy Active Member

  Підкажіть, як краще пофарбувати волосся хною так, щоб колір вийшов не рудий, а каштановий. Якщо з кавою, то скільки кави треба взяти і чи підійде розчинна? Моє волосся -русяве, скоріше світлорусяве (чи десь посередині між світло- і темнорусявим). Чи краще змішати хну з басмою? Тоді в якому співвідношенні? Для довгого волосся, так розумію, не менше 400 г треба... І де у Львові не дуже дорого можна купити хну неросійської розфасовки? (бо всюди натикаюсь на одну і ту ж... А тут, бачу, купують в інтернет-магазинах)
  До речі, моє волосся важко зафарбовується хною (колись трошки підфарбовувала для рудуватого відтінку), зате потім тримається довго (місцями, роками, поки не зістригли).
   
 5. avokado

  avokado Well-Known Member

  Хна+басма вам на короткий період дасть каштановий, а може і не дасть, а згодом буде рудий і буде довго, доки не зістрижете. Кава не дасть надто темний відтінок.Якщо у вас світлорусяве, то хна з любими домішками все одно з часом дасть вам рижий. Ви ж пишете, що волосся важко фарбується хною. подумайте чи воно вам треба.
   
  • Корисно Корисно x 1
 6. avokado

  avokado Well-Known Member

  Малюю хною волосся вже років 15 і скажу вам, що немає різнокольоворої хни, є звичайна хна яка дає рижий і басма, що лише у поєднання з хною дасть темний, решта все - це різні штучні домішки до звичайної хни. Відкрила для себе нещодавно ще такий рецепт, до суміші хни додаю лимонний сік, бо в кислому середовищі фарбуючий пігмент хни краще проявляється. Сестра додає морквяний сік, то для насиченого рижого. Хочу спробувати додати бурякового соку для червонуватого відливу.
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Жменька

  Жменька Well-Known Member

 8. avokado

  avokado Well-Known Member

  Купую звичайну, по 5-6 грн за пакетик, дорога кажуть краща, але я поки її не пробувала. Природній колір - темно-русявий, після хни є гарний блиск, але в мене від природи волося блискуче, тому хна по-суті дає відтінок.
   
 9. avokado

  avokado Well-Known Member

  Нині малювалась такою хною, дуже мені сподобалась, додавала ще трохи бурякового соку і лимонної кислоти, тримала 5 годин. На другому фото -фолосся до, 3+4 після.
   

  Вкладення:

  • 01.JPG
   01.JPG
   Розмір файлу:
   86,2 КБ
   Переглядів:
   78
  • 02.JPG
   02.JPG
   Розмір файлу:
   64,7 КБ
   Переглядів:
   82
  • 03.JPG
   03.JPG
   Розмір файлу:
   126,6 КБ
   Переглядів:
   81
  • 04.JPG
   04.JPG
   Розмір файлу:
   78,4 КБ
   Переглядів:
   82
  • Подобається Подобається x 9
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 10. KUSJ

  KUSJ мрійлива

  в пошуках хорошої хни, може хтось замовляв з цього сайту eco-zone.com.ua , ціни нормальні і вибір великий , є різні аюрведичні трави для миття голови, і повно всього. Може хтось там замовляв ? ось трохи з сайту хочеться спробувати порошок для миття волосся і хну
   
 11. Sweet kitty

  Sweet kitty Вишивалочка

  @KUSJ я там постійно хну беру...дуже класна,дрібного помолу і набагато менший розхід
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. KUSJ

  KUSJ мрійлива

  дякую вам дуже що відгукнулися, тепер і я спробую, бо хочеться і якісне і ціни нормальні
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. adria

  adria New Member

  Привіт . Підкажіть будьласка як правильно хну з кавою чи хну і басму, щоб вийшов колір темно коричневий , малювалась останній раз безаміачню фарбою 3 місяці пройшло , але колір підбирала під природній .
  Зараз хочу відновити волосся, бо дуже випадає , але потрібно за фарбувати трохи сивого при коренях.
  підкажіть як краще змішати хну . Дякую .
   
 14. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  Можливо, хтось щось підкаже.
  Фарбую волосся хною років 12 без перерви. Декілька разів мала дорогу і якісну хну, то колір насичений вже за 2-3години. Але не завжди є можливість її купити, то переважно фарбую дешевою і тримаю 6-8годин (знаю, що недобре так).
  Після того, як останні декілька разів не взяла хна, я розщедрилась і купила на ай хербі (колись мала і був шикарний колір). Так от, після 5годин якийсь незрозумілий відтінок облізлої цегли((
  Що не так? Спихнути на якість чи все таки щось із волоссям/організмом?
  Жодні фізіологічні (як і метереолоічні - місяць/хмари і т.п.) процеси ніколи не враховую, бо не вірю.
   
 15. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну місяць з хмарами не винні, а фізіологія при фарбуванні хною - перше діло. Почитайте як саме зна фарбує.

  Хоча я думаю, що в цьому конкретному випадку хна буда неякісна.
   
 16. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  Раніше не впливала. Але з віком, можливо, щось і змінилось.. Настрій і стреси можна віднести до фізіології?
   
 17. Orman

  Orman Модератор-бомба

  З віком волосся сивіє. А на сиве волосся хна лягає зоовсім інакше. І сивіє воно не за один день, починаються зміни поступово.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Evynya

  Evynya Member

  я давно дуже колись, ще до декрету, спробувала хну. Дала рижинку. Я по природі брюнетка але з рижинками воюю й досі. Тому не раджу. Краще взяти ту саму лореаль безаміачну фарбу - вона і тонує, і блиск додає і волосся від неї не палиться. Правда, кожному своє звісно і одному буде щосб добре, іншому буде на зле. Але спробувати варто. А там і побачите чи підходить така хна чи ні